دسته ها
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

تزیین کاپ کیک خلاقانه و متفاوت در خانه

  • ندا خوشرو
  • ۳ فروردین ۱۳۹۵
  • ۰

کاپ کیک همان کیک فنجانی است که شما می توانید این نوع کیک ها را برای مجالس و مهمانی های خود تهیه کنید و با کمک ایده های خلاقانه آن ها را به زیبایی تزیین کنید. در این مطلب بیش از 20 مدل تزیین کاپ کیک را ملاحظه خواهید کرد.

کاپ کیک نوعی کیک کوچک و یک نفره است که با کمک شکر و کره و آرد و تخم مرغ تهیه می شود. شما می توانید این نوع کیک ها را مانند کیک تولد با طرح های متفاوت تزیین کنید که در ادامه  این بخش انواع متنوع مدل تزیین کاپ کیک را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

برای تزیین انواع کاپ کیک ایده های متفاوتی وجود دارد شما می توانید مانند تزیین کیک با خامه و تزیین کیک با خمیر فوندانت کاپ کیک ها را هم با کمک خمیر فوندانت و خامه در منزل با ایده های خلاقانه و طرح های زیبا تزیین کنید. مدل تزیین روی کاپ کیک را در تصاویر زیر مشاهده می کنید که امیدواریم این تزیینات مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

تزیین کاپ کیک برای کودکان

تزیین کاپ کیک با خمیر فوندانت

برای تزیین کاپ کیک با کمک خمیر فوندانت ابتدا کاپ کیک ها را تهیه کنید سپس خمیر فوندانت را با کمک وردنه بر روی سطح صافی باز کنید و به اندازه دهانه کاپ کیک خمیر فوندانت را برش بزنید سپس روی کاپ کیک ها را کرم بزنید و بعد خمیر فوندانت را بر روی کیک فنجانی قرار دهید.

تزیین کیک فنجانی بریا کودکان تزیین کاپ زیبا کیک تزیین کاپ به شکل شخصیت های کارتونی تزیین کاپ کیک با طرح قلب تزیین کاپ کیک برای کودکان مدل تزیین کیک تولد و کاپ کیک تزیی کاپ های کیک برای کودکان

برای براق کردن خمیر فوندانت می توانید از روغن مایع و روغن زیتون و یا گلیسیرین خوراکی استفاده نمایید. سپس طرح دلخواه را می توانید بعد از کشیدن خمیر فوندانت بر روی کاپ کیک بوجود آورید. در تصاویر زیر مدل های از تزیین کیک فنجانی با کمک خمیر فوندانت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدل تزیین خلاقانه و زیبا کاپ کیک تزیین کاپ های کیک با طرح های حشره کاپ کیک زیبا کاپ کیک با تزیینات خلاقانه Decorating cupcakes (22)کاپ کیک با تزیینات متنوع طرح های عروسکی و بچه گانه تزیینات کاپ کیک انواع مدل های زیبا و خلاقانه تزیین کاپ کیک

تزیین کاپ کیک با خامه

خامه یکی دیگر از ایده هایی که می توان برای تزیین ساده کاپ کیک و یا تزیینات خلاقانه و پیچیده انواع کیک فنجانی از آن استفاده کرد با کمک خامه می توانید کاپ کیک ها را به زیبایی و با کمک طرح های دلخواه تزیین کنید. کاپ کیک های تزیین شده می توانند بهترین ایده برای پذیرایی از مهمان هایتان در مجالس و مهمانی ها و  جشن های تولد باشند.

تزیین کاپ کیک با طرح گل تزیین زیبا کاپ کیک با گیلاس تزیین کاپ کیک با یاده های خلاقانه تزیین کاپ کیک با شمع تزیین کیک فنجانی

اگر شما ترجیح می دهد برای جشن تولد کودک خود از کاپ کیک استفاده نمایید بهتر است که با کمک طرح های عروسکی کاپ کیک را تزیین کنید. می توانید کیک تولد را نیز با کمک کاپ کیک مانند تصویر زیر به زیبایی تزیین کنید.

تزیین زیبا کیک تولد با کمک کاپ کیک های زیبا

تزیین ساده کاپ کیک با توت فرنگی تزیین کاپ کیک به شکا رنگین کمان تزیین زیبا و شیک کاپ کیک   تزیین ساده کاپ کیک تزیین کاپ زیبا کیک

در این مطلب انواع متنوع مدل تزیین کاپ کیک را با ایده های های خلاقانه و جدید مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این مدل ها بتوانید کیک فنجانی خود را به زیبایی تزیین کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تزیینات کیک به بخش تزیین کیک مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.