دسته ها
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

بافت مو با کاموا با آموزش مرحله به مرحله به همراه تصاویر

  • ندا خوشرو
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب با نحوه بافت مو با کاموا و مدل هایی از بافت موی با کاموا آشنا شدید که امیدواریم این مدل بافت موی زنانه و دخترانه با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی مطابقت و همخوانی داشته باشد.

بافتن مو یکی از بهترین روش ها برای تزیین موهای کوتاه و بلند می باشد و شما می توانید به کمک انواع مدل بافتن مو با کاموا و بافتن موی جوجه تیغی و بافتن موی مجلسی و … مدل موهایتان را زیبا و جذاب تر نمایید.

مدل بافت مو با کاموا

اغلب خانم ها تصور می کنند که برای آراستن موهای خود باید به آرایشگاه بروند و هزینه های زیادی را صرف نمایند در صورتی که این تصور نادرست است و شما می توانید به کمک وسایل ساده ای که در دسترس دارید در کمترین زمان به موهایتان حالت و فرم بی نظیری را ببخشید. در مطالب قبلی آموزش بافت موی آفریقایی و آموزش بافت موی فرانسوی را مشاهده کردید در ادامه مدل های بافت مو به وسیله کاموا را پیش رو خواهید داشت.

بافت موی با کاموا

آموزش بافت موی با کاموا

بافت مو با کاموا همان بافت موی دردلاک می باشد که شما می توانید به کمک کاموای رنگی و زیبا موهایتان را به کمک بافت های ساده ببافید. برای انجام این مدل بافت مو ابتدا باید وسایل مورد نیاز را آماده نمایید سپس اقدام به بافت موها نمایید.

مدل بافت مو

وسایل مورد نیاز 

  • کاموای رنگی
  • کش پلاستیکی

مراحل بافتن مو با کاموا 

مرحله اول 

۱. ابتدا موهایتان را به صورت کامل شانه بزنید و مکانی را که تمایل دارید موهایتان را برای بافتن از آنجا شروع نمایید مشخص نمایید.

شانه زدن موها

توجه داشته باشید که می توانید موها را به کمک شانه به اندازه یک تا دو سانت فاصله از یکدیگر بخش بندی نمایید همچنین بهتر است بافت را از چند سانت دورتر از بخش بندی موها آغاز نمایید تا قسمت بالای سر شما قابل مشاهده نباشید.

تقسیم بندی موها

۲. باقی مانده موهایتان را به کمک کش به صورت محکم ببندید.

بستن موها

۳. موهایتان را به سه بخش تقسیم نمایید و بخش راست موها را روی بخش میانی قرار دهید سپس بخش چپ موها را روی بخش میانی موها قرار دهید و این کار را تا انتها انجام دهید سپس بافت موها را با کمک ژل محکم نمایید و برای محکم تر کردن موها از کش پلاستیکی استفاده نمایید.

بافت مو

۴. اگر تمایل دارید بافت موهایتان به مدت چند ماه روی سرتان دوام داشته باشد بهتر است از کش های بیشتری استفاده نمایید و آن ها را حدود یک سانت از بالای موی بافته شده قرار دهید و به صورت محکم ببندید. اگر تمایل دارید بافت مو با کاموا فقط چند ساعت روی موهایتان دوام داشته باشد نیازی به استفاده از کش ها به مقدار زیاد نمی باشد.

بستن کش روی موها

مرحله دوم 

۱. سه رشته از کامواها رنگی را جدا نمایید و از انتهای این رشته کاموا بگیرید و انتهای کاموا را از قسمت بالایی کش یا قسمت بالایی موهای بافته شده عبور دهید و کاموا ها را از داخل موها عبور دهید به صورتی که طول آن ها در هر بخش با یکدیگر یکسان باشد. توجه داشته باشید که طول رشته کامواهای تزیینی را باید برابر با طول موهایتان انتخاب نمایید و همه بخش های بافته شده را به کمک این کامواهای رنگی بپوشانید.

