دسته ها
پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

کاردستی ماهی با انواع خلاقیت های جدید برای کودکان

  • یلدا محمدی
  • 4 آوریل 2016
  • ۰

ساخت کاردستی ماهی یا وسایل ساده و دور ریختنی به همراه ایده های جالب و قابل توجه برای کاردستی های خلاقانه و جالب به شکل ماهی توسط کودکان را در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

یکی از جالب ترین کارهای دست ساز برای کودکان در سنین مختلف، ساخت شکل ماهی است که به شکل ها متنوع و با وسایل گوناگون از جمله کاغذ و مقوا، ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف و همچنین وسایل دور ریختنی تهیه می گردد. در این مطلب قصد داریم به معرفی مدل های جدید و متنوع انواع ماهی بپردازیم تا شما نیز با الگوبرداری از این طرح ها، اقدام به ساخت گل ماهی های زیبا و جالب نمایید. تا پایان با مشاهده این طرح ها و ایده ها همراه ما باشید.

ساخت کاردستی ماهی با وسایل ساده و جالب :

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت ماهی وجود دارد و می توان با وسایل گوناگون انواع شکل ماهی را تهیه نمود. یکی از ایده های زیبا و جالب در این زمینه، استفاده از سی دی های سوخته و قدیمی است که با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید با استفاده از آنها شکل های متنوعی از ماهی تهیه نمایید. در ادامه چند نمونه ماهی ساخته شده با سی دی را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگوی جالبی برای ساخت شکل ماهی شما باشند.

ساخت ماهی با سی دیکاردستی ماهی با سی دیکاردستی خلاقانه با سی دیخلاقیت در ساخت ماهی با سی دیکاردستی جدید با سی دی

ساخت شکل ماهی با مقوا و کاغذ نیز ایده جالب و قابل توجهی محسوب می گردد که به دلیل در دسترس بودن کاغذ و مقوا می توان به راحتی این نوع کار دست ساز را تهیه کرد. برای زیبایی بیشتر کاردستی کودکانه ماهی می توانید از کاغذهای رنگی نیز استفاده کرده و بر جذابیت ماهی خود بیفزاید.

ساخت ماهی با مقواکاردستی ماهیساخت ماهی با مقوا رنگیکاردستی جدید برای کودکانکاردستی با مقوا برای کودکانساخت ماهی با پولک با مقوا

علاوه بر آنچه ذکر شد، می توان این نوع کاردستی جالب و زیبا را با دیگر مواد اولیه تهیه نمود. در ادامه نمونه ماهیهای تزیینی را مشاهده می فرمایید که با وسایل گوناگون و اغلب با مواد دور ریختنی تهیه شده اند و هر یک از این مدل ها و تصاویر زیبا و جذاب می توانند ایده جالبی برای ساخت این نوع کاردستی توسط شما باشند.

کاردستی با وسایل دور ریختنیکاردستی خلاقانه برای کودکانهساخت ماهی با پولککاردستی خلاقانه جدیدکاردستی تنگ ماهی ساخت ماهی با بشقاب یکبار مصرفساخت کاردستی خلاقانه برای کودکانکاردستی ماهی با بشقاب یکبار مصرف

امیدواریم با الگوبرداری از مدل های متنوع ساخت شکل ماهیها که در این مطلب ارائه دادیم، بتوانید زیباترین ماهیها را تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل ها بیشتر و همچنین آشنایی با روش های ساخت انواع وسایل دست ساز به بخش کاردستی مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.