دسته ها
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

معرفی انواع طرح روی ناخن با دیزاین های شیک و جذاب

  • ندا خوشرو
  • ۸ تیر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب طرح روی ناخن با کمک ایده های خلاقانه و کاربردی مخصوص خانم ها و دختران جوان را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

دیزاین ناخن ها امروزه برای خانم ها و دختران جوان از اهمیت زیادی برخوردار شده است و اگر شما تمایل دارید استایلی به روز و متفاوت داشته باشید بهتر است ناخن هایتان را به کمک ایده های خلاقانه و کاربردی طراحی نمایید. 

طرح روی ناخن به کمک ایده های کاربردی

طراحی ناخن ها نیازمند صبر و حوصله می باشد و اگر شما تمایل دارید ناخن هایتان طرحی متفاوت و خاص داشته باشند بهتر است با تمرین و تکرار مهارت لازم را در زمینه دیزاین ناخن ها بدست آورید.

دیزاین ناخن ها

دیزاین ناخن دخترانه و زنانه

برای دیزاین ناخن می توانید از انواع طرح های ساده یا کار شده استفاده نمایید که طرح های کار شده برای شرکت در مهمانی ها و مجالس انتخابی مناسب و ایده آل می باشند همچنین طرح های ساده نیز برای حضور در مهمانی ها انتخابی مناسب به شمار می روند.

اگر در مراحل اولیه کار دیزاین ناخن ها هستید بهتر است برای کسب مهارت در دیزاین های حرفه ای تمرین و تکرار لازم را داشته باشید همچنین می توانید از دیزاین های ساده تر استفاده نمایید تا در زمان نیز صرفه جویی کنید.

اگر تمایل دارید طرح روی ناخن هایتان خاص و متفاوت به نظر برسد بهتر است از شابلون های مخصوص دیزاین ناخن استفاده نمایید همچنین برای تزیین ناخن ها استفاده از نگین های تزیین کننده و سنگ های تزیینی و … ایده ای جالب است.

دیزاین ناخن طرح روی ناخن شیک دیزاین ناخن دیزاین ناخن زیبا و شیک دیزاین خاص ناخن دیزاین ناخن دیزاین شیک ناخن طراحی ناخن شیک دیزاین ناخن خاص و زیبا طرح ناخن شیک مدل دیزاین ناخن طراحی ناخن شیک دیزاین ساده ناخن طرح روی ناخن دخترانه دیزاین زیبا ناخن

برای طراحی ناخن ها می توانید از یک رنگ لاک یا ترکیب چند رنگ استفاده نمایید که انتخاب رنگ لاک به رنگ پوست و طرحی که قرار است روی سطح ناخن ها ایجاد نمایید بستگی دارد همچنین رنگ لاک ها را می توانید به صورت مکمل یا متضاد با یکدیگر انتخاب نمایید.

اگر ناخن های شما کوتاه هستند بهتر است از طرح هایی استفاده نمایید که ناخن هایتان خاص و جذاب تر به نظر برسند همچنین برای دیزاین ناخن های بلند می توانید از طرح های شلوغ و مجلسی تر استفاده کنید.

انتخاب طرح ناخن بهتر است با توجه به طرح و رنگ لباس ها و اکسسوری هایتان انجام شود همچنین می توانید رنگ لاک ناخن را با رنگ سایه یا رنگ رژلب ست نمایید و جذاب تر از همیشه در مکان های مختلف به نظر برسید.

دیزاین ناخن خاص طرح روی ناخن شیک دیزاین زیبا ناخن طرح ناخن دیزاین زیبا ناخن دیزاین زیبا ناخن دیزاین ناخن زیبا و شیک دیزاین زیبا ناخن طراحی ناخن دیزاین زیبا ناخن دیزاین ناخن زیبا و خاص دیزاین شیک طراحی شیک ناخن دیزاین ناخن دخترانه دیزاین شیک ناخن طرح روی ناخن دخترانه طرح ناخن دخترانه طراحی لاک ناخن

در این بخش ایده هایی برای طراحی روی ناخن مخصوص خانم ها و دختران جوان را به شما همراهان عزیز و گرامی معرفی کردیم که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها توانسته باشید دیزاین ناخن شیک و متفاوتی را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.