دسته ها
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مدل های طراحی ناخن حرفه ای و لاکچری برای مجالس و مهمانی ها

  • ندا خوشرو
  • ۴ آبان ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب روش هایی برای طراحی ناخن حرفه ای زنانه و دخترانه با جدیدترین متدهای دیزاین ناخن روز دنیا مخصوص خانم های خوش سلیقه و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند ناخن هایی با دیزاین زیبا و بی نظیر داشته باشند تا استایل آن ها به روز و متفاوت تر به نظر برسد و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است از انواع دیزاین ناخن حرفه ای استفاده کنید و طرحی شیک را روی ناخن های خود ایجاد نمایید.

طراحی ناخن حرفه ای با ایده های خلاقانه و جالب

دیزاین ناخن ها نیازمند خلاقیت و مهارت است و اگر شما تمایل دارید ناخن هایتان را به کمک طرح های حرفه ای دیزاین کنید بهتر است تمرین و تکرار لازم را داشته باشید. در ادامه با ایده هایی برای دیزاین ناخن حرفه ای آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

دیزاین زیبا ناخن

دیزاین ناخن حرفه ای زنانه و دخترانه

اغلب خانم ها تصور می کنند برای دیزاین ناخن ها به صورت حرفه ای باید به سالن های تخصصی دیزاین و کاشت ناخن مراجعه نمایند و هزینه های زیادی را بپردازند در صورتی که این تفکر نادرست است و امروزه برای دیزاین ناخن ها وسایل کاربردی نظیر برچسب ناخن و شابلون ناخن و … موجود می باشند و اگر شما مهارت لازم برای کشیدن طرح روی ناخن هایتان را ندارید می توانید از این وسایل استفاده نمایید و طرح های حرفه ای را روی ناخن های کوتاه و بلند خود ایجاد نمایید.

دیزاین ناخن حرفه ای از انواع مدل های شیک و خاص لاک ناخن است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس مختلف ناخن هایی خوش فرم و جذاب داشته باشید بهتر است از این طرح ها الگوبرداری نمایید.

برای دیزاین ناخن ها به کمک طرح های حرفه ای می توانید از ترکیب رنگ های مختلف لاک استفاده نمایید همچنین می توانید ناخن هایتان را به کمک نگین های رنگی و زیبا به زیبایی تزیین نمایید.

طراحی ناخن حرفه ای

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن زنانه

طرح لاک ناخن حرفه ای

طراحی شیک ناخن

مدل دیزاین ناخن حرفه ای

طرح شیک و زیبا ناخن

دیزاین شیک ناخن

دیزاین زیبا ناخن

طرح لاک ناخن

دیزاین ناخن زنانه

دیزاین ناخن حرفه ای

دیزاین ناخن شیک

دیزاین ناخن با لاک آبی

طراحی شیک ناخن

طرح لاک ناخن شیک

دیزاین ناخن

طراحی ناخن شیک و زیبا

طرح لاک ناخن

طرح ناخن گلدار

طراحی ناخن

مدل دیزاین ناخن

دیزاین زیبا ناخن

دیزاین شیک ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن با ایده های خلاقانه

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن حرفه ای

طراحی ناخن با تور باعث می شود تا طرح حرفه ای روی ناخن های شما ایجاد شود همچنین این طرح دیزاین ناخن زیبایی و جذابیت خاصی دارد.

اگر شما تمایل دارید طرح ایجاد شده روی ناخن هایتان علاوه بر حرفه ای بودن شیک و بی نظیر به نظر برسد بهتر است با توجه به فصول سال یا مناسبت های خاص مدل دیزاین ناخن هایتان را انتخاب نمایید.

از طرح حرفه ای ناخن می توانید برای دیزاین ناخن های کوتاه و بلند یا ناخن مصنوعی استفاده نمایید و اگر شما مهارت لازم را در این زمینه داشته باشید می توانید به کمک این دیزاین ها به ناخن هایتان فرم خاص و زیبایی را ببخشید.

طراحی ناخن با لاک صورتی

دیزاین ناخن

دیزاین زیبا ناخن

طراحی ناخن

طراحی ناخن

طرح لاک ناخن

دیزاین زیبا ناخن

دیزاین لاک ناخن

طرح لاک ناخن

دیزاین حرفه ای ناخن

دیزاین ناخن

دیزاین ناخن با لاک مشکی و سفید

طرح لاک ناخن مجلسی

طرح لاک ناخن حرفه ای

طراحی شیک ناخن

طراحی ناخن با نگین

دیزاین ناخن

دیزاین شیک ناخن

طراحی ناخن

مدل لاک ناخن حرفه ای

طراحی ناخن بلند

دیزاین ناخن بلند

دیزاین ناخن

دیزاین مجلسی

در این مطلب تصاویری از انواع مدل های طراحی ناخن حرفه ای را مشاهده کردید که امیدواریم این دیزاین ها مورد پسندتان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها روی ناخن های خود طرحی بی نظیر را ایجاد نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.