دسته ها
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

راهنمای ست کت و شلوار مخصوص آقایان در رده سنی مختلف

  • ندا خوشرو
  • ۷ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب انواع طرح و رنگ های ست کت و شلوار مردانه پرطرفدار را به شما همراهان عزیز و گرامی معرفی کردیم که امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید کت و شلواری مناسب را برای حضور در مکان های مختلف انتخاب کنید.

کت شلوار از انواع لباس های ضروری برای آقایان به شمار می رود و اگر آقایان کت شلوار خود را از بین طرح و رنگی مناسب انتخاب نمایند جذابیت تیپ و استایل آن ها تکمیل می شود از این رو بهتر است هر فردی در هنگام انتخاب طرح و رنگ کت شلوار حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند.

اگر شما تمایل دارید برای حضور در هر مکانی کت شلوار با طرحی تکراری نپوشید بهتر است چند ست کت شلوار در کمد لباس خود داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز خود از بین آن ها کت شلوار مردانه مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

کت شلوار مردانه

راهنمای انتخاب و ست کت و شلوار مردانه

۱. کت و شلوار سرمه ای 

هر مرد شیک پوشی باید یک دست کت و شلوار سرمه ای در کمد خود داشته باشد زیرا از این رنگ می توان برای حضور در هر مناسبتی استفاده کرد همچنین کت شلوار سرمه ای را می توانید با هر رنگ پیراهن و کراواتی هماهنگ کرد.

کت شلوار سرمه ای

۲. کت و شلوار خاکستری 

اگر شما جزء آن دسته از آقایانی هستید که به پوشیدن رنگ های سنگین علاقه زیادی دارید بهتر است رنگ کت شلوار خود را خاکستری تیره انتخاب نمایید همچنین کت شلوار خاکستری روشن نیز برای آقایانی که تمایل دارند از رنگ های روشن در پوشش خود استفاده نمایند انتخابی مناسب به شمار می رود.

کت شلوار خاکستری تیره

کت و شلوار خاکستری نیز از آن دسته از طرح هایی می باشد که به دلیل داشتن رنگ خنثی با هر رنگ پیراهن و کراواتی هماهنگ می شود.

  •  قاصدک 24
  • کالا چیو

ست کت و شلوار مردانه

۳. کت شلوار طرحدار 

اگر به مجلسی غیر رسمی و دوستانه دعوت شده اید و تمایل دارید کمی متفاوت تر از همیشه به نظر برسید کت شلوار طرحدار می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار رود.

کت شلوار طرحدار

۴. کت شلوار مشکی 

کت شلوار مشکی از انواع طرح هایی است که هر جنتلمنی باید در کمد لباس خود داشته باشد این طرح کت شلوار برای پوشیدن در مجالس رسمی و جلسات کاری انتخابی مناسب به شمار می رود.

کت شلوار مشکی

۵. کت شلوار رنگ روشن 

این رنگ کت شلوار برای همه فصول و موقعیت ها مناسب نمی باشد همچنین اگر شما تمایل دارید در فصل تابستان احساس خنکی بیشتری داشته باشید بهتر است رنگ کت شلوار خود را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید. کت شلوارهای رنگ روشن  نظیر قهوه ای روشن و سفید و کرم برای پوشیدن در فصول گرم سال انتخابی مناسب می باشند.

کت شلوار رنگ روشن

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع ست کت و شلوار مخصوص آقایان جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کت و شلواری با تن پوش و رنگی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.