دسته ها
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

معرفی انواع رنگ موی سال ۲۰۱۹ برای خانم ها و دختر خانم های جوان

  • ندا خوشرو
  • 12 دسامبر 2018
  • ۰

در این مطلب به معرفی انواع رنگ موی سال ۲۰۱۹ می پردازیم که امیدواریم این مدل رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

با نزدیک شدن به سال ۲۰۱۹ انواع رنگ مو سال ۲۰۱۹ از سوی متخصصین آرایش و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین این مدل های مختلف رنگ مویی مناسب و شیک را برای خود انتخاب نمایید.

رنگ موی سال ۲۰۱۹ با جدیدترین متدهای آرایش موی روز دنیا

رنگ مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد بنابراین بهتر است شما در انتخاب رنگ مو خود حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه انواع مدل های رنگ مو ۲۰۱۹ را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

رنگ موی شیک و زیبا

۱. رنگ مو آمبره طلایی

این مدل رنگ مو برای فصل تابستان انتخابی مناسب و ایده آل است و اگر موهای شما فر یا مواج است بهتر است از این مدل رنگ مو استفاده نمایید. برای رنگ کردن موها به کمک رنگ مو آمبره طلایی ریشه موها را باید تیره کنید و انتهای موهایتان را نیز طلایی نمایید.

رنگ موی آمبره طلایی

۲. رنگ مو نقره ای دودی

رنگ مو نقره ای دودی باعث جذابیت چهره و رنگ موهای شما می شود و این مدل رنگ مو سال ۲۰۱۹ همچنین باعث می شود که ظاهر شما خاص و جذاب تر به نظر برسد. این مدل رنگ مو برای خانم هایی که موهایی سفید دارند انتخابی مناسب و ایده آل است.

رنگ موی نقره ای دودی

۳. رنگ مو هلویی و کرم

این رنگ مو شامل سه رنگ است و این سه رنگ در کنار یکدیگر جذابیت و زیبایی خاصی دارند. برای این رنگ مو ابتدا ریشه موها را قهوه ای تیره کنید و قسمت میانی موها را نیز هلویی دودی نمایید سپس انتهای موهایتان را هم به صورت روشن رنگ نمایید.

رنگ موی هلویی

۴. رنگ مو کاراملی روشن

رنگ مو کاراملی روشن از انواع رنگ مو سال ۲۰۱۹ معروف و شیک است و شما می توانید از این رنگ مو به عنوان هایلایت در بین موهایتان استفاده نمایید.

رنگ مو روشن

۵. رنگ موی مشکی و قهوه ای و صورتی

رنگ موی مشکی و قهوه ای و صورتی پاستیلی از انواع رنگ موهای خاص و متفاوت است و این مدل رنگ مو برای خانم هایی که تمایل دارند موهای تیره همراه با هایلایت داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل است.

رنگ موی شیک 2019

۶. رنگ موی صورتی در قسمت پایین موها

اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان خاص و بی نظیر باشد بهتر است از رنگ موی فانتزی صورتی برای رنگ کردن قسمت پایینی موهای خود استفاده نمایید توجه داشته باشید که هر چقدر موها بلندتر باشند این مدل رنگ مو زیبا و جذاب تر به نظر می رسد.

رنگ موی فانتزی

۷. رنگ موی آمبره روشن

این مدل رنگ مو با پایه مشکی از انواع مدل رنگ مو سال ۲۰۱۹ خاص و تابستانی است. در این مدل رنگ مو از قسمت ریشه تا نیمی از موها به صورت مشکی تیره رنگ می شوند سپس باقی مانده موها به کمک رنگ مو بلوند روشن رنگ آمیزی می شوند. توجه داشته باشید که اگر تغییر رنگ تیره به روشن در این مدل رنگ مو بدرستی انجام شود خطی بین قسمت تیره و روشن موها ایجاد می شود.

رنگ مو آمبره طلایی

۸. رنگ مو بنفش روشن و سفید

رنگ موی بنفش روشن یکی دیگر از انواع رنگ موهای فانتزی و تابستانی است و اگر شما تمایل دارید در سال ۲۰۱۹ ظاهر و چهره ای بی نظیر داشته باشید بهتر است از این مدل رنگ مو برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

رنگ موی سفید و بنفش روشن

۹. رنگ مو قرمز آتشی

برای رنگ کردن موها به صورت قرمز آتشی باید رنگ مو قهوه ای روشن و رنگ موی مسی را با یکدیگر ترکیب کنید سپس مخلوط این رنگ موها را روی موهای خود بزنید.

رنگ موی قرمز آتشی

۱۰. رنگ موی لاجوردی و آبی

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید رنگ موی فانتزی داشته باشید بهتر است از این مدل رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

رنگ موی آبی

۱۱. رنگ مو صورتی پاستیلی

رنگ موهای پاستیلی از انواع مدل رنگ موی سال ۲۰۱۹ زیبا و جذاب هستند و اگر شما تمایل دارید از این مدل رنگ مو برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید بهتر است در هنگام انتخاب مدل آرایش صورت و رنگ لباس های خود نیز حساسیت لازم را به خرج دهید.

رنگ موی پاستیلی

۱۲. رنگ موی شرابی مسی

رنگ موی شرابی از انواع مدل رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم ها است که این مدل رنگ مو در انواع طیف های مختلف تیره و روشن موجود است که رنگ موی شرابی مسی یکی از انواع طیف های زیبا و خاص این مدل رنگ مو است.

رنگ موی زیبا و شیک

۱۳. رنگ موی لایت صورتی و نسکافه ای

رنگ موهای فانتزی امروزه توجه اغلب خانم ها را به سمت خود جلب کرده اند و رنگ مو لایت صورتی و نسکافه ای یکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و جذاب است و اگر شما تمایل دارید در سال ۲۰۱۹ رنگ مویی فانتزی و متفاوت داشته باشید بهتر است از این مدل رنگ مو ۲۰۱۹ برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

رنگ موی نسکافه ای

مدل های رنگ مو سال ۲۰۱۹

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید از رنگ موهای به روز برای رنگ کردن موهای کوتاه و بلند خود استفاده نمایید مدل های رنگ مو ۲۰۱۹ می توانند برایتان انتخابی مناسب محسوب شوند. در ادامه انواع مدل های رنگ مو در سال ۲۰۱۹ را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ موی فانتزی

رنگ موی فانتزی ۲۰۱۹

رنگ موی تیره

رنگ مو سال ۲۰۱۹ همراه با هایلایت

رنگ مو در سال 2019

رنگ موی زنانه ۲۰۱۹

رنگ موی روشن 2019

رنگ موی روشن ۲۰۱۹

رنگ موی روشن 2019

رنگ موی روشن و شیک ۲۰۱۹

رنگ مو همراه با هایلایت

رنگ مو سال ۲۰۱۹ جدید زنانه

رنگ موی روشن

رنگ مو همراه با هایلایت

رنگ مو فانتزی 2019

رنگ موی شیک و فانتزی ۲۰۱۹

رنگ مو خاکستری

رنگ موی خاکستری روشن

رنگ مو شیک

رنگ موی شیک و زنانه ۲۰۱۹

رنگ موی شیک 2019

رنگ موی روشن ۲۰۱۹

رنگ موی زنانه 2019

رنگ موی خاص و زیبا ۲۰۱۹

رنگ موی سال 2019 زنانه

رنگ مو هایلایت

رنگ مو شیک و جدید 2019

رنگ موی شیک و جذاب ۲۰۱۹

رنگ مو روشن 2019

رنگ موی روشن ۲۰۱۹

رنگ مو تیره

رنگ موی تیره ۲۰۱۹

رنگ مو سال 2019 همراه با هایلایت

رنگ موی زنانه ۲۰۱۹

رنگ موی سال 2019 با هایلایت

رنگ مو همراه با هایلایت

رنگ مو روشن 2019

رنگ موی ۲۰۱۹ طلایی

رنگ مو قهوه ای تیره

رنگ موی قهوه ای تیره

رنگ مو همراه با هایلایت

رنگ موی شیک و زیبا در سال ۲۰۱۹

رنگ موی روشن 2019

رنگ موی شیک و جذاب ۲۰۱۹

رنگ موی زیبا و جدید 2019

مدل رنگ مو شیک در سال ۲۰۱۹

رنگ موی صورتی

رنگ موی شیک و صورتی

رنگ مو سال 2019

رنگ موی شیک و جذاب ۲۰۱۹

رنگ موی بنفش

رنگ مو بنفش ۲۰۱۹

توجه داشته باشید که با کمک رنگ کردن موهایتان می توانید تغییرات قابل توجهی را در رنگ موها و ظاهر خود ایجاد نمایید. در این مطلب تصاویری از انواع مدل های رنگ موی سال ۲۰۱۹ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.