دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

مرسدس بنز X کلاس به خودرویی طبیعت گرد مبدل شد!

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۸ دی ۱۳۹۷
  • ۰

نسخه ای از پیکاپ مرسدس بنز X کلاس توسط شرکت آلمانی Matzker دچار تغییرات کیفیتی شده است. این تغییرات به منزله بالا بردن توانایی و کارایی وانت آلمانی انجام شده تا به یک خودروی همه کاره تبدیل گردد. 

شرکت آلمانی Matzkar بیشتر فعالیت خود را بر نمونه خودروهای لندروور متمرکز کرده اما در حال حاضر این شرکت آلمانی نسخه ای از مرسدس بنز ایکس کلاس را ارتقاء داده و این تغییرات خودروی مذکور را به خودرویی کمپینگ مبدل کرده است. 
تغییرات این خودرو شامل یک فضای کمپر با توانایی مرتفع شدن در قسمت بار ایکس کلاس می باشد. در این محیط، فضایی معادل آشپزخانه و خواب شکل گرفته است. به همین خاطر افراد نیازی به روشن کردن آتش در طبیعت نخواهند داشت.
مرسدس بنز X کلاس

درب ورودی عقب خودرو به سمت بالا باز می شود. این نوع درب از نمونه مرسدس ۳۰۰SL گالوینگ الگو گرفته و در بخش کابین خودرو از رنگ فلزی استفاده شده و این موضوع قرار گرفتن در فضای صنعتی را برای کاربران تداعی می کند. ناحیه داخلی کمپر با قسمت راننده در ارتباط می باشد.

مرسدس بنز X کلاس

 در قسمت آشپزخانه این خودروی طبیعت گرد یک سینک، یک یخچال و دو شعله اجاق گاز دیده می شود. قسمت نشستن این خودرو قابلیت تبدیل به تخت خواب را دارد. یک سایبان جانبی برای بهره بردن از فضای طبیعی دارد. سیستم تعلیق آن بهبود یافته و یک دیفرانسیل عقب قفل شونده در محور عقب از دیگر مشخصات این خودرو می باشد.

مرسدس بنز X کلاس

تایر زاپاس، باک سوخت بزرگ تر، سیستم گرم کن آب و پنل های خورشیدی روی سقف از تجهیزات به کار رفته در خودرو می باشد. با قیمت پایه ۱۰۲ هزار دلار عرضه می گردد. در صورت کاربرد آپشن ها این قیمت به ۲۰۵ هزار دلار نیز می رسد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.