دسته ها
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

تعبیر خواب لباس عروس از دیدگاه معبران اسلامی و غربی

 • ندا خوشرو
 • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب لباس عروس و تعبیر خواب تور لباس عروس از دیدگاه تعبیرگران مشهور را مطالعه خواهید کرد که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه تان قرار بگیرد.

دیدن لباس عروس در خواب از دیدگاه معبران دارای تعابیری مختلفی است و شما می توانید با توجه به خوابی که دیده اید تعبیر خواب لباس عروس را از بین تعابیری که برای این خواب بیان شده است به راحتی پیدا کنید.

تعبیر خواب لباس عروس چیست؟

دیدن خواب پوشاک و اشیاء از انواع خواب های معمولی است که ممکن است هر فردی در طول عمر خود بارها این خواب ها را ببیند. در مطالب قبلی تعبیر خواب شلوار و تعبیر خواب طلا و تعبیر خواب انگشتر را مطالعه کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با تعبیر پوشیدن لباس عروس و یا دیدن لباس عروس در خواب آشنا سازیم.
دیدن لباس عروس در خواب دارای چه تعبیری است ؟

دیدن لباس عروس در خواب چه تعابیری دارد؟

 • کارل گوستا یونگ

اگر فردی در خواب ببیند که لباس عروس می پوشد نشانه این است که رابطه شخصی اش را ارزیابی می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که در موقعیتی نامناسب لباس عروس می پوشد نشانه این است که خواب بیننده احساس بی ارزشی و پست بودن می کند.
اگر فردی در خواب ببیند که در روز عروسی اش به دنبال لباس عروسی است نشانه این است که وی تلاش می کند نقش خود را در یک موقعیت بیابد و از این که متناسب با آن نقش نباشد می ترسد.

 • دانیال نبی
اگر زنی متاهل در خواب ببیند که لباس عروسی بر تن کرده است نشانه این است که شادمانی و نشاط از منزل وی خارج می شود و رنج و مصیبت بر اهل منزل وارد می شود.
اگر زن متاهلی در خواب لباس عروسی سفید بر تن کرده باشد و در آن حالت شادمان باشد و بخندد بیانگر این است که گرفتار رنج و مصیبت می شود.
اگر زن متاهلی در خواب ببیند که لباس عروس سفید بر تن کرده است و غمگین می باشد نشانه این است که مرد خانه اش از کسب و کارش روزی فراوانی پیدا می کند.
اگر زن متاهلی در خواب ببیند که لباس عروس بر تن کرده است و دوباره ازدواج می کند نشانه جدایی و ناراحتی برای وی است.
تعبیر دیدن لباس عروس در خواب
 • ابن سیرین

اگر دختری مجرد در خواب ببیند که لباس عروسی بر تن کرده است نشانه ورود شادی برای اهل خانه است.
اگر دختر مجردی در خواب ببیند که لباس عروسی به تن دارد و گریه می کند نشانه این است که به یکی از آرزوهای بزرگ خود می رسد.

 • آنلی بیتون

تفسیر خواب لباس عروس نشانه این است که خواب بیننده با دوستانش صمیمی می شود و در کارهای شادی بخشی شرکت می کند.
اگر فردی در خواب لباس عروس چروک و کثیف ببیند نشانه این است که رابطه خواب بیننده با فرد شایسته ای قطع می شود.
اگر فردی در خواب تور لباس عروس ببیند نشانه این است که در زندگی وی تغییر و تحولی ایجاد می شود که باعث شادی اعضای خانواده اش می شود.
اگر دختر مجردی در خواب ببیند که تور لباس عروسی را روی صورت خود انداخته است نشانه این است که به کاری مشغول می شود که برای وی منفعت زیادی به همراه دارد.
اگر دختر مجردی در خواب ببیند که تور لباس عروسی از روی صورت وی کنار می رود یا روی زمین می افتد نشانه این است که رنج و اندوه نصیب وی می شود.

تعبیر خواب لباس عروس

تعبیر رویا از دیدگاه امام صادق (ع)

دیدن لباس عروس از دیدگاه امام صادق (ع) بر هفت چیز دلالت دارد :

 • آرون گروپس
 • دین پاک
 • توانگری
 • عزت و جلال
 • سود بردن در نتیجه اتفاقی
 • عیش و زندگی همراه با خوشی
 • عمل کردن در زندگی
 • عدل

تعبیر رویای لباس عروس مشکی

دیدن لباس عروس سیاه در خواب به نشانه آن است که خبری ناراحت کننده به شما می رسد.

همچنین دیدن این لباس در خواب یعنی اینکه در قبال گرفتن تصمیمی دائمی، وضعیت افراطی دارید؛ مثلا در مورد تعهد دائم به شریک زندگی خود یا دیگر انتخاب های بلندمدت زندگی تان احساس فشار می کنید.

تعبیر رویای لباس عروس

لباس عروس سیاه درخواب در واقع نماد و بازتاب ترسی است که شما را تشویق به گرفتن انتخابی دائمی می کند و اینکه احساس می کنید مجبور به انجام کاری برای ابد می باشید.

تعبیر رویای لباس عروس رنگی

اگر لباس عروس قرمز در خواب ببینید به نشانه آن است که آرزوی داشتن رابطه جنسی پرشور را دارید، از این رو خجالت را کنار گذاشته و آن را با شریک زندگی تان در میان بگذارید.

همچنین دیدن چنین خوابی می تواند به نشانه وجود ناامیدی در زندگی تان باشد، از این رو مراقب باشید که اسرار زندگی خود را برای کسی که نمی شناسید، فاش نکنید.

از سوی دیگر رویای لباس عروس قرمز بیانگر نیات منفی می باشد که موجب انتخاب دائمی خواهند شد، حال این نیات منفی می تواند شامل دروغ، دزدی، خیانت، ایجاد رعب برای دیگران باشد. به طور کلی دیدن لباس عروس قرمز دارای معنی خوبی نیست، زیرا نشان دهنده آن است که در وضعیت و شرایط منفی گیر افتاده اید.

تعابیر رویای لباس عروس

دیدن لباس عروس صورتی در خواب به نشانه عشق، لذت، شادمانی محبت و مهربانی می باشد. تفسیر دیگر این خواب عاشق بودن و یا شفا یافتن به معجزه عشق می باشد.

اگرچه پیوند عروسی امری خوشایند و مبارک است اما دیدن چنین خوابی می تواند به نشانه آن باشد که شما در رابطه عشق, خام و کم تجربه اید.

دیدن رویای لباس عروس زرد و طلایی در خواب به نشانه حسادت شما نسبت به دیگران است و اگر لباس عروس سبز یا آبی ببینید یعنی اینکه رویاهایتان تحقق پیدا می کند.

در این مطلب تعابیر خواب لباس عروس از دیدگاه معبران غربی و اسلامی را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب تعبیر خواب نهایت بهره را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *