دسته ها
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدل های سقف کاذب کناف با طرح های فوق العاده شیک

  • یلدا محمدی
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

انواع مختلف سقف کاذب کناف یکی از انتخاب های مهم و کاربردی برای منازل ایرانی و واحد های تجاری می باشد که در معماری جدید توجه زیادی به آن شده است که در این مقاله به معرفی مدل های متنوع آن می پردازیم.

امروزه شاهد فراگیر شدن مدل های متنوع سقف کاذب کناف در ایران می باشیم که استفاده از این مدل سقف ها، رواج زیادی در صنعت معماری و خانه سازی یافته است. سقف های کاذب کناف طرح ها و مدل های گوناگون و مختلفی دارند که اغلب بر اساس شرایط فیزیکی محیط مورد نظر و متناسب با آن طراحی و اجرا می گردد. در این مقاله قصد داریم به معرفی جدیدترین مدل های سقف کناف کاذب و ایده هایی در جهت انتخاب صحیح این نوع سقف بپردازیم. برای شناخت مدل های متنوع این نوع سقف تا پایان ما ر اهمراهی نمایید.

طراحی سقف کاذب کناف با مدل های جدید و به روز :

اولین اقدام برای داشتن سقف کناف کاذب متناسب و خاص، سفارش طراحی به شرکت های ساختمانی و معماری متخصص در این زمینه است که آنها با توجه به شرابط محیط مورد نظر مناسب ترین طراحی را انجام خواهند داد، سپس می توانید از افراد ماهر و توانا در این زمینه بخواهید طراحی انجام شده را به مرحله اجرا برسانند و از این طریق به کناف سقف دلخواه و مناسب دست یابید. انواع مختلف سقف کناف هماهنگی خاصی با معماری ایرانی دارد که این امر مهم ترین معیار برای استفاده از انواع سقف های کناف شده است البته عوامل دیگری همچون قیمت مناسب، زیبایی و جذابیت و همچنین سهولت در استفاده، از دیگر مواردی هستند که منجر به انتخاب اینگونه سقف ها برای واحد های تجاری و مسکونی شده است و از این رو شاهد رواج بیشتر انواع سقف های کاذب کناف در ایران هستیم. در ادامه شاهد مدل های متنوع و زیبای سقف کناف خواهید بود که هر یک می تواند الگو و ایده قابل توجهی در زمینه این انتخاب محسوب گردند.

مدل سقف با کنافجدیدترین مدل های سقف کاذبسقف کناف ایرانی جدیدمدل سقف کاذب با کنافمدل سقف کاذب کنافطراحی سقف کاذب جدیدمدل های جدید سقف کاذب کناف

توجه به رنگ ها و تسلط بر علم رنگ شناسی منجر به نتیجه بهتر در زمینه طراحی دکوراسیون می گردد، سقف های کاذب نیز از این قاعده مستثنا نیستند و همانگونه که طرح و مدل کناف می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی معماری داخلی داشته باشد، انتخاب رنگ مناسب نیز بر زیبایی و جذابیت سقف می افزاید و با خلاقیت و ابتکار در جهت انتخاب رنگ ها، می توان وجه تمایز خاصی میان طرح و دکور ایجاد نمود. انتخاب رنگ  کناف سقف بهتر است با توجه به مدل اپن آشپزخانه و همچنین دیوار ها نیز بستگی دارد.  مشاهده تصاویر زیر منجر به آشنایی شما با نحوه صحیح استفاده از رنگ ها برای ایجاد فضاهای مختلف میشود.

  •  قاصدک 24

سقف کناف کاذبطراحی سقف کاذب جدید و شیکسقف کناف با طراحی جدید

سقف کناف اتاق خوابطراحی جدید سقف کنافمدل های سقف کاذبمدل سقف کاذب

سقف کناف کاذب اتاف پذیرایی

طراحی جدید سقف کناف

نورپردازی مناسب نیز یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی سقف کاذب کناف مورد توجه قرار میگیرد و تعیین کننده زیبایی و جذابیت فضا می باشد. چگونگی استفاده از نورهای مصنوعی متفاوت نیازمند طراحی و توجه زیادی است. در ادامه تصاویر مختلفی از نورپردازی های موفق در سقف کناف را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از این تصاویر و همچنین ایده پردازی در این زمینه می توانید مناسب ترین طراحی را در فضاهای مختلف داشته باشید.

سقف کاذب کنافمدل های سقف کاذب شیک و جدیداجرای سقف کناف در ایرانمدل های سقف کاذب جدبد

مدل سقف کاذب پذیراییسقف کاذب با طراحی جدیدمدل سقف کناف شیک و زیبا

امیدواریم با الگوبرداری از مدل های ارائه شده و همچنین نکات مطرح شده بتوانید سقف کاذب کناف مورد نظر و مناسب را انتخاب نمایید. البته لازم به ذکر است که در بخش کناف مجموعه های بیشتر و متنوع تری از انواع سقف کاذب و کناف را گردآوری نموده ایم که مشاهده آنها نیز خالی از لطف نیست.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.