دسته ها
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بیوگرافی فلور نظری و تصاویر جذاب وی با تیپ های متفاوت

  • عاطفه میرزایی
  • 4 آوریل 2020
  • ۰

فلور نظری بازیگر مشهور سینما و تلویزون ایرانی می باشد. وی از بازیگران موفق و پرتلاش بوده که در بسیاری از سریال ها به ایفای نقش پرداخته است. برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی فلور نظری و مشاهده عکس های متفاوت وی می توانید، در ادامه با مجله آرگا همراه شوید.

فلور نظری هنرپیشه پرتلاش و معروف تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان است. وی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود و تاکنون در این عرصه هنری مشغول به کار می باشد. خانم نظری فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۲ با فیلم طب به کارگردانی رضا کریمی شروع کرد. وی همچنین با سریال خانه به دوش در نقش نسرین کاری از رضا عطاران به اوج شهرت رسید و این سریال بخاطر کمدی بودن استقبال زیادی از آن صورت گرفت.

آشنایی با بیوگرافی فلور نظری

نام و نام خانوادگی: فلور نظری

تاریخ تولد: ۱ بهمن ماه سال ۱۳۴۷

متولد: لاهیجان

شغل: هنرپیشه

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی و بازیگری از دانشگاه سوره

بیوگرافی فلور نظری و همسرش

فلور نظری یکی از بازیگران مشهور و دوست داشتنی ایرانی متولد ۱ بهمن ماه سال ۱۳۴۷ که هم اکنون ۵۱ سال سن دارد در شهر لاهیجان چشم به جهان گشود. وی همچنین فارغ التحصیل رشته مدیریت در مقطع کارشناسی و بازیگری از دانشگاه سوره می باشد. او دوره های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده است.

نظری از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه هنر و بازیگری شد او فیلم های زیادی بازی کرده است طرفداران زیادی هم دارد و همچنین آخرین کار او در تلویزیون حضور در سریال حکایت های کمال به کار گردانی قدرت الله صلح میرزایی در نقش عفت الملوک می باشد.

وی در یکی از مصاحبه هایش بیان کرده که:

هیچ وقت فکر نمی‌کردم بازیگر شوم ؛ اما نقاش خیلی خوبی بودم و روی سنگ و چوب نقاشی می‌کردم، نویسنده خوبی هم بودم زیاد داستان می‌ نوشتم. همیشه یواشکی برای ۶ – ۵ نفر دیگر هم انشا می‌ نوشتم،

زندگینامه جامع فلور نظری

عکس فلور نظری و شروین

شرح حال فلور نظری و همسرش

فلور نظری با تیپ متفاوت در آلمان

عکس و بیوگرافی فلور نظری

ژست متفاوت فلور نظری

عکس و زندگینامه فلور نظری

عکس دونفره فلور نظری و نسرین مقانلو

زندگینامه خواندنی فلور نظری

ازدواج

در ادامه بیوگرافی فلور نظری آمده که وی چندین سال پیش ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام شروین می باشد. ولی همه نیما صدایش می زنند. آنها بعد از به دنیا آمدن شروین به آلمان مهاجرت کردند. وی می گوید: دوری از ایران برایم سخت است و بخاطر اینکه پسرم شرایط خوبی برای تحصیل داشته باشد به آلمان رفته ایم.

بیوگرافی فلور نظری و ماجرای طلاق از همسرش

عکس دونفره فلور نظری در کنار پسرش

شرح حال جالب فلور نظری

عکس فلور نظری در آلمان

ماجرای طلاق فلور نظری

در سال های گذشته شایعاتی درباره ماجرای طلاق فلور نظری در رسانه های اینترنتی منتشر شده بود و اکنون خانم نظری در آلمان مجرد زندگی می کند.

زندگینامه خواندنی فلور نظری

عکس جدید فلور نظری

عکس و بیوگرافی فلور نظری

علایق فلور نظری

فلور نظری شدیدا علاقه به موزیک کلاسیک، پاپ و سنتی و عاشق لوبیا پلو است و همچنین او طرفدار تیم پرسپولیس می باشد و در آلمان هم بایرن مونیخ را دوست دارد و از هر دو تیم ملی آلمان و ایران طرفدار می کند. فلور همه کارتون های والت دیزنی مثل میکی موس و سیندرلا را تماشا می کند.

عکس و شرح زندگی فلور نظری

گالری شیک و زیبا فلور نظری بازیگر ایرانی

تاریخچه زندگی فلور نظری و همسرش

عکس بازیگر معروف و مشهور کشورمان

بهترین کتاب از نظر این هنرمند

کتاب سرزمین گوجه های سبز اثر هرتا مولر که یک زن رمان نویسی است و برای این کتاب جایزه گرفت.

زندگینامه خواندنی و جالب فلور نظری

تیپ جدید و زیبا فلور نظری

کامل ترین بیوگرافی فلور نظری

فریبا نظری خواهر فلور نظری

دکتر فریبا نظری خواهر کوچک تر فلور می باشد. وی ریاست یکی از بخش های بنیاد شهید و جانبازان رو برعهده دارد و استاد دانشگاه است.

