دسته ها
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تصاویر انواع مدل هاشور ابرو جدید و مدرن

 • ندا خوشرو
 • ۱ آذر ۱۳۹۴
 • ۰

مهم ترین بخش آرایش صورت آرایش چشم ها است برای اینکه بتوانید زیبایی چشم هایتان را چندین برابر کنید باید ابروی های زیبا و جذابی داشته باشید در این بخش انواع مدل هاشور ابرو جدید را به همراه نکاتی برای زدن هاشور ابرو مشاهده خواهید کرد.

یکی از مهم ترین اجزا صورت مدل ابرو شما است. انتخاب مدل مناسب هاشور ابرو می تواند زیبایی چشم شما را چند برابر کند و هم چنین اگر شما مدل مناسبی را برای هاشور ابرو انتخاب نکنید ممکن است هاشور ابرو زیبایی چشم های شما را از بین ببرد.

قبل از اینکه ابرو هایتان را هاشور بزنید باید اطلاعاتی را درباره مدل هاشور ابرو کسب کنید به طور کلی مدل هاشور ابرویی را انتخاب کنید که به فرم صورت شما بیاید.

هاشور ابرو بسیار زیبا

 • گالری اسپیناس

نکاتی برای زدن هاشور ابرو

فرم صورت و ضخامت موهای ابرو و یا داشتن ابروی نارک و ابروی پهن و هم چنین نوع پوست شما در تعیین انتخاب تکنیکی مناسب برای هاشور ابرو بسیار تاثیر گذار می باشد.

هاشور ابرو به صورت مرحله به مرحله

 • افرادی که قبلا تاتو ابرو داشته اند اگر بخواهند از هاشور ابرو استفاده کنند ممکن است به جلسات ترمیمی بیشتری نیازمند باشند زیرا ابرو آن ها شرایط نرمال یک ابرو طبیعی را نخواهد داشت.
 • ماندگاری مدل هاشور ابرو بر روی ابرو های شما بنا به نوع پوست, سن پوست, آب و هوا, و شرایط جغرافیای متفاوت است.
 • استفاده از رنگ مناسب برای هاشور ابرو از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • حتما هاشور ابرو را در مکان های مناسب و مطمئن از نظر بهداشتی انجام دهید.
 • رنگ هاشور ابرو بستگی به سلیقه شما دارد ولی اگر از رنگ های کم رنگ برای مدل هاشور ابرو استفاده کنید رنگ هاشور ابروی شما به زودی از روی ابرو شما می رود.

هاشور ابرو جدید و بسیار زیبا

 • رنگ قهوه ای بسیار مناسب برای زدن هاشور ابرو است و بسیار طبیعی به نظر می رسد.

 

هاشور ابرو با رنگ روشن

رنگ هاشور ابرو بستگی به سلیقه خودتان دارد بهتر است رنگی را انتخاب کنید که به چهره و به رنگ مو ها و مژه و رنگ چشم هایتان بیاید.

مجموعه ای از جدیدترین هاشور ابرو
هاشور و سایه ابرومدل هاشور ابرو قهوه ای روشنمدل هاشورو ابرو 2016
هاشور و سایه ابرو با مدل کوتاهمدل هاشور ابرو قهوه ای تیره هاشور ابرو مناسب برای چهره شما
هاشور ابرو طبیعی

هاشور ابرو با رنگ تیره

می توان در هاشور ابرو از رنگ های تیره و مشکی نیز استفاده کرد که شما متناسب با رنگ اجزای چهره خود می توانید رنگ هاشور ابرو و مدل هاشور ابرو مناسبی را انتخاب کنید.

هاشور ابروهاشور ابرو تیره هاشور و سایه ابرو بسیار جذاب و متفاوتهاشور ابرو با رنگی کاملا تیرهمدل های زیبا و جذاب هاشور اروهاشور و سایه ابرو به رنگ تیره مدل هاشور ابرو 94سایه و هاشور ابرو Hatch models eyebrows (20)
در این تصاویر 20 مدل جدید از مدل هاشور ابرو را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که امیدواریم بتوانید با نکاتی که برای هاشور ابرو ذکر شد و مدل های متنوع از هاشور ابرو سایه و هاشور متناسب با چهره خود را انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.