دسته ها
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الگوی عروسک نمدی با طرح های زیبا و متنوع

  • یلدا محمدی
  • 4 مارس 2016
  • ۰

مجموعه ایی کامل از انواع الگوی عروسک نمدی برای کودکان به همراه ایده هایی برای ساخت عروسک های نمدی زیبا و متنوع با طرح های جدید را در این مطلب گردآوری نموده ایم که در ادامه مشاهده می فرمایید.

با داشتن الگوی ساخت عروسک با طرح های مختلف می توانید زیباترین و جذاب ترین عروسک ها را با نمد تهیه نمایید. بدین منظور در این مطلب مجموعه ایی از الگوهای مخصوص ساخت عروسک با نمد برای کودکان را گردآوری نموده ایم که با استفاده از آنها می توانید عروسک های دلخواه را در منزل و به راحتی تهیه کنید. در ادامه با مشاهده این الگوهای زیبا و جالب همراه ما باشید.

مدل های الگوی عروسک نمدی جدید و جالب برای کودکان :

مجموعه ایی از جدیدترین مدل های الگوی برای ساخت عروسک با نمد را پیش رو دارید که می توانید آنها را در سایز دلخواه پرینت گرفته، سپس روی نمد منتقل کرده و بعد از برش اقدام به ساخت انواع عروسک با نمد نمایید. تنوع زیادی در این مدل عروسک ها وجود دارد که با توجه به کاربرد و سلیقه و خواست خود می توانید عروسک دلخواه را انتخاب کنید. انتخاب رنگ نمد برای تهیه این عروسک ها نیز کاملا سلیقه ایی است و با توجه به نوع عروسک می توانید رنگ مناسب را انتخاب نمایید. در ادامه چند الگوی زیبا و جذاب برای ساخت عروسک نمدی را مشاهده می فرمایید که می توانید از این طرح های زیبا برای تزیین اتاق کودک و همچنین به عنوان جاکلیدی و اینگونه وسایل نیز استفاده نمایید.

ساخت عروسک نمدی الگوی عروسک نمدیالگو ساخت عروسک نمدیعروسک نمدی جدیدعروسک نمدی جدیدساخت عروسک دختر با نمد

ساخت عروسک حیوانات با نمد ایده جالبی است که تنوع زیادی نیز دارد و با استفاده از آن می توان علاوه بر تهیه عروسکی سرگرم کننده برای بچه ها، آنها را با حیوانات مختلف نیز آشنا نمود. این نوع عروسک ها را همچنین می توانید به عنوان کاردستی کودکان برای مهد کودک ها تهیه نمایید. در ادامه الگوی عروسک حیوانات مختلف به همراه تصاویری کوچک از نمای کلی عروسک را ملاحظه می فرمایید که از این مدل های متنوع و زیبا می توانید نهایت استفاده را ببرید.

الگوی عروسک با نمدالگوی عروسک قورباغهالگوی عروسک نمدیعروسک نمدی جدیدساخت عروسک نمدیالگوی عروسک با نمدعروسک سازی با نمدعروسک نمدی گربهعروسک نمدی خرسالگوی عروسک نمدی جدید

با استفاده از انواع الگوی ساخت عروسک با نمد که در این مطلب ارائه شد و تغییر سایز آنها می توانید عروسک های دلخواه را برای کودکان و همچنین برای تزیینات مختلف تهیه نمایید و مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش عروسک سازی از دیگر طرح ها و آموزش های مربوطه در جهت ساخت عروسک های متنوع و جالب دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.