دسته ها
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مدل لباس پدر عروس و داماد جدید و شیک برای آقایان خوش پوش

  • ندا خوشرو
  • 11 جولای 2019
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس پدر عروس و داماد با طرح و رنگ های متنوع را پیش رو خواهید شد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

عروسی فرزندان یکی از مهم ترین جشن ها برای والدین عروس و داماد است که در این جشن مهمان ها علاوه بر اینکه به ظاهر عروس و داماد توجه خاصی دارند ظاهر و تیپ خانواده آن ها را نیز مورد بررسی قرار می دهند از این رو بهتر است شما برای جشن عروسی فرزندتان استایلی مناسب و ایده آل داشته باشید.

مدل لباس پدر عروس و داماد با طرح و رنگ های بی نظیر

کت و شلوار مجلسی مردانه از انواع لباسهای مناسب برای پدر عروس و داماد محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید در مجلس عروسی فرزندتان ظاهر و استایلی بی نظیر داشته باشید بهتر است در انتخاب کت و شلوار حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

در مطالب قبلی مدل لباس برادر عروس و مدل لباس برادر داماد را مشاهده کردید در ادامه با انواع  کت و شلوار پدر عروس و داماد آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

کت و شلوار شیک مردانه

طرح های  کت و شلوار پدر عروس و داماد

انتخاب کت و شلواری مناسب برای شرکت در جشن عروسی یکی از دغدغه اغلب آقایان است اگر شما دارای استایلی متناسب و ایده آل هستید اغلب کت و شلوارهای مردانه با فرم اندام تان مطابقت خواهند داشت.
انتخاب کت و شلوار برای آقایان چاق کار نسبتا دشواری است و بهتر است شما از کت و شلوارهایی برای جشن عروسی فرزندتان استفاده کنید که فرم اندام و استایل تان لاغر و آراسته تر به نظر برسند.
کت و شلوارهای ساده برای جشن عروسی انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر شما تمایل دارید ظاهری رسمی و مناسب داشته باشید بهتر است از کت و شلوارهای طرح دار و راه راه استفاده نکنید.

کت و شلوار شیک مردانه

کت و شلوار مردانه

کت و شلوار رنگ تیره

کت و شلوار مشکی مردانه

مدل لباس برای پدر عروس

مدل لباس پدر عروس

کت و شلوار مجلسی

مدل لباس رسمی برای پدر داماد

کت شلوار مجلسی مردانه

کت و شلوار شیک و مجلسی

کت و شلوار خاکستری مردانه

کت و شلوار طوسی تیره

کت و شلوار رنگ روشن مردانه

کت و شلوار رنگ روشن مردانه

کت و شلوار سرمه ای و مشکی مردانه

کت شلوار شیک مردانه

کت و شلوار شیک مردانه

ست  کت و شلوار پدر عروس

مدل لباس برای پدر عروس

 کت و شلوار رسمی پدر عروس با تن پوش شیک و بی نظیر

توجه به جنس پارچه کت و شلوار نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر جشن عروسی فرزند شما در تابستان برگزار می شود بهتر است از کت و شلوارها با پارچه خنک استفاده کنید و اگر جشن عروسی فرزندتان در پاییز یا زمستان بزگرار می شود می توانید کت و شلوارها با پارچه های ضخیم تر را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
کت و شلوارهای مردانه در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر قهوه ای و مشکی و سرمه ای و کرم و سفید و آبی کاربنی و … موجود هستند و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید ظاهر و تیپی رسمی تر داشته باشید بهتر است کت و شلوارها با رنگ های تیره را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
از پوشیدن کت و شلوارهای خیلی تنگ یا گشاد خودداری کنید زیرا این طرح کت شلوارهای مردانه باعث می شوند که استایل شما نامطلوب به نظر برسد و علاوه بر این با پوشیدن آن ها در طول جشن عروسی احساس راحتی نخواهید داشت.

مدل لباس پدر عروس با رنگ تیره

کت شلوار مجلسی و شیک مردانه

مدل لباس پدر عروس با تن پوش شیک

کت شلوار مردانه رنگ تیره

کت و شلوار سرمه ای

ست  گت شلوار پدر عروس و داماد

کت و شلوار قهوه ای

کت و شلوار قهوه ای مردانه

مدل لباس پدر عروس با طرح های رسمی و شیک

کت و شلوار پدر عروس و داماد

مدل کت و شلوار رسمی و شیک

کت شلوار شیک مردانه

کت و شلوار مجلسی

کت شلوار پدر عروس با طرح های بی نظیر

مدل لباس پدر عروس

کت شلوار طوسی مردانه

کت و شلوار مردانه

کت شلوار رسمی مردانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل کت و شلوار مردانه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت شلوار با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.