دسته ها
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آموزش ساخت قلب کاغذی رمانتیک و بسیار زیبا و تصاویری از قلب های کاغذی دست ساز

  • فاطمه میرزایی
  • ۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۰

ساخت قلب با کاغذ یک ایده جالب و زیبا برای کاردستی کودکان است که به شیوه های ساده و راحت می توان تهیه کرده و در تزئینات اتاق کودک استفاده کرد.

امروزه می توان با استفاده از هنر اریگامی کاردستی های زیبا و خلاقانه ای ایجاد کرد؛ در این مطلب قصد داریم نحوه تهیه قلب سه بعدی با کاغذ را آموزش دهیم، بنابراین برای یادگیری آن در ادامه همراه ما شوید.

ساخت قلب کاغذی سه بعدی

 قلب کاغذی که در اینجا به آموزش آن پرداخته ایم، یک نوع کاردستی ساده و بسیار زیبا می باشد که بعد از یادگیری می توانید، همراه با فرزندانتان و به راحتی مدل های زیبایی از قلب های کاغذی را در اندازه های متنوع بسازید و لذت ببرید.

وسایل لازم

  • مقوای رنگی نازک
  • سنجاق ته گرد
  • قیچی
  • چسب

روش ساخت:

برای ساخت کاردستی قلب با استفاده از کاغذ رنگی با این روش، در ابتدا الگوی قلب را تهیه کرده و آن را روی کاغذ رنگی قرمز بکشید، تعداد قلب ها به دلخواه شما می باشد، به هر اندازه که دوست دارید، قلب ها را از روی الگو برش بزنید.

  •  قاصدک 24

ساخت قلب قرمز کاغذی

بهتر است، قلب ها را به تعداد زیاد و در اندازه های کوچک، بزرگ و متوسط برش دهید، این کار موجب می شود تا جلوه کار زیبا تر شود. برای راحتی کار الگو را بر روی کاغذ یا مقوا قرار داده و با مداد به صورت کمرنگ دور آن خط بکشید و سپس آنها را برش بزنید.

ساخت قلب کاغذی

آموزش قلب کاغذی سه بعدی

در مرحله بعدی ساخت قلب کاغذی رمانتیک، برای اینکه قلب شکل سه بعدی داشته باشد، در قسمت بالای آن در وسط دو برآمدگی، یک برش کوچک ایجاد می کنیم، سپس مقداری چسب بین برش ریخته و دو طرف کاغذ برش داده شده را روی هم گذاشته و به وسیله انگشت نگهدارید تا خشک شود. با دقت در تصاویر بالا می توانید این کار را راحت تر  انجام دهید. بدین شکل قلب به حالت تو خالی و برجسته در خواهد آمد.

تهیه قلب کاغذی

اکنون قلب های کاغذی شما آماده شده و می توانید آنها را برای تزئینات مختلف به کار برید، تزیین ارزان دیوار اتاق کودک با استفاده از قلب های کاغذی ایده جذابی است که برای این منظور قلب ها را به صورت منظم و با استفاده از سنجاق ته گرد به شکلی که در تصویر می بینید، بر روی دیوار فیکس کرده و از زیبایی اتاق لذت ببرید.

درست کردن قلب کاغذی

در ادامه آموزش ساخت کاردستی با کاغذ ، تصاویری متنوع از انواع کاردستی با کاغذ رنگی و مقوا قرار داه ایم که تماشای آنها می تواند برای شما جذاب باشد.
ساخت قلب کاغذی
ایده ساخت کاردستی قلب با کاغذ
ساخت قلب کاغذی+تصویر
مدل های قلبی ساده و زیبا
ساخت قلب کاغذی+عکسکاردستی قلب با کاغذ
ساخت قلب کاغذیساخت قلب با کاغذ های رنگی
آموزش قلب کاغذی زیبا قلب  با کاغذ به روش اوریگامی
ساخت قلب کاغذیمدل قلب زیبا و جذاب
ساخت قلب با کاغذکاردستی جعبه مدل قلبی
ساخت قلب ساده و کاغذیکاردستی جعبه کاغذی مدل قلبی
ساخت قلب کاغذی
امیدواریم آموزش ساخت قلب با کاغذ رنگی به شکل سه بعدی که از جمله کاردستی های تزئینی زیبا و جذاب می باشد، مورد توجه شما دوستان علاقمند به این بخش قرار گرفته باشد. در صورت تمایل برای آشنایی با ساخت انواع کاردستی، می توانید بر روی لینک آن کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.