دسته ها
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

مدل مانتو تابستانی کوتاه جدید و مد سال برای خانم های شیک پوش

  • ندا خوشرو
  • 2 می 2019
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل مانتو تابستانی کوتاه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتو تابستانی کوتاه از انواع طرح های شیک و پرطرفدار مانتو در بین خانم ها و دختران جوان است و اگر شما تمایل دارید در فصل تابستان مانتویی خنک داشته باشید بهتر است این طرح مانتو را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو تابستانی کوتاه با طرح و رنگ های مد سال

با شروع هر فصلی مانتوهای مخصوص به همان فصل وارد بازار می شوند و با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان انواع مدل مانتو تابستانی کوتاه و بلند از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند که شما می توانید از بین این طرح ها مانتوهایی با تن پوش و رنگی مناسب را انتخاب کنید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

مدل مانتو تابستانی کوتاه

طرح های مانتو تابستانه کوتاه و شیک

مانتو یکی از ضروری ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان است و با توجه به اینکه خانم ها باید در مکان های بیرون از خانه از مانتو استفاده نمایند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ مانتو حساسیت لازم را به خرج دهند.
مانتوهای زنانه و دخترانه در انواع طرح های بهاره و تابستانه و پاییزه و زمستانه موجود هستند که برای دوخت مانتوهای بهاره و تابستانه از پارچه های خنک استفاده می شود و برای دوخت مانتوهای پاییزه و زمستانه نیز از پارچه های ضخیم استفاده می شود.
در فصل تابستان مانتوهای تابستانه توجه همه خانم ها را به سوی خود جلب می کنند و این مدل مانتوها در انواع رنگ های روشن و تیره و طرح های کوتاه و بلند موجود هستند همچنین در سال های اخیر مانتوهای تابستانی به صورت جلو باز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید از تعریق زیادتان در روزهای گرم سال جلوگیری شود بهتر است مانتوهای تابستانی با رنگ های روشن و پارچه های خنک را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو کوتاه و اسپرت

مدل مانتو تابستانی کوتاه

مانتو مجلسی تابستانه

مدل مانتو مجلسی تابستانه

مانتو زیبا و شیک زنانه

مانتو تابستانی زیبا و شیک

مدل مانتو اسپرت تابستانه

مانتو اسپرت تابستانه

مدل مانتو دو رنگ زنانه

مانتو دو رنگ تابستانه

مانتو تابستانی

مانتو تابستانه زیبا و شیک

مدل مانتوی کوتاه

مانتو طرح دار تابستانه

مانتو طرح دار زنانه

مدل مانتو زنانه طرح دار

مانتو جلو باز زنانه

مانتو ساده تابستانی

مدل مانتو دخترانه

مانتو دخترانه تابستانی

مدل مانتوی کوتاه

مانتو اسپرت تابستانی

مانتوهای تابستانه در انواع طرح های مجلسی و اسپرت موجود می باشند و شما می توانید با توجه به نیاز خود و مکانی که قرار است مانتو را در آنجا بپوشید طرح مانتو را انتخاب نمایید. مانتوهای مجلسی تابستانه به صورت طرح دار و ساده دوخته می شوند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
مانتوهای اسپرت تابستانه نیز برای خانم ها و دختران جوان شیک پوش و خوش سلیقه انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و از این طرح مانتوها می توانید در مکان های مختلف استفاده کنید.

مدل مانتوی زیبا و شیک زنانه

مدل مانتو زیبا و اسپرت

مانتو جلو باز

مانتو جلو باز تابستانه

مانتو دو تکه

مانتو چند تکه دخترانه

مدل مانتو ساده تابستانه

مانتو ساده تابستانی

مانتو طرح دار زنانه

مانتو طرح دار تابستانی

مدل مانتو جلو باز دخترانه

مانتو مجلسی زیبا و شیک

مدل مانتو شیک و زیبا

مانتو مجلسی جلو باز

مدل مانتو مشکی کوتاه

مانتو مشکی جلو باز

مدل مانتوی تابستانی

مانتو ساده زیبا و تابستانی

در این مطلب با انواع مدل مانتو تابستانی کوتاه آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.