دسته ها
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

عکس های مدل لاک ناخن جدید و متفاوت

 • پرستو محمدی
 • ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
 • ۰

خلاقیت مهم ترین عامل برای موفقیت در طراحی ناخن است برای کسب این مهارت نیاز دارید که مدل لاک ناخن جدید و طراحی های زیبا و متنوع را ببینید تا ایده های خلاقانه در ذهنتان نقش ببندد و بتوانید مدل های لاک ناخن زیبا و جذاب را برای خود طراحی کنبد.

لاک زذن نیز همانند کار های دیگر اگر اصولی پیش برود بسیار زیبا تر میشود لاک زدن چند اصول ساده دارد و طراحی روی ناخن نیز در چند تکنیک ساده خلاصه میشود. دراین مقاله عکس هایی از مدلهای لاک ناخن جدید به همراه توضیحاتی درباره ی اصول لاک زدن آورده شده است.

عکس های مدل لاک ناخن جدید و مدرن به همراه توضیحات:

برای داشتن ناخن های زیبا و جذاب از روش های مانیکور و پدیکور ناخن و لاک زدن و طراحی ناخن استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم مدلهای لاک ناخن زیبا را در اختیار خانم های باسلیقه قرار بدیم تا با ایده گرفتن از این نمونه ها بتوانند ناخن های خود را به خوبی آرایش کنند و همیشه از زیبایی دستان خود لذت ببرند.

لاک ناخن جدید با طرح عروسکی

 • چکاد بام
 • بلیط کیش

مدل لاک ناخن فوق العاده زیبا

لاک ناخن شیک و مجلسی

طراحی ناخن زیبا

طراحی ناخن زیبا با رنگ های بنفش و سفیدلاک ناخن بنفش با طرحی زیبا

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

مدل لاک ناخن شیک و زیبا

مدل لاک ناخن با طرح گل

مدلهای لاک ناخن زیبا و جذاب

طراحی ناخن اسپرت

مدل لاک ناخن ساده

مدلهای لاک ناخن با طراحی زیبا

برای اینکه لاک تان زیبا و شیشه ای دیده شود و خط و خطوط اضافی روی آن اذیتتان نکند باید طبق این اصول پیش رفت. ابتدا لایه ی نازنکی از لاک را بر روی ناخن هایتان بگذارید و منتظر بمانید خشک شود این لایه زیر ساز رنگ اصلی است حتما تا خشک شدن لایه ی اول صبر کنید زیرا اگر عجله کنید ممکن است لاکتان در بعضی جاها پف کرده و خراب بنظر برسد. حال لاک را بر روی ناخن ها بزنید. برای زدن لاک اصلی قطره ای از لاک را در وسط ناخن بگذارید و ابتدا وسط ناخن و بعد کنار ها را از بالا به پایین لاک بزنید. اگر ناخن هایتان نیازی به طراحی ندارد بعد از خشک شدن لاک روی آن یک لایه ی نازک برق ناخن بزنید و اگر می خواهید ناخن هایتان را طراحی کنید برق ناخن را بعد از طراحی بزنید اینکار باعث میشود به برجستگی های طراحی ناخن دیده نشوند و لاک ناخن ها منظم و شیشه ای بنظر برسند. در زیر با نمونه هایی از طراحی لاک ناخن آشنا می شوید.

مدل های لاک ناخن ساده و زیبا

مدل لاک ناخن اسپرت صورتی و خاکستری

لاک ناخن مشکی و طلایی

طراحی ناخن مدل پاپییون

مدل لاک ناخن زیبا

مدل لاک ناخن به طرح گل

مدل طراحی ناخن شیک و ساده

طراحی ناخن مشکی و طلای با طرح فانتزی

مدل های لاک ناخن صورتی با طرح فانتزی

مدل های طراحی ناخن فانتزی

مدل طراحی ناخن شیک ه رنگ صورتی

عکس های زیبایی از مدلهای لاک ناخن جدید را مشاهده کردید امیدواریم مطالب و عکس های انواع لاک های ناخن برایتان مفید باشد برای مشاهده عکس های بیشتر از مدل طراحی ناخن کلیک کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.