دسته ها
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

رازهای سلامت و زیبایی را همه بدانید

  • یلدا محمدی
  • ۷ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

هر شخصی میبایست زندگی خود را بر اساس اصولی که ضامن سلامتی و زیبایی آنهاست پیش ببرد تا بتواند با این اصول زندگی خوب و موفقی پیش رو داشته باشد.سلامتی هر انسانی بر پایه سلامت کامل روح و جسم بنا شده است .یعنی نداشتن هیچ‌گونه مشکل روانی، اجتماعی، اقتصادی و سلامت جسمانی برای هر فرد جامعه است.

امروزه اهمیت توسعه بهداشت عمومی برای برقراری عدالت اجتماعی در حوزه سلامت بر هیچ‌کس پنهان نیست. و سایت سالم زیبا هم سعی دارد با استفاده از مقاله های معتبر و روز دنیا سهمی در این سلامتی و زیبایی شما داشته باشد.

راز های سلامتی و زیبایی

این سایت با استفاده از انواع روشها و توصیه های مهم از جمله دمنوش ها ، خوراکی های مفید و رژیمهای غذایی مناسب زیبایی شما را پایدار و یا به شما هدیه دهد. و اما زیبایی لذتی است که وجود خارجی یافته‌است (زیبایی وعده لذت است)یکی از نشانه‌های برجسته اینکه زیبایی زاده میل است این است که شی مطلوب پس از آنکه به‌دست آمد زیبایی خود را از دست می‌دهد. آنچه می‌خواهیم برای خوبی آن نیست، بلکه برای آن خوب است که آن را می‌خواهیم.پس با استفاده از آموزشهای سایت سلامتی و زیبایی میتوانید با بهترین روشهای آموزشی ما زیبایی و سلامت خود را افزون نمایید.

سلامتی جسمی شامل همه قابلیت‌های جسمی بدن است. به فرد یا پدیده‌ای که دارای تندرستی باشد، تندرست یا سالِم گفته می‌شود.حس تندرستی در افراد متفاوت است و دو فرد در شرایط جسمانی یکسان ممکن است قضاوت متفاوتی در مورد تندرستی خود یا دیگران بکنند.

دمنوش برای سلامتی

دمنوش ها:

دمنوش ها به خاطر گیاهی بودن آنها از بهترین داروهایی هستند که برای سالم ماندم و زیبایی هر فردی تاصیر بسزایی دارند.

انتخاب دمنوش گیاهی برای افراد مختلف بسیار مهم است. جدای از اینکه بسیاری از آنها ممکن است از شیرین کننده هایی مصنوعی تهیه شده باشند، انتخاب یک دمنوش که حتی به بهبود سلامتی و قوای عمومی بدن کمک هم بکند کار راحتی نیست.

یک دمنوش گیاهی خوب و اصل از میوه های خشک، گل ها، ادویه ها و گیاهان بدست می آید. بنابراین دمنوش های گیاهی با طیف وسیعی از سلیقه و طعم ها جایگزین وسوسه انگیز برای نوشیدنی های شیرین یا آب هستند. برخی از دمنوش های گیاهی علاوه بر خوشمزه بودن دارای خواصی برای سلامتی هستند و مدتهاست که از آن ها برای درمان طبیعی برخی بیماری ها بهره گرفته می شود. جالبه بدونید علم مدرن شروع به تحقیقات پیرامون کاربردهای سنتی دمنوش های گیاهی کرده است.

امیدواریم با این مواردی که خدمت شما اطلاع رسانی شد و معرفی سایت سالم زیبا به شما عزیزان کمکی در سلامتی و زیبایی شما شده باشد.

تناسب اندام برای سلامتی

چاقی ، لاغری و تناسب اندام:

باتوجه به اهمیت سلامتی و تناسب اندام، محاسبه وزن مناسب و میزان اضافه وزن براساس خصوصیات فیزیکی هر شخص امری ضروری است. جهت تنظیم وزن مناسب شاخصهایی نیازاست و آن هم استفاده مطالب و نکات مهم آموزشی «کاهش یا افزایش وزن» است . برای محاسبه وزن ایده آل چند فاکتور مهم باید در نظر گرفته شود . اکثر مردم گمان می کنند که برای محاسبه وزن ایده آل خود ، فقط باید به قدشان توجه کنند اما حقیقت این است که برای محاسبه دقیق وزن ایده آل ، به غیر از قد ، جنسیت و اندازه استخوان بندی هم باید در نظر گرفته شود .

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *