دسته ها
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

دیدنی های تایلند و مکان های گردشگری رویایی این کشور زیبا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۸
  • ۰

بی شک تاکنون آوازه تایلند به گوشتان رسیده است کشوری با دیدنی های بکر که یکی از مهم ترین مناطق گردشگری دنیا به شمار می آید. دیدنی های تایلند برای گردشگران بسیار متنوع است و از جمله این دیدنی ها می توان به معابد تاریخی و سواحل بکر اشاره کرد.

تایلند تلفیقی از مهم ترین جاذبه های دنیا را در اختیار گردشگران خود قرار می دهد و شما علاقه مندان و گردشگران عزیز می توانید دیدنی های متنوعی را در این کشور مشاهده کنید. سواحل تایلند یکی از این دیدنی هایی است که دارای چشم انداز بکر است از سوی دیگر بشارهای مرتفع و بلند نیز در این کشور وجود دارد که یکی دیگر از دیدنی های تایلند هستند. برای سفر به این کشور فقط کافی است از طریق تورهای مسافرتی اقدام نمایید زیرا تورهای مسافرتی با ارائه راحت ترین امکانات رفاهی و هزینه های پایین این روزها مسافران زیادی را جذب می کنند و خوشبختانه فعالیت های آن ها با موفقیت همراه است. همچنین تالند یکی از مهم ترین مناطق گردشگری است که اغلب در تورهای گردشگری برای آن برنامه ریزی می شود و شما نیز با استفاده از این تورها می توانید سفری راحت تر داشته باشید.

دیدنی های تایلند و جاذبه های رویایی:

کشور تایلند در جنوب شرقی سیا قرار گرفته است مناطق دیدنی آن بسیار شگفت انگیز می باشند و توریست های زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کنند مناظر این کشور اغلب بکر و دست نخورده هستند و در کنار جاذبه های تاریخی همچون معابد دیدنی جذابیت زیادی برای علاقه مندان خواهند داشت. مکان های دیدنی پوکت تایلند نیز یکی دیگر از جذابیت های توریستی این منطقه به شمار می روند که در تورهای مسافرتی می توانید از آن ها دیدن کنید.

روستای پای تایلند:

اغلب تورهای مسافرتی که به تابلند می روند در لیست گردشگری خود این روستا را نیز قرار داده اند و بی شک گردشگران را برای بازدید از این روستا خواهند برد. چشم اندزاهای این روستا بکر و دیدنی است و از همین رو یکی از دیدنی های تایلند به شمار می آید قرار گرفتن این روستا در شمال تایلند و موقعیت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

مکان های دیدنی تایلند

جزایر شگفت انگیز سیمیلان تایلند:

این جزیره دیدنی بی شک برای شما نیز شگفت انگیز خواهد بود سواحل بکر آن، چشم اندزاهای طبیعی اطراف و تفریحات آبی آن برای گردشگران و علاقه مندان بسیار جذاب و مهم است که شما علاقه مندان نیز می توانید از آن ها دیدن نمایید.

مناطق بکر تایلند

پارک ملی تایلند:

پارک ملی یکی دیگر از دیدنی های تایلند است که با عنوان پارک ملی خاوای از آن یاد می شود این پارک گونه های مختلفی از حیوانات را نگهداری می کند و از سوی دیگر سرازیر شدن آبشاری در میان این پارک گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند.

دیدنی های آبی تایلند

غواضی در کوتائو تایلند:

یکی از لذت های مهمی که در طول سفر خود می توانید آن را تجربه کنید غواضی است با غواصی در این آب ها می توانید گونه های مختلفی از حیوانات دریایی را مشاهده کنید و از چشم اندازهای جذاب دریایی دیدن نمایید. از گونه های حیوانات دریایی نیز می توان به لاک پشت ها، ماهی های مختلف و مرجان ها اشاره کرد که در کمتر جایی آن ها را دیده اید.

جاذبه دیدنی تایلند

جزیره ریلای تایلند:

یکی دیگر از دیدنی های تایلند که با وجود سواحل و چشم اندازهای بکر خود شناخته شده است جزیره ریلای است این جزیره دارای شگفتی های مختلفی است و گونه های مختلفی از حیوانات نیز در آن نگهداری می شود. از جذابیت های دیگر این جزیره می توان به کوه ها و طبیعت دیدنی اطراف آن نیز اشاره کرد.

آب های تایلند

کاخ بزرگ معبد:

معبدی که به لحاظ تاریخی و فرهنگی دارای ارزش بالایی است این کاخ مجلل دارای معماری بسیار جذابی است که پیشنهاد می شود در سفر خود از آن دیدن نمایید این کاخ یکی دیگر از دیدنی های تایلند به شمار می آید.

معبد تایلند

مرکز خرید تایلند:

خرید از تایلند برای هر فردی دارای جذابیت است و پیشنهاد می شود با بازدید از مراکز خرید از اجناس متنوع و قیمت مناسب دیدن نمایید بسیاری از گردشگران در مراکز خرید سوغاتی های زیبایی را خریداری می کنند. از مهم ترین اجناسی که می توان در این بازار خریداری کرد می توان به لباس، مجسمه، طلا نقره و … اشاره کرد.

فروشگاه تایلند

منطقه کرابی تایلند:

دیدنی های تایلند تنها به این جاذبه ها ختم نمی شود یکی دیگر از جاذبه های مهم و دیدنی که می توانید در تایلند از آن دیدن کنید می توان به منطقه گردشگری کرابی اشاره کرد. این جزیره دارای چشم اندازهای دنج است اگر جایی آرام با چشم اندازی رویایی می خواهید باید به این جزیره سفر کنید.

آشنایی با دیدنی های تایلند

لوی کراتونگ تایلند:

این فستیوال در یکی از شب های سال برگزار می شود که با برگزاری جشنی عظیم در کامل ترین شب ماه بالن هایی به هوا فرستاده می شود دیدن شب در این فستیوال یکی از جذابیت هایی است که بی شک نباید آن را از دست بدهید.

مکان های جذاب تایلند

دیدنی های تایلند دارای تنوع بسیاری است شما در سفر خود بی شک می توانید از دیدنی های مختلفی بازدید کنید زیرا گوشه و کنار این کشور دارای جاذبه های توریستی بکر و تاریخی می باشند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.