دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آرایش چشم ۲۰۲۰ با متدهای جدید بر روی ۳۹ چشم متفاوت

  • ندا خوشرو
  • ۲۱ دی ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب ایده هایی برای آرایش چشم ۲۰۲۰ را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار خواهیم داد که امیدواریم به کمک آن ها بتوانید میکاپی بی نظیر و متفاوت داشته باشید.

هر فرم چشمی میکاپ خاص خودش را دارد و اگر شما تمایل دارید میکاپی بی نظیر و بدون نقص داشته باشید بهتر است میکاپ چشم هایتان را با توجه به فرم صورت و فرم چشم ها و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید.

۳۹ مدل آرایش چشم ۲۰۲۰ با جدیدترین متدها

برای انتخاب مدل میکاپ چشم مناسب ابتدا بهتر است فرم چشم هایتان را بشناسید سپس از بین انواع مدل های آرایش چشم ۲۰۲۰ ، میکاپ بی نظیر و خاصی را برای خود انتخاب نمایید.

میکاپ چشم 2020

میکاپ چشم زنانه ۲۰۲۰

برای میکاپ چشم ها باید ابتدا پشت پلک هایتان را زیر سازی کنید سپس به کمک رنگ های مناسب مدل سایه چشم مناسبی را روی پلک چشم هایتان بکشید. اگر شما تمایل دارید میکاپ چشم هایتان بی نظیر و جذاب به نظر برسد بهتر است مژه هایتان را فر دهید یا از مژه مصنوعی استفاده نمایید همچنین می توانید به کمک ریمل نیز به مژه هایتان فرم و حالت بی نظیری ببخشید.

برای حالت دادن به چشم ها نیز می توانید از مدل خط چشمی مناسب و زیبا استفاده نمایید که مدل خط چشم را بهتر است با توجه به فرم چشم هایتان انتخاب نمایید.

  •  قاصدک 24

برای میکاپ چشم های گرد بهتر است از رنگ های کمرنگ استفاده نمایید زیرا این رنگ ها باعث جلوه بیشتر چشم های شما می شوند. برای کشیدن سایه این نوع چشم ها نیز می توانید سایه چشم را از گوشه داخلی بکشید و آن را تا سمت گوشه خارجی چشم ها ادامه دهید و مقداری سایه تیره به چین های اطراف چشم های خود بزنید.

مدل سایه چشم 2020

آرایش چشم ۹۹ برای خانم ها

سایه چشم آبی

میکاپ چشم ۲۰۲۰

سایه چشم مجلسی

مدل سایه چشم زنانه

سایه چشم مجلسی 2020

سایه چشم زیبا و بی نظیر

سایه چشم زیبا

مدل میکاپ چشم زنانه ۲۰۲۰

آرایش چشم ساده

میکاپ ساده چشم

میکاپ چشم ساده

میکاپ زنانه

مدل میکاپ چشم زنانه

آرایش لایت چشم زنانه

سایه چشم مجلسی

مدل سایه چشم مجلسی

سایه چشم زنانه

میکاپ ساده چشم زنانه

مدل سایه چشم جذاب

میکاپ مجلسی و شیک زنانه

آرایش چشم 2020

برای میکاپ چشم های با فاصله باید سایه را از گوشه داخلی چشم ها بکشید و آن را تا وسط پلک ادامه دهید تا چشم هایتان نزدیک تر به هم نظر برسند همچنین برای قسمت میانی پلک می توانید از سایه های کمرنگ استفاده نمایید.

برخی از فرم های چشم نزدیک به یکدیگر می باشند بنابراین بهتر است شما از روش هایی استفاده نمایید که چشم هایتان دورتر از یکدیگر به نظر برسند. برای دورتر نشان دادن چشم ها از یکدیگر می توانید نقطه کوچکی از کرم کانسیلر را در گوشه داخلی چشم هایتان بزنید سپس خط چشمی کمرنگ و نازک را در لبه بالایی پلک ها و نزدیک به مژه ها بزنید که خط چشم باید در قسمتی که به سمت خارج چشم کشیده می شود ضخیم تر شود. سایه چشم را هم باید به گونه ای بکشید که از گوشه داخلی چشم ها تا میانه پلک سایه کمرنگ باشد و از قسمت میانی به سمت خارجی سایه تیره تر شود.

آرایش چشم زنانه

میکاپ چشم زنانه ساده

آرایش چشم خاص

آرایش ساده چشم شیک

آرایش چشم زیبا

خط چشم زنانه

سایه چشم زیبا و خاص

سایه چشم خاص زنانه

سایه چشم مجلسی

ست سایه و لاک

سایه چشم خاص

خط چشم زنانه زیبا

مدل آرایش چشم جذاب

میکاپ چشم زنانه

سایه چشم زنانه

سایه چشم بنفش ۲۰۲۰

خط چشم زنانه

خط چشم مجلسی و زیبا

سایه چشم آبی

سایه چشم آبی ۲۰۲۰

طرح سایه چشم زنانه

آرایش چشم زنانه

آرایش چشم زنانه

میکاپ ساده چشم

آرایش چشم مجلسی

مدل آرایش زنانه

مدل میکاپ چشم زنانه 2020

سایه چشم بی نظیر زنانه

مدل آرایش چشم 2020

میکاپ چشم دخترانه ۲۰۲۰

برای میکاپ چشم دخترانه بهتر است از آرایش های ملایم و لایت استفاده نمایید تا ظاهر و چهره ای طبیعی داشته باشید. میکاپ چشم دخترانه در انواع مدل های لایت و ساده و مجلسی موجود می باشد و بهتر است دختران جوان از میکاپ های غلیظ استفاده نکنند زیرا این مدل ها باعث می شوند تا ظاهر آن ها زنانه تر به نظر برسد.

توجه داشته باشید که بهتر است برای کشیدن سایه چشم دخترانه از رنگ های ملایم و مات استفاده شود همچنین دختران جوان در صورت تمایل به کشیدن خط چشم باید از مدل هایی استفاده نمایند که نازک و بدون دنباله باشند.

آرایش چشم ساده

آرایش چشم دخترانه

سایه چشم دخترانه

سایه چشم دخترانه ۹۹

آرایش زیبا چشم

مدل آرایش چشم ۲۰۲۰

خط چشم دخترانه

خط چشم ساده

خط چشم آبی دخترانه

خط چشم دنباله دار دخترانه

میکاپ زیبا 2020

میکاپ ساده چشم

سایه چشم زیبا و خاص

میکاپ زیبا برای چشم

سایه چشم خاص

آرایش چشم برای دختران جوان

خط چشم مشکی

خط چشم رنگی دخترانه

میکاپ چشم دخترانه

میکاپ چشم ۹۹

خط چشم مجلسی

در این مطلب مدل هایی از آرایش چشم جدید با متدهای روز را مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید میکاپ چشمی بی نظیر و متفاوت را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.