دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

تزیین پفیلا برای شب یلدا با ایده های خلاقانه و جالب

  • ندا خوشرو
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب مدل هایی از تزیین پفیلا برای شب یلدا با انواع ایده های خلاقانه و فانتزی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل تزیینات مورد توجه تان قرار بگیرند.

شب یلدا یکی از کهن ترین جشن های ایرانی است که مراسم های بزرگی در این شب برگزار می شود و برای برگزاری جشن یلدا سفره های باشکوهی چیده می شوند که هر کدام از اجزای سفره شب یلدا بهتر است به صورت فانتزی و جالب تزیین شوند. پفیلا یا همان پاپ کورن از انواع تنقلات پرطرفدار و محبوب مخصوص شب یلدا است و شما می توانید برای تزیین پفیلا شب یلدا از انواع روش های فانتزی و خلاقانه و ساده استفاده نمایید.

تزیین پفیلا با انواع ایده های خلاقانه

در سر سفره شب یلدا علاوه بر میوه، تنقلاتی مانند آجیل و پفیلا و تخمه و خشکبار قرار داده می شود که بهتر است هر یک از این تنقلات را به زیبایی تزیین کنید تا سفره شب یلدای شما باشکوه و جذاب تر به نظر برسد. برای تزیین کردن پفیلا و سایر تنقلات ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید با به خرج دادن کمی خلاقیت هر یک از این تنقلات را به زیباترین شکل ممکن تزیین نمایید. در مطالب قبلی تزیین هندوانه شب یلدا و تزیین انار شب یلدا و تزیین کدو حلوایی را مشاهده کردید در ادامه روش های جالب برای تزیین پفیلا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
تزیین پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین پف فیل مخصوص شب یلدا

یکی از اصلی ترین تنقلات برای سفره شب یلدای ایرانیان پفیلا یا پف فیل است و شما می توانید پفیلا را به زیبایی تزیین کنید و شبی به یادماندنی را برای اعضای خانواده و مهمان هایتان فراهم آورید.
برای تزیین کردن پفیلا روش های ساده و خلاقانه ای وجود دارد که انتخاب هر یک از این روش ها به میزان مهارت شما بستگی دارد. تزیین پف فیل به شکل آدم برفی یکی از انواع ایده های خلاقانه و جالب است و اگر شما تمایل دارید پف فیل تزیینی متفاوت داشته باشید بهتر است این خوراکی خوشمزه را به شکل آدم برفی های زیبا و فانتزی تزیین نمایید.
تزیین پاپ کورن برای شب یلدا
تزیین پف فیل
تزیین پفیلا
تزیین زیبا و خلاقانه پف فیل
تزیین پف فیل برای شب یلدا
تزیین کردن ذرت بو داده به شکل آدم برفی
تزیین ساده پف فیل
تزیین پف فیل به شکل ساده
تزیین پف فیل به شکل گل
تزیین کردن پف فیل به شکل دسته گل
تزیین پفیلا برای شب یلدا
تزیین زیبا و خلاقانه پفیلا به شکل آدم برفی
تزیین پفیلا به شکل دست
تزیین پفیلا به شکل فانتزی
تزیین زیبا و خلاقانه پاپ کورن
تزیین جالب پفیلا به شکل جالب و فانتزی
برای تزیین پفیلا به شکل آدم برفی ابتدا گوشه پایینی پلاستیک را ببندید تا گرد شود سپس پفیلا را درون پلاستیک بریزید تا بدن آدم برفی به شکل دلخواه شما در آید. برای سر آدم برفی نیز می توانید به همین صورت عمل کنید و با کمک چسب حرارتی سر آدم برفی را بچسبانید سپس کلاه و چشم و بینی و دست های آدم برفی را به بدنش بچسبانید.
همچنین می توانید پفیلا را درون ظرف های تک نفره یا لیوان بریزید سپس روی لیوان ها را به کمک وسایل تزیینی مختلف به زیبایی تزیین کنید. تزیین کردن پف فیل به شکل درخت یا دسته گل یکی دیگر از انواع روش های جالب و ساده است و شما می توانید با صرف زمان و هزینه اندک پف فیل را به کمک این روش ها تزیین کنید.

تزیین زیبا پفیلا

تزیین شیک و جذاب پف فیل

تزیین خلاقانه پفیلا

تزیین پف فیل به شکل آدم برفی فانتزی

تزیین پاپ کورن برای شب یلدا

تزیینات زیبا و شیک پفیلا مخصوص شب یلدا

تزیین کردن پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین زیبا و جذاب پفیلا برای شب یلدا

تزیین زیبا و خلاقانه پف فیل

تزیین پاپ کورن مخصوص شب یلدا

تزیین کردن پفیلا برای شب یلدا

تزیین خلاقانه پف فیل به شکل دسته گل

تزیین پف فیل به شکل آدم برفی

تزیین جذاب و زیبا پفیلا به شکل آدم برفی

تزیین شیک و فانتزی پف فیلا

تزیین کردن پفیلا با روش های فانتزی

 تزیین پفیلا برای شب یلدا

تزیین جذاب و خلاقانه پفیلا

در این مطلب با روش های جالب و فانتزی برای تزیین ذرت بو داده یا همان پفیلا مخصوص شب یلدا آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این تزیینات بتوانید پف فیل را برای شب یلدا به بهترین شکل ممکن تزیین نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.