دسته ها
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

آشنایی با آبشار شیرآباد و زیبایی های بکر این منطقه

  • سمیه نیک فرجام
  • 18 آگوست 2019
  • ۰

استان گلستان همواره یکی از جاذبه های مهم دنیا است منطقه ای که گردشگران زیادی را به خد جذب می کند و یکی از این جاذبه ها در استان گلستان آبشار شیرآباد است که در فاصله ۲ کیلومتری از رامیان گلستان واقع شده است.

با ورود به روستای شیرآباد می توانید مناظر بسیار دیدنی را مشاهده کنید وجود جنگل های انبوه و مناطق کوهستانی اطراف موجب شده تا این منطقه یک جاذبه دیدنی بکر در گلستان باشد. یکی از جاذبه های مهم و دیدنی های شناخته شده در گلستان آبشار شیرآباد است که در روستایی با همین نام واقع شده است این آبشار زیبا یک جاذبه خاص در فصل تابستان است که گردشگران علاقه مند می توانند با دیدن از آن سفری خوش را داشته باشند.

آبشار معروف شیرآباد

آبشار شیرآباد را بهتر بشناسید

اگر شما نیز از علاقه مندان به طبیعت گردی هستید می توانید با سفر به نقاط مختلفی از دنیا به ویژه ایران مناظری بکر را مشاهده کنید که این بار با طبیعت گردی در روستای شیرآباد و تماشای مناظری خیره کننده از آن می توانید تجربه ای متفاوت از سفر خود داشته باشید.

مکان های دیدنی آبشار شیرآباد

آبشارهای پلکانی شیرآباد دارای طبیعت بسیار زیبایی هستند در مسیر جنگلی ورود به این آبشار می توانید مناظری دیدنی را مشاهده کنید. در قسمت های پایینی این آبشار می تواند حوضچه های عمیقی از آبشارها را مشاهده کنید که در مجموع این آبشار از ۷ آبشار تشکیل شده است. این آبشار در میان جنگل هایی انبوه واقع شده است که با پیاده وری در این مسیر می توانید تجربه ای عالی داشته باشید. ارتفاع این آبشار ۲۵ متر است و عمق حوضچه های تجمع آبشار در برخی نقاط ۸۰ متر است.

آبشار شیرآباد منطقه ای حیرت انگیز و خاطره انگیز برای گردشگران محسوب می شود که اغلب گردشگران در این منطقه علاقه دارند تا از مناظر دیدنی این آبشار عکاسی کنند. اما از تفریحات این آبشار می توان به تفریحات آبی و شنا اشاره کرد همچنین پیاده روی در این منطقه نیز می تواند ارای جذابیت باشد.

آبشار مرتفع شیرآباد

تفریح خانوادگی در این روستا و آبشارهای آن می تواند برای هر فردی خاطره انگیز باشد با ورود به این منطقه می توانید تجمعی از گردشگران و توریست ها را مشاهده کنید. شاید جالب است بدانید که در سفر به این آبشار می توانید مناظری بسیار عجیب و غریب را مشاهده کند و از همین جهت می توان آن را یک منطقه گردشگری محبوب در میان گردشگران دانست.

آبشار دیدنی شیرآباد

در سفر به آبشار شیرآباد می توانید تجربه های متفاوتی داشته باشید یکی دیگر از دیدنی های اطراف این آبشار غار دیو سپید است که در فاصله نزدیکی از این آبشار واقع شده است و با ورود به آن می توانید چشم اندازهای زیبایی را مشاهده نمایید وجود امکانات رفاهی در این منطقه موجب راحتی گشت و گزار و سفر گردشگران شده است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.