دسته ها
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

مدل های سقف کاذب کناف با طرح های فوق العاده شیک

  • یلدا محمدی
  • ۱۱ مهر ۱۴۰۰
  • ۰

انواع مختلف سقف کاذب کناف یکی از انتخاب های مهم و کاربردی برای منازل ایرانی و واحد های تجاری می باشد که در معماری جدید توجه زیادی به آن شده است که در این مقاله به معرفی مدل های متنوع آن می پردازیم.

امروزه شاهد فراگیر شدن مدل های متنوع سقف کاذب کناف در ایران می باشیم که استفاده از این مدل سقف ها، رواج زیادی در صنعت معماری و خانه سازی یافته است. سقف های کاذب طرح ها و مدل های گوناگون و مختلفی دارند که اغلب بر اساس شرایط فیزیکی محیط مورد نظر و متناسب با آن طراحی و اجرا می گردد. در این مقاله قصد داریم به معرفی جدیدترین مدل های سقف کاذب و ایده هایی در جهت انتخاب صحیح این نوع سقف بپردازیم. برای شناخت مدل های متنوع این نوع سقف تا پایان ما را همراهی نمایید.

طراحی سقف کاذب کناف با مدل های جدید و به روز :

اولین اقدام برای داشتن سقف کناف متناسب و خاص، سفارش طراحی به شرکت های ساختمانی و معماری متخصص در این زمینه است که آنها با توجه به شرابط محیط مورد نظر مناسب ترین طراحی را انجام خواهند داد، سپس می توانید از افراد ماهر و توانا در این زمینه بخواهید طراحی انجام شده را به مرحله اجرا برسانند و از این طریق به کناف سقف دلخواه و مناسب دست یابید. انواع مختلف سقف کناف هماهنگی خاصی با معماری ایرانی دارد که این امر مهم ترین معیار برای استفاده از انواع سقف های کناف شده است البته عوامل دیگری همچون قیمت مناسب، زیبایی و جذابیت و همچنین سهولت در استفاده، از دیگر مواردی هستند که منجر به انتخاب اینگونه سقف ها برای واحد های تجاری و مسکونی شده است و از این رو شاهد رواج بیشتر انواع سقف های کناف در ایران هستیم. در ادامه شاهد مدل های متنوع و زیبای سقف کناف خواهید بود که هر یک می تواند الگو و ایده قابل توجهی در زمینه این انتخاب محسوب گردند.

مدل سقف با کنافجدیدترین مدل های سقف کاذبسقف کناف ایرانی جدیدمدل سقف کاذب با کنافمدل سقف کاذب کنافطراحی سقف کاذب جدیدمدل های جدید سقف کاذب کناف

توجه به رنگ ها و تسلط بر علم رنگ شناسی منجر به نتیجه بهتر در زمینه طراحی دکوراسیون می گردد، سقف های کناف نیز از این قاعده مستثنا نیستند و همانگونه که طرح و مدل کناف می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی معماری داخلی داشته باشد، انتخاب رنگ مناسب نیز بر زیبایی و جذابیت سقف می افزاید و با خلاقیت و ابتکار در جهت انتخاب رنگ ها، می توان وجه تمایز خاصی میان طرح و دکور ایجاد نمود. انتخاب رنگ  کناف سقف بهتر است با توجه به مدل اپن آشپزخانه و همچنین دیوار ها نیز بستگی دارد.  مشاهده تصاویر زیر منجر به آشنایی شما با نحوه صحیح استفاده از رنگ ها برای ایجاد فضاهای مختلف میشود.

سقف کناف کاذبطراحی سقف کاذب جدید و شیکسقف کناف با طراحی جدیدسقف کناف اتاق خواب

طراحی جدید سقف کنافمدل های سقف کاذبمدل سقف کاذب

  •  آرون گروپس

سقف کناف اتاف پذیرایی

طراحی جدید سقف کناف

نورپردازی مناسب نیز یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی سقف کناف مورد توجه قرار میگیرد و تعیین کننده زیبایی و جذابیت فضا می باشد. چگونگی استفاده از نورهای مصنوعی متفاوت نیازمند طراحی و توجه زیادی است. در ادامه تصاویر مختلفی از نورپردازی های موفق در سقف کناف را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از این تصاویر و همچنین ایده پردازی در این زمینه می توانید مناسب ترین طراحی را در فضاهای مختلف داشته باشید.

سقف کاذب کنافمدل های سقف کاذب شیک و جدیداجرای سقف کناف در ایرانمدل های سقف کاذب جدبدمدل سقف کاذب پذیرایی

سقف کاذب با طراحی جدیدمدل سقف کناف شیک و زیبا

مدلهای شیک و مدرن کناف برای سقف منزل

امروزه سقف عنصر مهمی از دکوراسیون اتاق می باشد و پوشاننده مصالح اصلی ساختمان است، خیلی از اتاق ها دارای سقفی ساده و بدون هیچگونه تزییناتی می باشند یا اینکه ممکن است از تزیین ساده ای همچون گچبری حاشیه سقف برخوردار باشند، اما بسیاری از تزیینات نیز پیچیده بوده و شامل سقف کناف و پی وی هستند که در انواع طرح ها و اشکال متنوع با نورپردازی های زیبا وجود دارند؛ سبک های مدرن این سقف ها شامل طرح هایی با خطوط صاف و گوشه دار همچون مستطیل می باشند و مدلهای کلاسیک این سقف ها دارای اشکال منحنی مثلث، دایره و با تزیینات بیشتری هستند.

زیباترین سقفهای کاذب کناف

سقف کناف با الیاف آماده نانوگچ دارای طرح های متنوعی بوده و با طرح های سنتی قابل اجرا نیستند، این سقف ها به دلیل پیشرو بودن در اجرای سلیقه های مختلف توانسته جایگاه خود در دکوراسیون داخلی را در رتبه اول دکوراتیو ثبت نماید، حال همانطور که گفتیم سقف های کناف در انواع اشکال هندسی مختلف و در سایز های متنوع قاب بندی و اجرا می شوند و هر کسی می تواند متناسب با سلیقه و دکوراسیون منزلش بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشد، در اینجا می توانید از انواع مدل سقف کناف دیدن کنید.

تصاویر سقف های کاذب جدیدترین سقفهای کاذب کناف انواع سقف کاذب طرح سقفهای کاذب کناف مدلی از سقفهای کاذب کناف سقف کاذب کناف و مدرن سقفهای کاذب کناف زیبا سقفهای کاذب کناف شیک مدلی از سقف کاذب کناف سقفهای کاذب کناف مدرن سقفهای کاذب کناف جدید مدل سقفهای کاذب کناف سقفهای کاذب کناف طراحی سقف کاذب کناف

امیدواریم با الگوبرداری از مدل های ارائه شده و همچنین نکات مطرح شده بتوانید سقف کاذب کناف مورد نظر و مناسب را انتخاب نمایید. البته لازم به ذکر است که در بخش کناف مجموعه های بیشتر و متنوع تری از انواع سقف کاذب و کناف را گردآوری نموده ایم که مشاهده آنها نیز خالی از لطف نیست.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *