دسته ها
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

مدل لباس عروس گل دار با طرح های شیک و متفاوت

  • ندا خوشرو
  • 7 دسامبر 2018
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس عروس گل دار با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس عروس گلدار از انواع لباس عروس ها شیک و جذاب است و اگر شما تمایل دارید در جشن عروسی تان ظاهر و تیپی بی نظیر و متفاوت داشته باشید بهتر است این مدل لباس عروس را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

لباس عروس در انواع طرح های لباس عروس ساده و لباس عروس گلدار و کار شده موجود است که انتخاب هر یک از این مدل های لباس عروس به سلیقه شخصی و سبک لباس پوشیدن شما بستگی دارد علاوه بر این بهتر است شما در هنگام انتخاب لباس عروس به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه نمایید.

مدل لباس عروس جدید و گلدار

مدل لباس عروس گل دار جدید و جذاب

پیراهن عروس های گلدار ظاهری شیک و بی نظیر دارند و این مدل پیراهن عروس ها برای خانم هایی که به پوشیدن پیراهن عروس های فانتزی علاقه مند هستند می توانند انتخابی مناسب و ایده آل باشند. در ادامه توجه شما را به مدل هایی از پیراهن عروس با طرح گل روی پارچه جلب می کنیم که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شخصی شما مطابقت و همخوانی داشته باشند.

مدل لباس عروس جدید

لباس عروس تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری عروس ها دارد از این رو بهتر است شما برای جشن عروسی تان از لباس عروسی با تن پوش و طرح زیبا و منحصر به فرد استفاده نمایید.
برخی از عروس ها تمایل دارند برای جشن عروسی شان از لباس عروس های تزیین شده و خاص استفاده نمایند و اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید بهتر است لباس عروس های گلدار را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
در برخی از مدل لباس عروس های گلدار برای دوخت بالاتنه لباس از پارچه گلدار استفاده می شود و در برخی دیگر از این مدل لباس عروس ها برای دوخت پایین تنه لباس از پارچه گلدار استفاده می شود که هر یک از این مدل ها جذابیت خاص خودشان را دارند.
در برخی دیگر از مدل لباس عروس های گلدار برای تزیین لباس از گل های توری استفاده می شود که این گل ها در قسمت های مختلف لباس عروس چسبانده می شوند.

مدل لباس عروس گل دار

مدل لباس عروس شیک و گلدار

لباس عروس زیبا و گلدار

مدل پیراهن عروس خاص و گل دار

لباس عروس گل دار

لباس عروس جدید و گلدار

مدل لباس عروس زیبا و جدید

لباس عروس شیک

لباس عروس زیبا و جذاب

مدل پیراهن عروس جدید و گلدار

لباس عروس گل دار

مدل لباس عروس شیک و گلدار

لباس عروس خاص و گلدار

لباس عروس کار شده

مدل لباس عروس گلدار

لباس عروس جذاب و گلدار

مدل لباس عروس شیک و طرح دار

مدل لباس عروس گلدار

مدل لباس عروس زیبا و بی نظیر

مدل لباس عروس زیبا و جذاب

مدل لباس شیک و طرح دار

مدل لباس عروس شیک و جذاب

مدل لباس عروس زیبا و بی نظیر

مدل لباس عروس خاص و زیبا

مدل لباس عروس طرح دار

مدل لباس عروس پف دار

همچنین برای دوخت این مدل لباس عروس از پارچه های گلدار با گل های ریز و درشت استفاده می شود و اگر فرم اندام شما درشت و توپر است بهتر است لباس عروس ها با گل های ریز را برای پوشیدن انتخاب نمایید. لباس عروس هایی که در دوخت آن ها از پارچه های گل درشت استفاده می شود برای عروس ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
لباس عروس گلدار همچنین در انواع طرح های پفی و دامن ماهی و … موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها به فرم اندام بستگی دارد.

مدل لباس عروس گل دار

مدل لباس عروس کار شده

لباس عروس زیبا و طرح دار

لباس عروس زیبا و کار شده

مدل لباس زیبا و بی نظیر

مدل پیراهن عروس شیک و جذاب گل دار

مدل لباس عروس شیک و جذاب

مدل لباس عروس شیک و جذاب

لباس عروس طرح دار

مدل لباس عروس گلدار و خاص

لباس عروس طرح دار

مدل لباس عروس زیبا و کار شده

لباس عروس گل دار

مدل لباس عروس جدید و طرح دار

لباس عروس شیک و طرح دار

مدل لباس عروس کلاسیک و گلدار

لباس عروس شیک و جدید

لباس عروس طرح دار

مدل لباس عروس زیبا و طرح دار

مدل لباس عروس جذاب و گل دار

مدل لباس عروس شیک و گلدار

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا تصاویری از انواع مدل لباس عروس گل دار با طرح های شیک و خاص را برای شما عزیزان گردآوری کردیم که امیدواریم از مشاهده این طرح های لباس عروس نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.