دسته ها
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

آرایش ابرو عروس حرفه ای و جذاب با متدهای روز آرایشگری در دنیا

  • ندا خوشرو
  • 28 ژوئن 2019
  • ۰

در این بخش از آرایش صورت مجله آرگا با انواع مدل آرایش ابرو عروس آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

مدل میکاپ ابرو عروس اگر بدرستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبت و شگفت انگیزی را در ظاهر عروس ها ایجاد نماید از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل آرایشی مناسب برای ابروهای خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

مدل های آرایش ابرو عروس با متدهای جدید

ابروها اگر میکاپ و ظاهری مناسب داشته باشند مانند قابی زیبا برای چشم ها به نظر می رسند بنابراین در هنگام میکاپ صورت عروس بهتر است علاوه بر توجه به مدل میکاپ چشم ها به آرایش ابرو ها نیز توجه بیشتری داشته باشید تا جذابیت ظاهری تان افزایش پیدا کند و عیب های موجود در ظاهر و چهره شما کمتر به نظر برسد. در ادامه انواع مدل میکاپ ابرو عروس را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل آرایش ابرو عروس

میکاپ ابروی عروس

اگر بگوییم که شکل و میکاپ ابرو می تواند به ظاهر عروس ها جلوه دهد یا جلوه ظاهر آن ها را از بین ببرد اغراق نکرده ایم بنابراین بهتر است شما مدل میکاپ ابروهایتان را با توجه به فرم چشم ها و فرم ابرو و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.
برای میکاپ ابروهای عروس می توانید از ریمل و ژل ابرو و مداد ابرو و پودر و سایه ابرو استفاده نمایید. اگر تمایل دارید ابروهایتان پهن تر شود و علاوه بر این ظاهری جوان و جذاب داشته باشید بهتر است از ژل ابرو برای میکاپ کردن ابروهایتان استفاده نمایید و اگر ابروهایی کم پشت دارید بهتر است از ریمل ابرو برای میکاپ ابروهای خود استفاده کنید که در این صورت رنگ ریمل را بهتر است یک درجه تیره تر از رنگ ابروهایتان انتخاب کنید.
اگر ابروهایتان را به کمک مداد ابرو میکاپ کرده اید بهتر است به کمک برسی که در انتهای مداد وجود دارد خط های کشیده را محو کنید تا ظاهر ابروها طبیعی و زیباتر به نظر برسد.
از پودر و سایه ابرو اغلب برای پرپشت کردن ابروها به صورت موقتی استفاده می شود و شما می توانید به کمک این وسایل آرایشی به ابروهای خود حالت و فرم بی نظیری را ببخشید.

مدل ابرو عروس

مدل ابرو عروس

مدل ابروی عروس

آرایش ابروی عروس

مدل ابرو برای عروس

میکاپ ابروی عروس

مدل ابرو جدید عروس

مدل ابرو جدید عروس

مدل ابرو زیبا برای عروس

ابرو جدید عروس

مدل ابرو جدید برای عروس

مدل ابرو زیبا برای عروس

ابرو عروس

مدل ابرو بلند عروس

مدل ابروی زیبا و شیک برای عروس

مدل ابرو جدید برای عروس

ابروی عروس

آرایش ابرو جدید و زیبا

ابرو پهن عروس

ابروی عروس

آرایش ابرو عروس

آرایش ابرو

ابرو عروس

میکاپ ابرو عروس

ابرو کوتاه عروس

مدل میکاپ برای ابرو عروس

مدل ابرو

مدل ابرو زیبا برای عروس

آرایش ابرو پهن

ابروی زیبا و شیک برای عروس

ابرو پهن عروس

مدل میکاپ ابرو عروس

میکاپ ابرو

ابرو زیبا و جذاب عروس

قبل از هر چیز بهتر است برای میکاپ ابروهای عروس ابتدا موهای اضافه و ریز در قسمت زیر و روی ابروها گرفته شوند و قسمت های اضافی تاج ابروها نیز اصلاح شوند تا فرم ابروها مرتب شود سپس در صورت تمایل می توانید قسمت های خالی ابروها را به کمک رنگ ابرو پر کنید توجه داشته باشید که اگر رنگ موهای شما تیره است بهتر است رنگ ابرو هایتان دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان انتخاب شود و اگر رنگ موهای شما روشن است بهتر است رنگ ابروها را دو درجه تیره تر از رنگ موها انتخاب نمایید.
برای آرایش کردن ابروی عروس به صورت حرفه ای بهتر است با کمک ریمل ابرو، ابروهایتان را به سمت بالا فرم دهید و با کمک مداد ابرو نیز دور ابروها را مرز بندی نمایید.
با کمک سایه یا پودر ابرو می توانید قسمت های خالی ابروهایتان را پر کنید توجه داشته باشید که رنگ پودر باید دو درجه روشن یا دو درجه تیره تر از موهایتان باشد.
با کمک برس ریمل می توانید پودر یا سایه های اضافی ابروهایتان را پاک نمایید و رنگ ابروهای خود را یکنواخت کنید. اگر تمایل دارید ابروهایتان منظم تر به نظر برسند می توانید سایه رنگ روشنی را روی استخوان ابروهایتان بزنید.

مدل ابرو زیبا برای عروس

نحوه آرایش ابرو

مدل ابرو جدید برای عروس

مدل آرایش ابروی شیک

مدل ابرو جدید عروس

مدل ابرو کوتاه

مدل ابرو عروس

آرایش ابروی پهن

مدل ابرو جدید عروس

نحوه میکاپ ابروی عروس

مدل ابرو جذاب عروس

ابروی پهن عروس

میکاپ ابروی عروس

ابرو زیبا برای عروس

مدل ابرو عروس

مدل ابرو جدید برای عروس

مدل ابرو عروس

ابروی ساده عروس

مدل ابرو

مدل ابرو جدید برای عروس

مدل ابرو جدید

مدل ابرو عروس با متدهای جدید

نحوه آرایش ابرو عروس

مدل زیبا ابروی عروس

ابرو زیبا برای عروس

ابرو جدید برای عروس

مدل ابرو عروس

مدل آرایش مجلسی ابرو

مدل ابرو زیبا عروس

ابروی شیک و جدید

نحوه آرایش ابرو عروس

ابروی شیک و زیبا عروس

در این مطلب نکاتی برای آرایش ابرو عروس و مدل هایی از میکاپ ابروی عروس را مشاهده کردید که امیدواریم با توجه به ترفندهای ذکر شده بتوانید ابروهایتان را به راحتی میکاپ کنید و ظاهری بی نظیر و جذاب در مجلسی عروسی تان داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.