تصویر + زندگینامه فلور نظری

عکس دو نفره فلور نظری و دوست صمیمی اش خانم گلناز خالصی

شرح زندگی فلور نظری و ماجرای طلاق وی

تلخ ترین خاطره فلور نظری از زبان خودش

تلخ ترین خاطره ام فوت «رضا سعیدی» عزیز بود وقتی که من مشغول بازیگری در «رویای خیس» بودم. آقای لیالستانی هم، سریالی را کار می کردند و بعد شنیدیم هنرمند ارزشمندمون سرصحنه فوت کردند.

گالری جدید+ بیوگرافی فلور نظری

عکس فلور نظری

تاریخچه زندگی فلور نظری و عکس جدید

کارنامه هنری فلور نظری

تلویزویون

فریاد بی صد- دل های شاد( ۱۳۷۶)- باغ ستاره( ۱۳۷۸)- خانه نیکو ( ۱۳۷۹)- دختران(۱۳۷۹)- چراغ جادو (۱۳۷۹)- غروب بی پایان ( ۱۳۷۹)- بگذار آفتاب برآید (۱۳۷۷)- دوران سرکش (۱۳۸۰)- خاکستر و باد(۱۳۸۰)- نو عروس(۱۳۸۱)- مزه خوب کودکی(۱۳۸۰)- بیابان عشق(۱۳۸۰)- سه پنج دو(۱۳۸۱)- تب سرد (۱۳۸۲)- باران عشق(۱۳۸۱)- مزرعه آفتابگردان(۱۳۸۱)- خانه به دوش(۱۳۸۲)- شهر باران(۱۳۸۲)- فصل زرد(۱۳۸۳)- مشاور(۱۳۸۲)- هویت(۱۳۸۷)- قلب(۱۳۸۴)- مسافری از هند(۱۳۸۱)- ارث بابام( ۱۳۸۴)- متهم گریخت(۱۳۸۴)- چمدان(۱۳۹۱)- گسل(۱۳۹۶)- دایره تردید( ۱۳۸۳)- آپارتمان ۱۱۰(۱۳۸۳)- به همین سادگی( ۱۳۸۶)- مرد دو هزار چهره(۱۳۸۷)- کارگاه لطفی(۱۳۸۴)- عبور از مهر(۱۳۸۵)- راه و بیراه(۱۳۹۷)- نفس گرم(۱۳۹۴)- هتل پایلی( ۱۳۸۳)- دختری به نام آهو(۱۳۹۰)- پرواز در حباب(۱۳۸۵)- تکیه برباد(۱۳۹۱)- قهر و آشتی(۱۳۹۳)- حکایت های کمال(۱۳۹۸)

زندگی نامه جالب فلور نظری

عکس جالب فلور نظری

جالب ترین بیوگرافی فلور نظری

سینمایی

بچه های ابدی(۱۳۸۵)- تسویه حساب(۱۳۸۶)- محافظ(۱۳۸۶)- بیداری(۱۳۸۷)- زندگی شیرین(۱۳۸۸)- در شب عروسی(۱۳۸۸)- محافظ(۱۳۸۶)- ازدواج صورتی(۱۳۸۳)- تب(۱۳۸۲)- شورعشق(۱۳۷۹)- رویای خیس(۱۳۸۴)- کلاهی برای باران(۱۳۸۵)- قصه دل ها(۱۳۸۵)- تپلی(۱۳۸۹)- جهارباندی(۱۳۹۱)- یکی برای همه(۱۳۹۲)- آتش بس۲(۱۳۹۲)- دریا کنار- کنسرت روی آب(۱۳۸۹)- مامان بهروز من را زد(۱۳۹۰)

شرح حال فلور نظری + تصاویر

چهره زیبا و دوست داشتنی فلور نظری

بیوگرافی فلور نظری بازیگر ایرانی

تله فیلم

دهخدا- یغما- از میان سایه ها- یک سفر بخصوص- جستجو- آخرین آجر- سرشاخ- مسافر- قرار در اسکله- یک لحظه دیر تر- کابوس- آواز های مردانه- دزدان غیر دریایی- پاپوش- بهار قبل و بعد- رنگ زیتون کال- سومین روز پس از مرگ

زندگینامه جالب فلور نظری

تصویر متفاوت از فلور نظری و پسرش

تاریخچه زندگی فلور نظری

عکس فلور نظری در کافی شاپ

بیوگرافی فلور نظری و همسرش

زندگینامه فلور نظری

گالری زیبا + زندگینامه فلور نظری

عکس فلور نظری و اکرم محمدی بازیگر محبوب ایرانی

امیدواریم با خواندن بیوگرافی فلور نظری و از تماشای تصاویر دیدنی و اینستاگرامی وی لذت برده باشید و از اینکه تا این لحظه همراه ما بودید بی نهایت سپاس گذاریم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.