دسته ها
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

آرایش صورت کشیده و باریک برای انواع میکاپ های زنانه و دخترانه

  • ندا خوشرو
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل آرایش صورت کشیده با متدهای جدید را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

اگر شما دارای صورت لاغر و کشیده ای هستید بهتر است با توجه به مدل ها و نکات ارائه شده برای میکاپ صورت کشیده، میکاپ خود را انجام دهید تا عیب های موجود در صورت تان پوشیده شود و چهره ای نرمال و بی نظیر داشته باشید.

مدل های آرایش صورت کشیده زنانه و دخترانه

برای صورت ها با فرم مختلف مدل آرایش های متفاوتی وجود دارد و بهتر است شما ابتدا فرم صورت خود را تشخیص دهید سپس از مدل میکاپی مناسب استفاده کنید. در مطالب قبلی مدل های آرایش صورت گرد و آرایش صورت لاغر و آرایش صورت بیضی را مشاهده کردید در ادامه مدل هایی از آرایش صورت کشیده را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

آرایش صورت کشیده

میکاپ صورت کشیده با متدهای جدید

در صورت های کشیده پیشانی و فک و گونه با یکدیگر هم اندازه هستند و چانه برجسته می باشد بنابراین بهتر است خانم ها با صورت کشیده و لاغر از مدل میکاپ هایی استفاده نمایند که درازی صورت آن ها کمتر به نظر برسد.
ابروها مهم ترین اجزای صورت هستند بنابراین بهتر است قبل از هر چیز شما ابتدا ابروهایتان را مرتب کنید سپس اقدام به آرایش سایر اجزای صورت نمایید.
مدل ابروی صاف از انواع مدل های مناسب ابرو برای صورت کشیده است و شما می توانید انحنای ابروهایتان را بردارید تا صورت تان به شکل تقریبا بیضی در آید و علاوه بر این فاصله بین چشم ها نیز کم شود.
برای کوتاه تر شدن پیشانی و فک می توانید از فیکساتور رنگ تیره استفاده نمایید و برای نمایان شدن نقاط قوت صورت از فیکساتور رنگ روشن استفاده کنید.

مکیاپ صورت کشیده

مدل آرایش صورت لاغر

آرایش صورت کشیده

میکاپ صورت لاغر

آرایش زیبا برای صورت کشیده

مدل میکاپ زیبا برای صورت لاغر

آرایش صورت لاغر

آرایش صورت لاغر

مدل آرایش صورت کشیده و لاغر

مدل میکاپ لایت برای صورت کشیده

مدل میکاپ صورت کشیده

میکاپ صورت لاغر و کشیده

مدل میکاپ زیبا برای صورت کشیده

مدل میکاپ برای صورت کشیده

مدل آرایش برای صورت کشیده

مدل میکاپ مجلسی برای صورت کشیده

برای یکدست شدن پوست صورت اگر پوست شما روشن است از کرم پودر یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست استفاده نمایید. برای چاق تر به نظر رسیدن صورت های گرد می توانید از میکاپ براق برای گونه ها و چشم هایتان استفاده کنید همچنین مژه مصنوعی نیز یکی از ابزارهای مناسب برای گرد به نظر رسیدن صورت است. سایه چشم با رنگ روشن و مدل هشتی و تیز که از دو طرف صورت به سمت بالا کشیده شده باشد نیز از انواع مدل سایه چشم مناسب برای میکاپ چشم ها محسوب می شود.
برای گریم گونه ها می توانید با کمک فرچه آرایشی از قسمت لاله گوش ها به سمت استخوان گونه رژگونه رنگ روشنی را بزنید. برای بازتر شدن رنگ صورت لاغر و کشیده می توانید از رنگ های روشن رژلب استفاده نمایید همچنین بهتر است رنگ رژ لب بالایی با رنگ رژ پایینی متفاوت باشد و لب پایینی به صورت پر رنگ تر باشد.

مدل میکاپ صورت کشیده

مدل میکاپ برای صورت کشیده

آرایش صورت زیبا و بی نظیر

آرایش صورت زیبا و حرفه ای

آرایش صورت مجلسی

میکاپ صورت

آرایش صورت زیبا و شیک

مدل میکاپ زنانه

مدل آرایش صورت زنانه

آرایش صورت شیک و زیبا

آرایش برای صورت لاغر

مدل میکاپ صورت

آرایش صورت زنانه و بی نظیر

آرایش صورت شیک

مدل میکاپ برای صورت کشیده

مدل میکاپ برای صورت کشیده

مدل زیبا و شیک میکاپ برای صورت کشیده

مدل میکاپ زیبا برای صورت کشیده

مدل آرایش برای صورت کشیده

آرایش صورت زنانه

مدل آرایش صورت زیبا و شیک

مدل میکاپ صورت

مدل آرایش زیبا و شیک برای صورت

آرایش صورت زیبا و شیک

مدل آرایش زنانه

مدل میکاپ صورت

در این مطلب با انواع ایده ها برای آرایش صورت کشیده آشنا شدید که امیدواریم با توجه به ترفندهای ذکر شده بتوانید میکاپ بی نظیری داشته باشید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.