دسته ها
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳

تعبیر خواب قایق, دیدن قایق در خواب چه تعبیری دارد؟

  • ندا خوشرو
  • ۲۶ آذر ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب تعبیر خواب قایق را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با مطالعه این مطلب تعبیر خواب بتوانید خوابی را که دیده اید به راحتی تفسیر نمایید.

معبران غربی تعبیرهای متفاوت و خاصی را برای مشاهده قایق در خواب بیان کرده اند و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در خواب مشاهده کرده اید تعبیر خواب قایق را از بین این تعابیر مختلف پیدا کنید. 

تعبیر خواب قایق از دیدگاه تعبیرگران مشهور

دیدن خواب اشیاء از انواع خواب هایی است که دارای تعابیری متفاوت و خاص است. در مطالب قبلی تعبیر خواب ماشین و تعبیر خواب کلید و تعبیر خواب قالی را مطالعه کردید در ادامه این مطلب تعبیر خواب قایق را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

تعبیر پارو زدن با قایق

دیدن قایق در خواب از دیدگاه معبرین غربی دارای چه تعبیری است ؟

  • معبرین غربی

اگر فردی در خواب قایق ببیند یا سوار قایق شود بیانگر توانایی خواب بیننده در بیان احساساتش است.
اگر فردی در خواب ببیند که روی سطح آب در حال قایق سواری است و امواج روی آب باعث حرکت شدید قایق می شوند نشانه این است که خواب بیننده باید با راهنمایی احساساتش تصمیم بگیرد.

تعبیر دیدن قایق در خواب

  • آنلی بیتون 

اگر فردی در خواب قایقی سفید روی آب های آبی ببیند نشانه ابتلا وی به اندوه و ناامیدی است.
اگر فردی در خواب ببیند که روی رودخانه ای آرام سوار بر قایق است و پارو می زند نشانه این است که خواب بیننده با توانایی خود در انجام امور کاری اش به موفقیت می رسد.
اگر فردی در خواب ببیند که به همراه دوستی سوار بر قایق است و پارو می زند نشانه این است که در سن پایین ازدواج می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که روی آب طوفانی در حال راندن قایق می باشد نشانه این است که بعد از ازدواجش ناچار می شود که بر زن تند خویش تسلط داشته باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که روی سطح آبی کم عمق و پرتلاطم سوار بر قایق می باشد و پارو می زند بیانگر این است که از معاشقه ای شتابزده سود می برد.
اگر فردی در خواب ببیند که روی سطح آب کم عمق و شفاف در حال راندن قایق می باشد بیانگر این است که به مدت کوتاهی شادمان و خوشنود می شود.
اگر دختری در خواب ببیند که با قایق از روی آب تیره و گل آلودی عبور می کند بیانگر این است که از مشکلات بسیار زیادی که برایش پیش می آید حیرت می کند و سختی می کشد.

 تعبیر خواب قایق

  •  آرون گروپس

در این مطلب با تعبیر دیدن قایق در خواب در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مطالعه انواع مطالب مربوط به تعبیر خواب کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *