دسته ها
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدل شلوار مردانه با طرح های لی، کتان و پارچه ای

  • خانم تمدنی نژاد
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
  • ۰

یکی از تکمیل کننده های لباس مردان شلوار می باشد. برای نشان دادن کیفیت واقعی لباس ها باید همواره شلوار متناسب با آن را انتخاب کنید تا شیک و جذاب به نظر برسید. در این مطلب گالری تصاویر مدل شلوار مردانه در انواع طرح ها و رنگ ها را با هم مشاهده می کنیم.

حتی با وجود انتخاب زیباترین لباس ها اگر شلوار مناسبی نداشته باشید تا با آن هماهنگ کنید ممکن نیست زیبا و جذاب به نظر برسید. در این مطلب گالری تصاویر مدل شلوار مردانه لی، کتان و پارچه ای را در رنگ های مختلف و زیبا برای شما آورده ایم. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

یکی از اجزاء تکمیل کننده لباس ها شلوار ها هستند و از این رو باید مورد اهمیت قرار بگیرند. برای اینکه لباس هایتان کیفیت اصلی خود را نشان دهند باید شلوار متناسب با آن انتخاب گردد. در این مطلب نکات مهم هنگام انتخاب مدل شلوار مردانه و گالری تصاویر انواع مدل های شلوار مردانه را آورده ایم. امیدواریم با استفاده از این نکات بتوانید شلوار متناسب با لباس هایتان را انتخاب نموده و زیبا و جذاب به نظر برسید.

شلوار لی مردانه جدید

تصاویر مدل شلوار مردانه شیک و جدید

مدل های شلوار مردانه دارای تنوع زیادی می باشند که با توجه به لباس و موقعیتی که می خواهید آن شلوار را بپوشید مدل های مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرند. شلوارها به طور کلی به سه دسته شلوار راسته، دمپا گشاد و دمپا تنگ تقسیم بندی می شوند. در ادامه با مشاهده گالری تصاویر مدل شلوار مردانه در جنس ها و مدل های مختلف همراه ما باشید.

مدل های شلوار لی مردانه

یکی از محبوب ترین لباس های مردانه شلوارهای جین هستند. در هنگام خرید شلوار جین باید نکات زیادی مد نظر قرار گیرند. این نکات عبارتند از دانستن اندازه ابعاد دور کمر و اندازه ران خود، رنگ و مدل ان. در ادامه عکس های مدل شلوار لی مردانه را با هم مشاهده می کنید.

مدل شلوار مردانه لیمدل شلوار مردانه جینمدل شلوار مردانه طرح لیاز آنجا که شلوار جین ممکن است آب برود هنگام خرید شلواری را انتخاب کنید که کمی بلند تر باشد و در هنگام خرید شلوار لی حتما آن را پرو نمایید و مطمان شوید که اندازه فاق، کمر و دمپا ها متناسب برای شما باشند. شلوارهای جین را هنگام پرو حتما از پشت نیز ببینید.

مدل شلوار مردانه دمپا تنگمدل شلوار لی مردانهمدل شلوار لی مردانه آبی کمرنگهنگام پرو شلوار لی حتما چند باری با آن بنشینید تا از راحتی ان اطمینان حاصل کنید و دسته کلید و دیگر اشیاء تان را با شلوار جدید نیز امتحان کنید.

شلوار لی فاق بلند مردانهشلوار لی مردانه زیبا و جذاب

مدل شلوار کتان مردانه

یکی دیگر از انواع شلوارهای مردانه که برای موقعیت های مختلف مدل های مختلف آن نیز در بازار موجود است. شلوار کتان است. شلوار کتان نیز دارای مدل های مختلفی است که برخی از آن ها را می توان با لباس های غیر رسمی، رسمی و لباس های کار هماهنگ کنید. در این بخش با مشاهده تصاویر شلوار کتان مردانه همراه ما باشید.

مدل شلوار مردانهمدل شلوار مردانه کتانمدل شلوار مردانه کتان جدیدمدل شلوار متان مردانه مشکیمدل شلوار مردانه شیکمدل شلوار مردانه طوسیمدل شلوار مردانه کتان قهوه ایشلوار کتان مردانه دمپا تنگمدل شلوار کتان مردانه زیباشلوار کتان مردانه در انواع مدل هاشلوار پارچه ای مردانهشلوار های مردانه جدیدشلوار کتان مردانه جدیدشلوار کتان مردانه سفید

مدل های شلوار پارچه ای مردانه

شلوار های پارچه ای نیز امروزه طرفداران زیادی دارد و می توان این مدل شلوار ها را با لباس های مردانه رسمی و انواع کت و شلوار ست کرد. در ادامه عکس های مدل شلوار مردانه پارچه ای را با هم مشاهده خواهیم کرد.

مدل شلوار مردانه پارچه ای  مدل شلوار مردانه کتان مدل شلوار مردانه مشکی پارچه ای   شلوارهای پارچه ای مردانه مدل های شلوار پارچه ای مردانه شلوار پارچه ای رنگ تیره مردانه تنوع رنگ در شلوار پارچه ای مردانه

امیدواریم مدل های شلوار مردانه جمع آوری شده در این مطلب در رنگ ها و مدل های مختلف برای شما جذاب بوده باشد و با استفاده از نکات ذکر شده بتوانید شلوار متناسب و هماهنگ با لباس های خود انتخاب نمایید. در صورت تمایل برای مشاهده انواع لباس مردانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.