دسته ها
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

زیباترین جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی هنگ کنگ

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۴ دی ۱۳۹۷
  • ۰

هنگ کنگ یکی از مناطق زیبای چین است که در جنوب شرقی آن واقع شده است این منطقه به لحاظ فرهنگی در کشور چین دارای اهمیت بالایی است و بیشتر مکان های دیدنی هنگ کنک نیز دارای غنای فرهنگی هستند.

قله ویکتوریا یکی از جاذبه ها و مکان های دیدنی هنگ کنگ است که از مناطق خاطره انگیز در آن به شمار می رود در گوشه و کنار هنگ کنگ جاذبه هایی نظیر این قله وجود دارند که هر یک دارای جذابیت خاص خود می باشند. در کنار این دیدنی های تاریخی وجود آسمان خراش ها و دیگر معماری های مدرن می توانند توجه گردشگران را به خود جذب کنند.

    جاذبه های مهم هنگ کنگ

مکان های دیدنی هنگ کنگ:

در هنگ کنگ می توانید از جاذبه های متنوعی دیدن کنید وجود امکانات به روز و پیشرفته در این شهر موجب شده است تا گردشگران زیادی به این منطقه جذب شوند.

دیدنی های هنگ کنگ

محله سیم شا سویی:

این منطقه به بخش های مختلفی تقسیم شده است  وجود رستوران ها، مغازه ها و مراکز خرید در این منطقه بسیار جالب است. همچنین در بخشی از قسمت های آن فروشگاه های لوکس و در برخی دیگر نیز خرده فروشی وجود دارد. این محله یکی از مکان های توریستی هنگ کنگ است.

جذابیت های هنگ کنگ

خیابان ستارگان:

این منطقه به یاد بزرگان چینی برپا شده است و در کنار خط ساحلی سیم شا سویی واقع شده است پیاده روی مخصوص در این منطقه به یک پیاده روی هالیوودی شهرت دارد.

مکان های دیدنی هنگ کنگ

ناحیه تجاری مرکز ویکتوریا:

این مرکز تجاری یک قطب بین المللی است و همچنان ساختمان های قدیمی در آن به چشم می خورد و در کنار آن وجود ساختمان های بلند و آسمان خراش ها دارای جذابیت است.

جاذبه خاص هنگ کنگ

دهکده ماهیگیری تای او:

در اینجا می توانید یک زندگی آرام و در عین حال سنتی را تجربه کنید خانه های چوبی در این دهکده بر جذابیت های آن افزوده است. غذاهای دریایی که در این دهکده سرو می شود آن بسیار مشهور کرده است و از دیگر امکانات آن وجود قایق سواری است.

جاذبه های قدیمی هنگ کنگ

اوشن پارک:

در این پارک می توانید هیجان زیادی را تجربه کنید آکواریوم بزرگی که در این پارک وجود دارد دارای گونه های مختلف و کمیابی از حیوانات است که میتواند آن را تماشا کنید.

مناطق زیبای هنگ کنگ

کروز استار فری:

در بندر ویکتوریا بیشتر بازدیدکنندگان برای کشتی سواری به این منطقه می روند این کشتی بزرگ و غول پیکر با طی یک مسیر رفت و برگشت از اسکله تجربه خوبی را در اختیار گردشگران قرار خواهد داد.

جاذبه مهیج هنگ کنگ

مجسمه بودای بزرگ:

این مجسمه بر فراز صومعه پولین قرار گرفته است و اطراف آن وجود چشم اندازی از ارتفاع جزیره لانتائو بر جذابیت های آن افزوده است. این مجسمه که یکی از مکان های دیدنی هنگ کنگ است دارای ارزش فرهنگی است.

جاذبه های ویژه هنگ کنگ

خلیج ریپالس نیز یکی دیگر از مکان های دیدنی و جاذبه های مهم در هنگ کنگ است که می تواند برای گردشگران جالب باشد و با وجود چشم اندازی که از سواحل آن وجود دارد می توانید از دیدن آن لذت ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.