دسته ها
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

ست کت و تیشرت مخصوص آقایان خوش پوش

  • ندا خوشرو
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب با انواع ایده ها برای ست کت و تیشرت مخصوص آقایان و پسران جوان آشنا خواهید شد که امیدواریم این ست های اسپرت و خاص با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

کت و تیشرت از انواع لباس های پرطرفدار برای آقایان و پسران جوان به شمار می روند و بهتر است شما طرح و رنگ این لباس ها را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل های ست کت و تیشرت با جدیدترین طرح ها

طرح و رنگ لباس روی ظاهر و استایل تاثیر زیادی دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب لباس های خود حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه توجه شما را به انواع طرح های ست کت و تی شرت مردانه و پسرانه جلب خواهیم کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

ست کت و تیشرت

طرح های کت و تیشرت پسرانه و مردانه

تی شرت و کت تک برای آقایان و پسرانی که تمایل دارند از ست لباس اسپرت مردانه و پسرانه استفاده نمایند انتخابی مناسب به شمار می روند.

توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید کت اسپرت پسرانه یا مردانه رنگ تیره ای را بپوشید بهتر است رنگ تیشرت را خنثی یا روشن انتخاب نمایید همچنین می توانید رنگ تیشرت را تیره یا همرنگ با کت انتخاب نمایید.

اگر کت رنگ روشنی را برای پوشیدن انتخاب کرده اید بهتر است رنگ تیشرت را کمی تیره تر از رنگ کت انتخاب نمایید تا جذابیت استایل شما تکمیل شود.

کت و تیشرت رنگ روشن کت و تیشرت مردانه طرح کت و تیشرت مردانه ست کت تیشرت کت و تیشرت شیک کت و تیشرت ساده کت تیشرت ساده کت تیشرت مردانه کت تیشرت زیبا کت تیشرت خاص کت تیشرت رنگ تیره کت و تیشرت زیبا کت تیشرت رنگ روشن کت تیشرت خاص کت تی شرت ساده کت تیشرت شیک

  •  مبل و میز
  •  بلیط کیش

کت تک اسپرت مردانه و پسرانه در انواع مدل های طرح دار و ساده موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید کت طرح داری را برای پوشیدن انتخاب نمایید بهتر است طرح تیشرت را ساده انتخاب نمایید همچنین می توانید در هنگام پوشیدن کت ساده تیشرت طرح داری را از زیر کت بپوشید تا شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

توجه به طرح و رنگ شلوار نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر طرح و رنگ شلوار به گونه ای انتخاب شود که با طرح و رنگ کت و تیشرت مطابقت داشته باشد جذابیت استایل شما تکمیل می شود.

انتخاب اکسسوری های مناسب نیز روی زیبایی استایل تاثیرگذار است از این رو بهتر است شما در هنگام پوشیدن کت و تیشرت از اکسسوری های اسپرت استفاده نمایید تا ظاهر شما متفاوت تر به نظر برسد.

کت تیشرت پسرانه کت تیشرت زیبا کت تیشرت شیک ست کت تیشرت خاص کت تیشرت پسرانه کت تیشرت شیک کت تیشرت جدید کت تیشرت ست کت و تیشرت پسرانه کت تیشرت و زیبا کت تیشرت جدید ست کت و تیشرت شیک مدل ست کت تیشرت

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا توجه شما را به انواع طرح های ست کت و تیشرت جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید ظاهر و تیپی متفاوت تر داشته باشد و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.