دسته ها
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای سفر به بالی اندونزی و جاذبه های دیدنی آن

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۰

بالی یکی از مناطق پر جاذبه و محبوب است که در نزدیکی استوا واقع شده است و دارای آب و هوای استوایی و گرم است. سفر به بالی می تواند یک تجربه متفاوت و بی نظیر برای علاقه مندان باشد که آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

بالی به این دلیل که در زندکی خط استوایی واقع شده است از آب و هوایی گرم برخوردار است و همچنین دارای مناظری شگفت انگیز و تماشایی است سواحل این منطقه برای بسیاری از گردشگران خیره کننده و جذاب است. سفر به بالی و دیگر مناطق اندونزی یکی از رویاهای همیشگی گردشگران و جهانگردان است زیرا می توانند جاذبه های متنوعی را در این منطقه مشاهده کنند. از سوی دیگر در اندونزی مجمع الجزایر دیگری نیز وجود دارد که هر یک به نوبه ای گردشگران زیادی را به خود جذب می کنند.

  جاذبه های بالی

راهنمای سفر به بالی:

با توجه به اینکه اندوزی از مجمع الجزایری مختلف تشکیل شده است می توان چشم اندازهای مختلفی را در این منطقه مشاهده کرد. این جزیره زیبا که در اندونزی واقع شده است دارای چشم اندازهای بی نظیری است و مقصد بسیاری از گردشگران و جهانگردان است. از سوی دیگر وجود مجمع الجزایری دیگر در نزدیکی بالی موجب جذابیت و اهمیت بیشتر آن شده است رستوران ها و هتل هایی که در اطراف این جزایر مشغول به فعالیت هستند نیز بسیار تماشایی و دیدنی هستند.

سفر به بالی

به لحاظ جغرافیایی بالی در میان اقیانوس آرام و هند واقع شده است و به عنوان یکی از کوچک نرین جزیره ها در این ناحیه شناخته می شود در سفر به بالی نه تنها می توانید از چشم اندازهای طبیعی واقع در این منطقه دیدن کنید بلکه می توانید از نحوه زندگی مردمان این منطقه و نوع آداب و رسوم هایی که دارند لذت ببرید.

در پیشینه این جزیره اینگونه بیان شده است که مردمان ساکن در این منطقه ۲۵۰۰ سال پیش از میلاد به این جزایر آمده اند و حکومت های مختلفی در اینجا برپا شده است و با وجود جنگ های مختلف و استعمارهایی که در این جزیره صورت گرفته است می توان گفت این جزیره همچنان دارای زیبایی و جذابیت های خاص خود است.

سواحل دیدنی در بالی

  •  آرون گروپس

برخورداری این منطقه از آب و هوای مناسب و معتدل یکدیگر از گزینه های مهم برای انتخاب گردشگران است و از این جهت آن را مورد توجه قرار داده است. جاذبه های مختلفی که در این جزیره به چشم می خوردند بر محبوبیت آن در میان گردشگران افزوده اند.

راهنمای سفر به منطقه بالی

جاذبه ها:

پارک آبی با مجهزترین امکاناتی که در اختیار گردشگران قرار می دهد یکی از مکان های دیدنی در سفر به بالی است و از مهم ترین تفریحاتی که می توانید در این مناطق از آن لذت ببرید تفریحات آبی و غواصی است.

اما در کنار جاذبه های هیجان انگیز می توان به سراغ جاذبه های تاریخی در این منطقه رفت جاذبه های همچون معبد که برای علاقه مندان دارای جذابیت است. برخی از این معابد با قرار گرفتن در میان کوه ها و دشت ها از جذابیت طبیعی نیز برخوردار هستند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *