دسته ها
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

مرتب کردن ابرو در خانه در چند قدم ساده و چند راز طلایی برای موفقیت بیشتر

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب آموزش مرتب کردن ابرو در خانه به صورت مرحله و مرحله و تصویری را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم به کمک این مطلب بتوانید مهارت لازم را در زمینه برداشتن ابروها بدست آورید.

ابروها به قاب چشم ها معروف هستند و علاوه بر این اگر مدل ابرو زیبا و بدون نقص باشد جذابیت چشم ها و ظاهر خانم ها بیشتر به نظر می رسد از این رو بهتر است شما در هنگام برداشتن ابرو ها حساسیت و دقت لازم را داشته باشید.

آموزش مرتب کردن ابرو در خانه در چند مرحله ساده

اگر زمان کافی برای رفتن به آرایشگاه را ندارید می توانید به کمک رعایت ترفندهایی خودتان در منزل برای برداشتن ابروها دست به کار شوید و به ابروهایتان فرم بی نظیری را ببخشید.

مرتب کردن ابرو خانه

مراحل برداشتن ابرو با جدیدترین متدها

قبل از هر چیز بهتر است ابتدا فرمی را که تمایل دارید به ابروهایتان بدهید در ذهن مجسم نمایید سپس با ایده گرفتن از مدل ابروی انتخابی به ابروهای خود شکل و حالت بی نظیری را ببخشید.

برداشتن ابرو در خانه

۱. قبل از برداشتن ابرو ها بهتر است آن ها را به کمک مداد پر کنید با این کار از برداشتن ابرو به مقدار زیاد جلوگیری می شود. برای پر کردن ابروها به کمک مدادی اریب و به صورت زاویه عمودی از قسمت سر ابرو به سمت قسمت باریک ابرو خطی بکشید.

برداشتن ابرو با ساده ترین روش

۲. موهای ابرو را به کمک قلم ریمل یا برس مخصوص ابرو به سمت بالا شانه بزنید.

شانه کردن موی ابرو

۳. بعد از انجام دو مرحله قبل موهای زائد ابرو را به کمک موچین سرکج بردارید. اگر برای اولین بار است که می خواهید ابروهایتان را مرتب کنید فقط موهای زیر ابرو را بگیرید و به قسمت بالایی ابرو دست نزنید. توجه داشته باشید که اگر اشتباهی مویی از کمان ابرو را بردارید ابروهایتان به جای اینکه به سمت بالا گرایش پیدا کنند افتاده به نظر می رسند.

برداشتن موی ابرو به کمک موچین

۴. برای اینکه دید وسیع تری داشته باشید مرتب از آینه فاصله بگیرید و به فرم ابروهایتان توجه کنید همچنین برای مرتب کردن ابرو ها هرگز از وکس یا بند انداختن استفاده نکنید زیرا سطح دقت این روش ها نسبت به موچین کمتر می باشد.

۵. توجه داشته باشید که قسمت زیری ابرو ها یکی از حساس ترین نقاط برای پر کردن می باشد بنابراین به کمک مداد فضای خالی کوچک در قسمت کمان زیر ابرو را پوشش دهید.

پر کردن قسمت زیر ابرو کشیدن خط ابرو

۶.موهای اضافه را به کمک قیچی کوتاه نمایید. برای اینکه متوجه شوید چه مقدار از موهای ابرو را باید به کمک قیچی کوتاه نمایید می توانید به کمک برس موهای ابرو را به سمت بالا و در مسیر رشد ابرو ها شانه کنید سپس اگر مویی بلندتر از بقیه بود آن را به کمک لبه قیچی به آرامی کوتاه نمایید.

قیچی کردن موی ابرو

۷.بعد از انجام دادن هر یک از مراحل به کمک موچین و قیچی و مداد ابرو و … دوباره برگردید و همین مراحل را روی ابروی دیگر خود پیاده نمایید.

مدل ابرو زنانه

۸. توجه داشته باشید که ابروها باید قرینه یکدیگر باشند بنابراین در هنگام مرتب کردن ابروها باید توجه داشته باشید که قسمت بالایی کمان دو ابرو در یک نقطه قرار بگیرند.

