دسته ها
پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

روش های جذاب برای پیشنهاد ازدواج دادن به مخاطب خاص

 • سمیه نیک فرجام
 • ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • ۰

درخواست ازدواج یک لحظه به یاد ماندنی و خاطره انگیز در ذهن هر زنی است به همین خاطر برخی از آقایان دوست دارند تا بهترین و رمانتیک ترین پیشنهاد ازدواج را به فرد مورد علاقه خود و همسر آینده شان بدهند.

درخواست ازدواج اولین قدم برای شروع یک رابطه است که در صورتی که درست باشد می تواند مسیر شما را بهتر پیش ببرد و تصور و ذهنیت بهتری راجع به شما در ذهن فرد مقابلتان ایجاد کند. برای بیشتر خانم ها این موضوع بسیار جذاب و دوست داشتنی است که یک درخواست ازدواج رویایی و عاشقانه باشند و این موضوع می تواند برای آن ها نشان دهنده بعد شخصیتی و احساسات مرد مقابلشان نیز باشد.

پیشنهاد ازدواج عاشقانه

معرفی چند روش جذاب برای دادن پیشنهاد ازدواج

پیش از هر چیز باید بدانید که برای ارائه یک درخواست ازدواج نباید بدون مقدمه و برنامه ریزی عمل کنید زیرا این موضوع می تواند تمام نقشه های شما را خراب کند. در حقیقت برنامه ریزی برای درخواست ازدواج از یک فرد به این معنا است که شما باید بدانید که چه چیزی می خواهید بگویید و قصد داردی تا تقاضای خود را در چه مکانی و چگونه بیان کنید؟

 • تصفیه آب خانگی آکواجوی
 • بلیط کیش

ایجاد فضای مناسب:

اگر می خواهید درخواست ازدواج شما عاشقانه و احساسی باشد باید ابتدا فضای مناسب برای انجام این کار را انتخاب نمایید. این فضای مناسب می تواند رستوران و یا کافی شاپ باشد که دور از محیط عمومی و شلوغ باشد و راحت تر بتوانید پیشنهاد ازدواج خود را بیان کنید.

پیشنهاد دادن ازدواج

موسیقی:

چه بهتر که آهنگ مورد علاقه همسرتان را انتخاب کنید تا فضای احساسی تری را ایجاد کنید موسیقی بر روی عواطف و احساسات افراد به شدت تاثیر دارد و این می تواند فضای مناسب جهت یک خواستگاری عاشقانه را فراهم کند.

اعتماد به نفس:

اعتماد به نفس چگونه می تواند بر روی درخواست ازدواج شما تاثیر بگذارد؟ اغلب زنان از مردان جسور و شجاع استقبال می کنند و زمانی که زنی در شما اعتماد به نفس می بینید جذابیت خاصی برای او خواهد داشت.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

زمانی که شما درخواست خود را با اعتماد به نفس بیشتری بیان می کنید در حقیقت احساسات فرد مقابل را نسبت به خود تحریک می کنید و این امر پیشنهاد شما را جذاب و خاص می کند.

تقاضای ازدواج

در تفریح:

اگر شرایط فراهم باشد می توانید درخواست خود را در یک روز تفریحی یا به همراه جمعی از دوستان انجام دهید زیرا این کار تعجب بیشتری برای فرد دارد و می تواند بسیار سورپرایز کننده باشد.

انتخاب روز به خصوص:

 می توانید در یک ایده جالب یک روز خاص و ویژه را برای درخواست و پیشنهاد از دواج از فرد مورد علاقه تان انتخاب کنید روز ولنتیان، روز تولد و روزهای عید می تواند مناسب ترین زمان برای انجام این کار باشند.

خرید گل:

وجود گل در هر فضایی نشان دهنده موجی از عواطف و احساسات رمانتیک است خرید گل و هدیه دادن آن قبل از بیان درخواست خواستگاری نیز یکی دیگر از ایده های عاشقانه و رمانتیک است و چه بهتر است که گل مورد علاقه فرد را برای این هدیه انتخاب نمایید.

پیشنهاد احساسی ازدواج

نوشتن جملات عاشقانه بر روی دیوار:

این ایده جالب برای افرادی است که موقعیت فرهنگی انجام چنین کاری برای آن ها فراهم باشد و انجام این کار موجب ناراحتی فرد مقابل و از بین رفتن آبروی او نباشد. شاید این کار رمانتیک در صورتی می تواند موثر باشد که خانواده ها در جریان این موضوع باشند و شما از این طریق پیشنهاد ازدواج خود را بازگو کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.