دسته ها
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

نگاهی به زیبایی ها و دیدنی های شهر پچ مجارستان

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

دیدنی های شهر تاریخی و فرهنگی پچ در کشور مجارستان از تنوع بسیار زیادی برخوردار است این شهر به دلیل برخورداری از جاذبه های فرهنگی مختلف بسیار مورد توجه است و هر ساله نیز گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند شهر پچ به دلیل تنوع جاذبه های طبیعی خود نیز بسیار مورد توجه است و دارای پارک های ملی و طبیعی بی شماری است که باید از آن ها دیدن نمایید.

پچ یکی از شهرهای زیبای است که در کشور مجارستان واقع شده است این شهر بدون مرزی به دلیل اهمیت جغرافیایی که دارد بسیار حائز اهمیت است و سالانه گردشگران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند این شهر مهد تاریخ و هنر و فرهنگ مجارستان است و به دلیل همین زیبایی های هنری و فرهنگی که در خود جای داده است بسیار مورد توجه قرار می گیرد و می تواند به عنوان یکی از زیباترین شهرهای این کشور به شمار آید. این شهر می توانید اصیل ترین جاذبه های گردشگری را در خود جای دهد این شهر تاریخی به دلیل برخورداری از دامنه های طبیعی و چشم اندازهای بسیار زیبایی که دارد مورد توجه است طبیعت این منطقه بسیار بکر و زیبا است و جاذبه های طبیعی بی شماری را نیز در خود جای داده است. بیشترین شهرت شهر پچ در گنیجنه های تاریخی آن نهفته است این شهر در دوره های تاریخی مختلف حائز اهمست بوده است به ویژه دو دروان امپراطوری رومیان که یکی از شهرهای مهم در آن دوران به شمار می آمده است از سوی دیگر این شهر در طی دوران تاریخی مختلف عصر صنعت، دوران کمونیسم، امپراطوری عثمانی و … بسیار نقش مهمی داشته است و به دلیل وسعت زیادی که داشته است مورد توجه قرار گرفته است.

دیدنی های شهر پچ را بیشتر بشناسید:

شهر پچ دارای جاذبه های توریستی بسیار زیادی است این شهر در سال ۲۰۱۰ پایتخت رسمی و فرهنگی اروپا بوده است این این حیث می توان به اهمیت بی شمار آن پی برد این شهر به دلیل برخورداری از جذابیت های فرهنگی خود مورد توجه است و امروزه نیز همان جذابیت های فرهنگی  را در خود جای داده است به قدری که در اروپا به شهرت زیادی دست یافت و به عنوان مهد فرهنگ اروپا شناخته شد. کوچه پس کوچه های این شهر با وجود تنوع و عطر بویی که در خود دارند می توانند به تنهایی یکی از مهم ترین جاذبه های این شهر به شمار آیند شما گردشگران عزیز با سفر به این منطقه می توانید مهد فرهنگی دنیا را از نزدیک ببینید و آن را بیشتر بشناسید. دیدنی های شهر پچ مجارستان دارای جذابیت زیادی هستند که در ادامه این بخش با آن آشنا می شوید.

شهر زیبای پچ

  • بلج

سفر به پچ چه تجربیاتی را در اختیارتان می گذارد؟

برای سفر به نقاط مختلفی از دنیا باید بدانید که چه تجربه هایی را به دست می آورید و در طی سفر خود به نقاط دور دست دنیا چه تفاوت هایی را مشاهده می کند همانطور که اشاره شد شهر پچ یکی از شهرهای دیدنی در مجارستان است و به دلیل ارزش های فرهنگی متعددی که در خود جای داده است یکی از شهرهای مهمی است که می توانید از آن دیدن کنید. با وجود تفاسیر و تعاریفی که از شهر زیبای پج داشتیم باید بدانید که این شهر جاذبه های فرهنگی و دیدنی های بی شماری را در خود جای داده است این شهر به عنوان مهم ترین شهرهایی شناخته می شود که توسط رومیان احداث شده است و از پیشینه تاریخی بالایی برخوردار می باشد. این شهر یک شهر چند ملیتی و چند قومی است و هیچ گونه تبعیضی در آن وجود ندارد سبک زندگی مردمان این منطقه به گونه ای با فرهنگ گره خورده است که دیدن این سبک های زندگی از نزدیک می تواند توجه شما را جلب نماید.

دیدنی های شهر پچ مجارستان

این شهر به دلیل جذابیت های مختلف فرهنگی که داشته است در سال ۱۹۹۸ به عنوان یکی از آثار میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و جوایز مهمی را همچون جایزه صلح به خود اختصاص داده است در این شهر مهم ترین و به روزترین دانشگاه ها وجود دارند که از سطح علمی بالایی نیز برخوردار می باشند. قدیمی ترین دانشگاه ها نیز در سطح اروپا در این شهر واقع شده اند و به نوعی می توانند یکی دیگر از دیدنی های شهر پچ  مجارستان برای گردشگران به شمار آیند زیرا این دانشگاه ها دارای سبک ارزشمندی از معماری هستند که با دیدن آن به وجد می آیید.

موزه پچ

این شهر جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی بی شماری را در خود جای داد ه است که هر یک از تنوع زیادی برخوردار می باشند و توجه گردشگران زیادی را به خود جلب می کنند اما برای سفر به این شهر زیبا بهتر است چه فضصی را انتخاب کنید؟ همانطور که می دانید جاذبه ها و چشم ندازهای طبیعی در هر فصل از تنوع و ویژگی های خاص خود برخوردار هستند در این شهر نیز جاذبه های طبیعی در فصل های مختلفی از سال متنوع هستند اما اغلب گردشگران برای سفر به نقاط دور دست دنیا فصل های تابستان و بهار را انتخاب می کنند که می توانند از جاذبه های بیشتری دیدن کنند.

مناظر پچ

از جشنوراه های شهر دیدن کنید:

یکی از مهم ترین دیدنی های شهر پچ مجارستان وجود جشنوراه ها و فستیوال های مختلفی است که در هر یک از فصل های سال برگزار می شوند و مکان مناسبی برای جذب توریست می باشند بازدید از این فستیوال ها و جشنواره ها اطلاعات فرهنگی بی شماری را در اختیار شما قرار خواهد داد. جشنوراه های موسیقی، جشنواره های فرهنگی و بین المللی از مهم ترین جشنوراه هایی هستند که باید از آن استقبال شود و بسیار مورد توجه باشند این دسته از جشنواره های فرهنگی تلفیقی از فرهنگ و هنر را به نمایش می گذارند و به دلیل  همین تنوع فرهنگی که دارند بسیار جالب توجه هستند و اهمیت زیادی دارند.

این شهر دارای دیدنی های مختلفی است موزه زولنای، مرکز فرهنگی زولنای، کلیسای جامع پچ، قبرستان سوپیانای، مقبره ارلی کریستن، کلیسای هاوی هیل و … از مهم ترین جاذبه های گردشگری هستند که در این شهر می توانید از آن دیدن کنید. این شهر یکی از مهم ترین دیدنی های مجارستان است که بسیار مورد توجه است و علاقه مندان بسیار زیادی دارد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.