دسته ها
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

کاردستی ماهی با انواع خلاقیت های جدید برای کودکان

  • یلدا محمدی
  • ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • ۰

ساخت کاردستی ماهی یا وسایل ساده و دور ریختنی به همراه ایده های جالب و قابل توجه برای کاردستی های خلاقانه و جالب به شکل ماهی توسط کودکان را در این مطلب مشاهده خواهید نمود.

یکی از جالب ترین کارهای دست ساز برای کودکان در سنین مختلف، کاردستی ماهی است که به شکل ها متنوع و با وسایل گوناگون از جمله کاغذ و مقوا، ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف و همچنین وسایل دور ریختنی تهیه می گردد. در این مطلب قصد داریم به معرفی مدل های جدید و متنوع انواع ماهی بپردازیم تا شما نیز با الگوبرداری از این طرح ها، اقدام به ساخت گل ماهی های زیبا و جالب نمایید. تا پایان با مشاهده این طرح ها و ایده ها همراه ما باشید.

ساخت کاردستی ماهی با وسایل ساده و جالب :

ایده های متنوع و جالبی برای ساخت ماهی وجود دارد و می توان با وسایل گوناگون انواع شکل ماهی را تهیه نمود. یکی از ایده های زیبا و جالب در این زمینه، استفاده از سی دی های سوخته و قدیمی است که با کمی ابتکار و خلاقیت می توانید با استفاده از آنها شکل های متنوعی از ماهی تهیه نمایید. در ادامه چند نمونه ماهی ساخته شده با سی دی را مشاهده می فرمایید که هر یک می توانند الگوی جالبی برای ساخت شکل ماهی شما باشند.

ساخت ماهی با سی دیکاردستی ماهی با سی دیکاردستی خلاقانه با سی دیخلاقیت در ساخت ماهی با سی دیکاردستی جدید با سی دی

ساخت شکل ماهی با مقوا و کاغذ نیز ایده جالب و قابل توجهی محسوب می گردد که به دلیل در دسترس بودن کاغذ و مقوا می توان به راحتی این نوع کار دست ساز را تهیه کرد. برای زیبایی بیشتر کاردستی کودکانه ماهی می توانید از کاغذهای رنگی نیز استفاده کرده و بر جذابیت ماهی خود بیفزاید.

  • کالا چیو
  •  بلیط کیش

ساخت ماهی با مقواکاردستی ماهیساخت ماهی با مقوا رنگیکاردستی جدید برای کودکانکاردستی با مقوا برای کودکانساخت ماهی با پولک با مقوا

علاوه بر آنچه ذکر شد، می توان این نوع کاردستی جالب و زیبا را با دیگر مواد اولیه تهیه نمود. در ادامه نمونه ماهیهای تزیینی را مشاهده می فرمایید که با وسایل گوناگون و اغلب با مواد دور ریختنی تهیه شده اند و هر یک از این مدل ها و تصاویر زیبا و جذاب می توانند ایده جالبی برای ساخت این نوع کاردستی توسط شما باشند.

کاردستی با وسایل دور ریختنیکاردستی خلاقانه برای کودکانهساخت ماهی با پولککاردستی خلاقانه جدیدکاردستی تنگ ماهی ساخت ماهی با بشقاب یکبار مصرفساخت کاردستی خلاقانه برای کودکانکاردستی ماهی با بشقاب یکبار مصرف

خلاقیت ساخت ماهی با ایده های جدیدتر

با استفاده از وسایل دور ریختنی و دورریز می توان کاردستیهای خلاقانه و زیبای زیادی از جمله ساخت خانه با چوب بستنی، ساخت گل با مقوا و … درست کرد که انجام این خلاقیت ها در منزل ضمن ایجاد سرگرمی، تاثیر زیادی در رشد استعداد ها و افزایش خلاقیت در کودکان دارند، حال ساخت ماهی با وسایل ساده ای همچون مقوا و کاغذ های رنگی، ظروف یکبار مصرف، نمد، سی دی و … ایده های جذابی هستند که در تصاویر بالا نمونه هایی از آنها را مشاهده کردید، اکنون برای مشاهده مدلهای دیگری از خلاقیت ساده ماهی برای کاردستیهای جذاب بچه ها می توانید در ادامه همراه ما شوید.

خلاقیت ساخت ماهی

مقوا و کاغذ های رنگی بیشترین کاربرد را در ساخت انواع خلاقیت ها و کارهای دست ساز مختلف از جمله ساخت ماهی برای بچه ها دارند، زیرا کار کردن با این وسایل برای بچه ها ساده و راحت تر می باشد، حال برای ساخت این نوع کاردستیها بهتر است به کودک خود اجازه دهید تا با بهره گیری از استعداد و هوش خود اقدام به ساخت کاردستیهای زیبا نماید اما در صورتی که از خود ایده ای ندارد، می توان با در اختیار گذاشتن نمونه کاردستیهای مختلف در زمینه های مختلف وی را در این زمینه کمک کنید، در اینجا دعوت می کنیم از انواع دیگر کاردستیهای ماهی برای کودکان دیدن کرده و ایده بگیرید.

خلاقیت ماهی

ایده هایی از ساخت ماهی

روش ساخت ماهی

ساخت ماهی +عکس

تصاویری از ساخت ماهی

ساخت ماهی دریایی

ساخت ماهی برای بچه ها

کاردستی ماهی برای کودک

ساخت ماهی زیبا

ساخت خلاقانه ماهی

کاردستی ماهی با مقوا

ایده ساختن ماهی

ساخت ماهی برای کودک

ساخت ماهی

ساخت ماهی خلاقانه

کاردستی ماهی خلاقنه

امیدواریم با الگوبرداری از مدل های متنوع ساخت شکل ماهیها که در این مطلب ارائه دادیم، بتوانید زیباترین ماهیها را تهیه نمایید. پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل ها بیشتر و همچنین آشنایی با روش های ساخت انواع وسایل دست ساز به بخش کاردستی مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.