دسته ها
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

بیوگرافی جواد عزتی و تصاویر دونفره با همسرش

  • فاطمه میرزایی
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۰
  • ۰

دراین مطلب بیوگرافی جواد عزتی و عکس های دو نفره وی و همسرش مه لقاباقری را ملاحظه خواهید کرد. وی بازیگر نقش بابا اتی در سریال قهوه تلخ مهران مدیری می باشد.

جواد عزتی از بازیگران توانای سینما و تلویزیون است که تجربه بازی در فیلم های جدی و طنز را داشته و در هر دو مورد خوش درخشیده است و تاکنون موفق شده است در زمینه بازیگری جوایز بی شماری کسب کند. در ادامه بیوگرافی جواد عزتی را مرور خواهیم کرد بنابراین به شما دوستان عزیز پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 آشنایی با بیوگرافی جواد عزتی

جواد عزتی در ۲۰ دی ۱۳۶۰ در شهر تهران به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر از هنرستان سوره می باشد. شروع فعالیت جواد عزتی از سال ۱۳۷۵ و با بازی در تئاتر بوده است و در سال ۱۳۸۱ در یک کار تلویزیونی حضور یافت و با بازی های خوبش توانست مسیرش در بازیگری را ادامه دهد.

زندگینامه جواد عزتینمایی از بازی جواد عزتی در یک فیلم

در کارنامه هنری وی فیلم های سینمایی و سریال های موفق زیادی دیده می شود. از جمله مجموعه هایی که جواد عزتی در آنها به ایفای نقش پرداخته است می توان به مثل هیچ کس، کمربندها را ببندیم، باغ مظفر، سه دونگ سه دونگ، مرد هزار چهره، چاردیواری، لطفا دور نزنیم، دست بالای دست، دردسرهای عظیم، قهوه تلخ و … اشاره کرد. و در سینما نیز فیلمهای سینمایی آینه بغل، خرگیوش، طلا و مس، ماجرای نیمروز، فرشته ها با هم می آیند و … را می توان نام برد، در ادامه بیوگرافی جواد عزتی ، عکس های جالب و دونفره وی و همسرش را مشاهده خواهید کرد.

بیوگرافی از جواد عزتیبازی جواد عزتی و امیر جعفری در اکسیدان

بیوگرافی خاص جواد عزتیعکس جدید جواد عزتی و همسرش

  •  آرون گروپس

بیوگرافی جدید جواد عزتیعکس عاشقانه جواد عزتی و همسرش

بیوگرافی جالب جواد عزتیجواد عزتی و هادی کاظمی

بیوگرافی متفاوت جواد عزتیجواد عزتی و رضا عطاران  بیوگرافی جذاب جواد عزتیعکس و بیوگرافی جواد عزتی

بیوگرافی جدید و متفاوت جواد عزتیجواد عزتی و مهران رجبی

بیوگرافی دیده نشده جواد عزتیعکس جواد عزتی و همسرش

بیوگرافی کامل جواد عزتیعکس جالب جواد عزتی و نازنین بیاتی در یک فیلم

بیوگرافی کمتر دیده شده جواد عزتیموتور سواری جواد عزتی و همسرش

بیوگرافی جامع جواد عزتیعکس آتلیه ای جواد عزتی و همسرش

بیوگرافی و عکس جواد عزتی جواد عزتی و مه لقا باقری

بیوگرافی جدید و جذاب جواد عزتیجواد عزتی و همسرش در کنار ژوله  بیوگرافی جواد عزتی+عکسعکس متفاوت جواد عزتی و همسرش  زندگینامه و عکس جواد عزتیعکس دو نفره جواد عزتی و همسرش