مدل ابرو شیک

۹.به محض اتمام کار برداشتن ابروها مقداری پودر مات در بالای کمان ابرو بپاشید تا رنگ مداد روی ابروها بیشتر به نظر برسد همچنین این کار باعث می شود که رطوبت و چربی های موجود در پوست صورت جذب شود و آرایش ابرو ها زیباتر به نظر برسد و علاوه بر این ماندگاری آرایش ابرو نیز بیشتر شود.

مدل ابرو جدید

نکات طلایی برای برداشتن ابرو ها در خانه

۱. مدل ابرو ها را متناسب با فرم صورت خود انتخاب نمایید.

۲. برای فرم دادن به ابروها به کمک مداد ابرو باید کشیدن مداد را از خط منتهی به بینی آغاز نمایید و برای یافتن خط اصلی ابرو می توانید مداد را روی خط منتهی بینی قرار دهید و آن را به سمت ابرو ها ببرید تا به خط ابرو برسید توجه داشته باشید که کمان ابرو نیز در این قسمت قرار دهید همچینن سرانجام باید خط را در امتداد ابروها بکشید تا در زیر آن خطی یکدست ایجاد شود.

فرم ابرو

۳. اگر دم ابرو به اندازه کافی بلند نیست می توانید آن را به کمک مداد بلند کنید همچنین اگر طول ابروها مناسب است می توانید فقط ابروها را اصلاح نمایید.

۴. برای مرتب کردن ابروها در فضایی روشن که دارای نوری طبیعی است قرار بگیرید سپس یک آینه در دست بگیرید و موهای زائد ابرو را به کمک موچین بردارید.

نحوه مرتب کردن ابرو

۵. اغلب خانم ها تصور می کنند استفاده از آینه بزرگنمایی برای برداشتن ابرو ها کار درستی است در صورتی که این تفکر نادرست است زیرا این آینه ها گمراه کننده می باشند و در برخی اوقات باعث می شوند تا شما موهای بیشتری را بکنید و در نتیجه قسمت هایی از ابرویتان خالی به نظر می رسند برای پیشگیری از این مشکل بهتر است از آینه معمولی استفاده نمایید و هر چند دقیقه یکبار ابروهایتان را از دور بررسی نمایید.

۶. اگر قسمت هایی از ابروی شما خالی است می توانید این نقاط را به کمک مداد ابرو یا سایه ابرو که همرنگ با رنگ ابرو ها است پر کنید. توجه داشته باشید به جای اینکه یک نقطه از ابرو ها را پر کنید بهتر است برس را در جهت رویش موهای ابرو به کار ببرید.

برداشتن ابرو در چند مرحله ساده

۷. در صورت تمایل می توانید برای آرایش ابرو ها از ژل مخصوص ابرو نیز استفاده نمایید.

۸. برای اینکه ابروهایتان زیباتر به نظر برسند می توانید مقداری حالت آن ها را تغییر دهید.

۹. برای ایجاد تغییرات مثبت در فرم ابرو ها می توانید در قسمت زیر هلال از هایلایتر استفاده نمایید و هایلایتر را تا قسمت دم ابرو ها بکشید. توجه داشته باشید که با این کار ابرو ها برجسته تر به نظر می رسند و علاوه بر این زیبایی و جذابیت آن ها نیز دو برابر می شود.

۱۰. اگر مدل ابرویی که برای برداشتن ابرو های خود انتخاب کرده اید با فرم صورت و فرم چشم هایتان مطابقت و همخوانی نداشته باشد ممکن است بعد از اتمام کار برداشتن ابرو ها ظاهر شما نامطلوب به نظر برسد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل ابرو به فرم صورت و فرم ابرو ها و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه داشته باشید.

مدل ابرو زنانه

در این مطلب آموزش مرتب کردن ابرو در منزل با جدیدترین متد در ۹ مرحله را مشاهده کردید که امیدواریم به کمک مراحل ذکر شده بتوانید به ابرو های خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.