دسته ها
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹

مدل کت و دامن حریر ساده و گلدار با طراحی زیبا و چشم نواز

  • ندا خوشرو
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل کت و دامن حریر با طرح های زیبا و شیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرند.

مدل کت دامن حریر، در انواع طرح های ساده و گلدار موجود است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری رسمی و در عین حال زیبا داشته باشید بهتر است این طرح لباس مجلسی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل کت و دامن حریر با طرح های زیبا و شیک

کت دامن، از انواع لباس های رسمی و پوشیده برای خانم ها و دختران جوان است که برای دوخت این مدل لباس مجلسی از پارچه های مختلف نظیر حریری و ساتن و گیپور و … استفاده می شود. در مطالب قبلی مدل کت و دامن گیپور را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع طرح های کت دامن حریر، را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل کت و دامن حریر

طرح های کت دامن حریر زنانه

برای دوخت کت دامن حریر، از پارچه های ساده و گلدار استفاده می شود که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند همچنین این طرح کت و دامن در انواع رنگ های روشن و تیره موجود است و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان طرح و رنگ کت دامن خود را انتخاب نمایید.
در برخی از طرح های کت دامن برای دوخت دامن از پارچه گلدار استفاده می شود و برای دوخت کت نیز از پارچه ساده استفاده می شود که اغلب رنگ پارچه ساده حریری مشابه رنگ گل هایی که در دامن وجود دارد انتخاب می شود. همچنین در برخی از طرح های دیگر این کت و دامن برای دوخت کت از پارچه گلدار استفاده می شود و برای دوخت دامن از پارچه ساده استفاده می شود که این مدل ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

مدل کت دامن زیبا و شیک

کت دامن شیک حریر

مدل کت و دامن

کت و دامن شیک زنانه

طرح زیبا کت و دامن

کت دامن گلدار و شیک زنانه

مدل کت دامن مجلسی

کت و دامن زیبا و طرح دار

کت و دامن طرح دار و شیک

کت و دامن زیبا و طرح دار

مدل کت دامن شیک و مجلسی

مدل کت و دامن حریر

مدل کت و دامن حریر

کت و دامن مجلسی

کت و دامن گلدار

مدل کت و دامن زیبا و شیک

کت دامن حریر، در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود است و شما می توانید با توجه به اندازه قد و سلیقه شخصی تان از بین این طرح های متنوع کت دامن زیبا و با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
اگر تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری مناسب و ایده آل داشته باشید بهتر است کت دامن خود را با کفش پاشنه بلند مجلسی بپوشید همچنین می توانید در صورت تمایل طرح شال یا روسری خود را با طرح پارچه کت یا دامن ست نمایید.

کت و دامن شیک و زیبا

کت دامن زنانه

کت و دامن طرح دار و زیبا

کت دامن مجلسی و شیک

کت و دامن گلدار

کت و دامن زیبا و شیک

مدل کت و دامن سفید و شیک

کت دامن حریر رنگ روشن

کت دامن حریر گلدار

مدل کت و دامن شیک و زیبا

کت و دامن زیبا و شیک

کت و دامن طرح دار و زیبا

مدل کت و دامن حریر گلدار و شیک

کت دامن حریر طرح دار

کت دامن حریر ساده

کت و دامن ساده زنانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل کت و دامن حریر آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت دامن زیبا و شیکی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.