دسته ها
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تزیین سالاد شیرازی جدید با ایده های خلاقانه و زیبا

  • یلدا محمدی
  • 21 نوامبر 2015
  • ۰

تصاویر زیبا از انواع مدل های تزیین سالاد شیرازی با روش های جدید و متنوع را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با الهام گرفتن از آنها می توانید زیباترین و جذاب ترین تزیینات سالاد شیرازی مجلسی را داشته باشید.

دیزایین سالاد شیرازی به راحتی انجام می گیرد و شما با صرف چند دقیقه می توانید این سالاد خوشمزه و خوش طعم را دیزایین نموده و سرو نمایید. در این میان آشنایی با مدل های دیزایین شده این سالاد کمک می کند با الگوبرداری و همچنین ایده گرفتن از طرح های ارائه شده و البته استفاده از خلاقیت و ابتکار خود تزیینات جدید و زیبایی انجام دهید. در ادامه بیست مدل از زیباترین مدل های تزیینات سالاد شیرازی را مشاهده می فرمایید که هر یک ایده قابل توجهی برای انجام تزیینات می باشند.

مدل های جدید و شیک تزیین سالاد شیرازی مجلسی :

ایده های خلاقانه و متفاوتی برای تزیینات سالاد شیرازی وجود دارد که با به کارگیری آنها می توانید تزیینات شیک و فوق العاده ایی داشته باشید. تزئین غذاها و سالادها نقش اساسی در سفره آرایی دارند و کمک می کنند پذیرایی بی نظیری و مناسبی داشته باشید. در ادامه با مدل های مختلف سرو این نوع سالاد آشنا می شوید.

تزیینات سالاد شیرازی مجلسی :

سالاد شیرازی یکی از سالادهای خوشمزه و عالی است که به راحتی و در مدت زمان خیلی کوتاهی تهیه می گردد و در کنار اغلب غذاهای ایرانی سرو می گردد. از این رو، استفاده نمودن از این سالاد می تواند ایده جالبی برای پذیرایی از مهمان ها در مجالس و مهمانی های مختلف باشد. همانطور که می دانید یکی از هنرهای زیبا و قابل توجه تزیینات سالاد های مختلف است که نقش زیادی در سفره آرایی خصوصا برای مهمانی را دارد. در این بخش می توانید مدل های متنوع و زیبای انواع تزیینات سالاد شیرازی مجلسی را ملاحظه نمایید و با الگوبرداری از آنها بهترین تزیینات را داشته باشید.

تزیین سالادتزیین سالاد کاهوتزیین سالاد مجلسیطرز تهیه سالاد شیرازیتزیین جدید سالاد شیرازیسالاد شیرازی مجلسیتزیینات سالاد شیرازی جدیدتزیین سالادتزیین سالاد جدید

تزیین سالاد شیرازی قالبی :

استفاده از انواع قالب های مخصوص دسر و کیک میتواند ایده جالبی برای تزیین سالاد باشد. قالبی را مناسب با مقدار سالاد که تهیه نموده اید انتخاب کنید و سالاد را با آن قالب بزنید و فرم زیبایی به سالاد ببخشید. تصاویر زیر می توانند الگوی مناسبی در این زمینه باشند.

مدل های جدید تزیین سالادسالاد شیرازی مجلسیتزیین سالاد شیرازی قالبیتزیین سالاد شیرازیمدل تزیین سالاد

تزیینات سالاد شیرازی به شکل توت فرنگی و هندوانه :

از آنجایی که سالاد شیرازی با گوجه فرنگی، خیار و پیاز تهیه می گردد تنها شامل سه رنگ قرمز، سبز و سفید می باشد که به راحتی با ترکیب و استفاده از این رنگ ها در کنار هم می توانید میوه های جالب و زیبایی بسازید و سالاد را با این روش دیزایین نمایید.

از پرکاربردترین شکل هایی که به این روش تهیه می گردد هندوانه و توت فرنگی است که اغلب این سالاد را به این طریق دیزایین می نمایند. در این بخش مدل های متنوع و زیبای تزئین سالاد به شکل توت فرنگی و هندوانه را ملاحظه می فرمایید که هر یک ایده جالب و قابل توجهی برای تزیینات شماست.

سالاد شیرازی به شکل هندوانهتزیینات سالاد شیرازی تزیینات سالاد شیرازیطرز تهیه سالاد شیرازی مجلسیتزیین سالاد گوجه و خیارمدل جدید سالاد شیرازی

انواع مختلف تزیینات سالاد شیرازی را در این مقاله ارائه دادیم که با به کارگیری آنها می توانید تزیینات زیبا و منحصر به فردی داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش تزیین سالاد از دیگر مدل ها و تزیینات زیبا و جدید سالادهای مختلف دیدن فرمایید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.