مدل بافت موی شیک

۲. در این مرحله از بافتن مو با کاموا باید ۶ رشته از نخ کاموا کنار موی بافته شده خود داشته باشید که در این صورت می توانید دو نخ کاموا را انتخاب نمایید سپس آن ها را به سمت چپ موهای خود ببرید و ۴ تا از نخ کامواها را در کنار آن قرار دهید.

بافت مو با کاموای رنگی

۳. بافت کامواها را شروع نمایید و آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و رشته چپ موها را A در نظر بگیرید و رشته میانه موها را B در نظر بگیرید و مو بافته شده را با باقی رشته ها در سمت راست قرار دهید سپس رشته B را از روی موهای بافته شده خود عبور دهید و دوباره آن را به سمت میانه موهایتان بیاورید سپس رشته A را از زیر رشته B عبور دهید و آن را از روی موهای بافته شده نیز عبور دهید و در قسمت میانی قرار دهید و رشته B را از زیر رشته A و بالای موی بافته شده و داخل میانه موهای بافته شده عبور دهید و مراحل ذکر شده را ادامه دهید تا به انتهای موهای خود برسید. کامواها باید به صورت محکم بسته شوند همچنین آن ها باید به صورت افقی روی موهای بافته شده قرار بگیرند.

بافت موی زیبا با کاموا

۴. در صورت تمایل می توانید برای زیبایی بیشتر بافت مو با کاموا مهره هایی را به انتهای موهای بافته شده خود اضافه نمایید سپس انتهای موهای بافته شده را گره ای بزنید تا مهره ها از روی موها سر نخورند.

قرار دادن مهره در انتهای موها

۵. کامواهای اضافه را ببرید تا بافت موهایتان مرتب و زیباتر به نظر برسد.

بافت موی شیک با کاموا

مدل های بافت موی با کاموا

برای بافتن موها به کمک کاموا باید مهارت لازم را داشته باشید که می توانید با تمرین و تکرار تبحر لازم را در زمینه این بافت موی شیک و خاص بدست آورید. توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید بافت موهایتان خاص و زیباتر به نظر برسد بهتر است از کامواهای رنگی مختلف استفاده نمایید و رنگ کامواها را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر مطابقت و همخوانی داشته باشند.

از این بافت مو می توانید برای موها با اندازه قد متوسط و بلند استفاده نمایید همچنین این مدل بافت مو برای خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف می تواند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شود.

اگر شما تمایل دارید بافت موهایتان خاص و متفاوت تر به نظر برسد بهتر است از ترکیب چند رنگ کاموای تیره و روشن برای بافتن موهای خود استفاده نمایید.

بافت موی با کاموا را می توانید به مدت چند ماه یا چند ساعت روی موهایتان نگه دارید همچنین اگر تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس بافت مویی منحصر به فرد داشته باشید بهتر است از این مدل بافت موی شیک استفاده نمایید.

بافت موی زیبا با کاموا

بافت موی دخترانه

بافت موی شیک با کاموا

بافت مو با کامواهای رنگی

بافت موی زیبا

بافت موی شیک

بافت موی زیبا زنانه

بافت موی زنانه

بافت مو با کاموا با متدهای جدید

بافتن موی با کاموا

بافت موی زنانه

مدل بافت موی شیک و زیبا

بافت موی زیبا و خاص

بافت مو زنانه

بافت موی زنانه

مدل بافت مجلسی

بافت موی دخترانه

بافت مو زنانه با متدهای جدید

بافت موی زیبا

بافت موی دردلاک

بافت موی زیبا

مدل بافتن مو با کاموا

بافت موی بلند

بافت موی شیک به کمک کاموا

بافت موی زنانه

بافت موی مجلسی و زیبا

در این مطلب آموزش بافت مو با کاموا و مدل هایی از این بافت موی زیبا و خاص را مشاهده کردید که امیدواریم با توجه به مراحل ذکر شده بتوانید مهارت لازم را در زمینه بافت موها به کمک کامواهای رنگی بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.