دسته ها
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

مدل لباس عروس دلبری شیک با ۲۰ طراحی جدید و خاص

  • ندا خوشرو
  • 10 آگوست 2019
  • ۰

در این مطلب با انواع مدل لباس عروس یقه دلبری با جدیدترین و زیباترین طرح ها آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

پیراهن عروس دلبری اغلب یقه های آن بسیار باز طراحی می شود و این طرح  پیراهن باعث تبدیل عروس ها به پرنسسی زیبا و بی نظیر می شوند و شما می توانید برای داشتن ظاهری متفاوت و ایده آل در جشن عروسی خود از این طرح لباسهای عروس استفاده نمایید.

مدل لباس عروس دلبری زیبا و شیک

انتخاب لباس عروسی شیک و بی نظیر برای خانم ها کار نسبتا دشواری می باشد زیرا لباس عروس ها در انواع مدل های متنوع موجود می باشند و همین تنوع زیاد ممکن است خانم ها را دچار سردرگمی کند.

ما در ادامه تصاویری از انواع مدل های پیراهن های عروس یقه دلبری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مدل پیراهن عروس

طرح های پیراهن عروس دلبری

برای دوخت لباس عروس ها از یقه ها با طرح های مختلف استفاده می شود و لباس عروس یقه هفت و لباس عروس یقه ایستاده و لباس عروس یقه پرنسسی و یقه دلبر از زیباترین و پرطرفدارترین انواع طرح های پیراهن عروس محسوب می شوند که شما می توانید با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح ها لباسی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
پیراهن عروس دلبری جزء مدل های شیک و جذاب است که زیبایی خاصی را به فرم اندام عروس ها می بخشد و این طرح پیراهن عروس برای خانم هایی که بالاتنه ای ظریف دارند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود. توجه داشته باشید که در هنگام پوشیدن پیراهن عروس دلبری نباید قسمت گردن شما خالی باشد و بهتر است از گردنبندی زیبا و بی نظیر برای جذابیت بیشتر ظاهر خود استفاده نمایید.

طرح لباس عروس

پیراهن عروس دلبری

مدل لباس عروس دلبری زیبا و شیک

مدل لباس عروس دلبری

لباس عروس کار شده

لباس عروس کار شده

مدل لباس عروس زیبا و شیک

پیراهن عروس دلبری

لباس عروس پف دار

مدل پیراهن عروس زیبا و شیک

مدل لباس عروس زیبا و شیک

پیراهن عروس دلبری زیبا و جذاب

مدل پیراهن عروس

مدل لباس عروس زیبا و شیک

لباس عروس کار شده و شیک

 پیراهن عروس دلبری

همانطور که ذکر شد پیراهن های عروس دلبری، به صورت لباس عروس های پف دار طراحی می شوند که برخی از طرح های این پیراهن عروس دارای پف کمی می باشند و برخی دیگر نیز دارای پف بیشتری می باشند که هر یک از این طرح ها جذابیت خاص خودشان را دارند.
پیراهن های عروس دلبری نیز به صورت کار شده و ساده موجود می باشند که طرح های کار شده این پیراهن عروس جذابیت ویژه ای را به ظاهر شما می بخشند. پیراهن های عروس دلبری ساده نیز برای عروس هایی که تمایل دارند ظاهری ساده و متفاوت داشته باشند انتخابی مناسب محسوب می شوند.

مدل پیراهن عروس زیبا و شیک

مدل پیراهن عروس زیبا و شیک

طرح لباس عروس زیبا و جذاب

مدل لباس عروس جذاب و زیبا

پیراهن عروس زیبا و جذاب

لباس عروس پفی

مدل لباس عروس شیک

طرح لباس عروس زیبا و شیک

لباس عروس یقه دلبری

طرح پیراهن عروس زیبا و جذاب

طرح پیراهن عروس یقه دلبری

پیراهن عروس جدید

مدل لباس عروس زیبا و شیک

مدل لباس عروس جذاب

طرح لباس عروس

پیراهن عروس زیبا با بقه دلبری

مدل لباس عروس زیبا و شیک

طرح لباس عروس زیبا و شیک

پیراهن دلبری

پیراهن عروس شیک و متفاوت

در این مطلب با انواع مدل لباس عروس دلبری آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها پیراهن شیک و مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.