دسته ها
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

از سیر تا پیاز سفر به قطر و برآورد هزینه های آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

قطر یکی از کشورهای عربی است که در جنوب خلیج فارس قرار گرفته است این کشور از شرق به شبه جزیره عربستان راه دارد. جذابیت های دیدنی این کشور موجب شده است تا سفر به قطر برای گردشگران و توریست ها جذاب باشد.

کشور قطر یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا این کشور درآمد خود را از طریق سرمایه و ذخایر نفتی که دارد به دست می آرود و با توجه به درآمد و میزان سرمایه ها در این کشور می توان پدیده های توریستی بسیاری را مشاهده کرد. سفر به قطر یکی از جذابیت های ویژه برای گردشگران زیرا با جاذبه های مدرن و لوکسی در این کشور آشنا خواهید شد. البته اکثر گردشگرانی که به این منطقه توریستی سفر می کنند برای مقاصد تجاری است و توریست های این کشور نیز افرادی با درآمد بالا هستند. رستوران ها و هتل هی لوکسی که در قطر برای گردشگران ارائه می شود خدماتی لوکس و لاکچری ارائه می دهند که می تواند سفر شما را تکمیل کند. سفر به کشور قطر

راهنمای سفر به قطر:

همانطور که می دانید بیشتر مناطق عربی از مناطق شیخ نشین هستند و سیاستمدران این کشور از افرادی هستند که دارای ذخایر نفت و گاز می باشند مردمان عادی نیز در این کشور شیخ هستند که خود دارای ذخایر نفتی مخصوص به خود هستند. با توجه به اینکه بیشتر افراد ساکن در قطر دارای چاه های نفت هستند می توان توقع داشت که سطح درآمد این افراد بسیار زیاد است. این کشور به لحاظ اقتصادی و تجاری دارای موقعیتی بسیار عالی قرار دارد که آن را در مرکز توجه قرار داده است.

هزینه های سفر به قطر

هزینه سفر به کشور قطر:

سفر به قطر می تواند یک سفر پرهزینه برای شما باشد به همین دلیل بیشتر افرادی که به این کشور سفر می کنند برای مقاصد تجاری سفر می کنندو اما افرادی که برای گردشگری و سیاحت قصد سفر به این کشور را دارند باید از سطح بالای درآمد برخوردار باشند زیرا گشت و گزار در کشور قطر بسیار هزینه بر است و هر فردی نمی تواند به راحتی به این کشور سفر کند.

سفر به برج های قطر

  • کالا چیو

واحد پول در قطر با ریال قطر شناخته می شود و محاسبه می گردد در این کشور دو فرودگاه وجود دارد با نام های فرودگاه دوحه و الخور که با تجهیزات بالا در حال خدمت رسانی هستند. هزینه های سفر به این کشور به دسته های مختلف تقسیم می شود هزینه رفت و برگشت، هزینه اقامت و هزینه گشت و گزار که برای هر یک محاسباتی پیش بینی شده است.

  • هزینه رفت و آمد ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار
  • هزینه هتل ۲ ستاره، ۴۰۰-۵۵۰ هزار تومان
  • هتل ۳ ستاره، ۳۵۰-۷۵۰ هزار تومان
  • هتل ۴ ستاره، ۵۵۰-۲۵۰۰  میلیون است.
  • هتل ۵ ستاره، ۷۰۰-۳۰۰۰ میلیون است.

سفر به مناطق خاص قطر

جاذبه ها:

در سفر به قطر می توانید از جاذبه های معروف و دیدین همچون تپه های ماسه ای، بازارهای شهر، دوحه، موزه هنر اسلامی، مروارید قطر، روستای کاتارا، شرکت رویدادهای ورزشی، قلعه الزباره و دیگر جاذبه های تاریخی و فرهنگی دیدن کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.