زندگینامه متفاوت جواد عزتیجواد عزتی و مهدی هاشمی

زندگینامه جذاب جواد عزتیعکس زیبای جواد عزتی و مه لقا باقری

زندگینامه کامل جواد عزتیتصویر جواد عزتی در کنار همسرش

زندگینامه و انواع عکس جواد عزتیجواد عزتی در اکران خرگیوش

زندگینامه دیدنی جواد عزتیبیوگرافی جواد عزتی و عکس وی در کنار همسرش

زندگینامه در مورد جواد عزتیجواد عزتی و همسرش در اکران اکسیدان

زندگینامه درباره جواد عزتیجواد عزتی و همسرش در کنار مریم معصومی

بیوگرافی در مورد جواد عزتیتصویر دیدنی جواد عزتی و مه لقا باقری

بیوگرافی درباره جواد عزتیجواد عزتی در کنار بازیگران زن مشهور

بیوگرافی جواد عزتیتصویر جالب جواد عزتی و همسرش

فیلم های سینمایی

ماجرای نیمروز (۱۳۹۷)، چهار انگشت (۱۳۹۷)، جان دار (۱۳۹۷)، ما همه با هم هستیم (۱۳۹۷)، دو طبقه روی پیلوت (۱۳۹۶)، لاتاری (۱۳۹۶)، تنگه ابو قریب (۱۳۹۶)، هزار پا (۱۳۹۶)،آینه بغل (۱۳۹۶)، اکسیدان (۱۳۹۵)، خرگیوش (۱۳۹۵)، ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)، هفت معکوس (۱۳۹۴)، پارادایس (۱۳۹۴)، زاپاس (۱۳۹۴)، در مدت معلوم (۱۳۹۳)، تگرگ و آفتاب (۱۳۹۳)، پشت در های بسته (۱۳۹۳)، شیار ۱۴۳ (۱۳۹۲)، فرشته ها با هم می آیند (۱۳۹۲)، کلاشینکف (۱۳۹۲)،جا به جا (۱۳۹۱)، همه چیز برای فروش (۱۳۹۱)،همبازی (۱۳۹۰)، همه چی آرومه (۱۳۸۹)، آفریقا (۱۳۸۹)، طلا و مس (۱۳۸۷)، تله فیلم آن آواز غمناک (۱۳۹۳)، نیش (به کارگردانی مجید صالحی)

بیوگرافی و زندگینامه جواد عزتی

مجموعه های تلویزیونی

بیمار استاندارد (۱۳۹۵)، دردسر های عظیم ۱ و ۲ (۱۳۹۳ و ۱۳۹۴)، دودکش (۱۳۹۲)، هفت سنگ (۱۳۹۲)، دست بالای دست (۱۳۹۱)، تله فیلم وقت بزرگ شدنه (۱۳۹۱)، سه دونگ سه دونگ (۹۰-۱۳۸۹)، تله فیلم سپید مثل ستاره (۱۳۹۰)،تله فیلم میان ماندن و رفتن (۱۳۸۹)، تله فیلم بن بست یلدا (۱۳۸۹)، چاووش بهار (۱۳۸۹)، چهار دیواری (۱۳۸۹)، تله فیلم ته تغاری (۱۳۸۸)، لطفا دور نزنیم(۱۳۸۸)، سرزمین کهن (۱۳۸۷)،مثل هیچ کس (۱۳۸۷)، آرزوهای شیرین (۱۳۸۶)، مرد هزار چهره (۱۳۸۶)، گنج مظفر (۱۳۸۶)، قرارگاه مسکونی (۱۳۸۵)، باغ مظفر (۱۳۸۵)، من یک مستاجرم (۱۳۸۳)، قصه های شبانه (۱۳۸۱)

بیوگرافی جواد عزتی

تئاتر :

نمایش زندانی خیابان دوم (۱۳۹۶، به کارگردانی مه لقا باقری)، پسران آفتاب (۱۳۹۲)، شایعات (۱۳۹۲)، نمایش ساحره سوزان (به کارگردانی مه لقا باقری، ۱۳۸۲)، قاتل بی رحم هسه کارلسون (۱۳۸۹)

بیوگرافی و تصویر جواد عزتی

نمایش خانگی: قهوه تلخ در نقش بابا اتی (۹۱-۱۳۸۹) به کارگردانی مهران مدیری

بیوگرافی جواد عزتی

شروع فعالیت جواد عزتی

جواد عزتی در سال ۱۳۷۵ زمانی که تنها پانزده سال سن داشت اولین بار در یک خانه فرهنگ پس از تست با نمایش های خیابانی و کودک شروع به فعالیت کرد و در سال ۱۳۷۹ در مجموعه قصه های شبانه به دعوت سعید آقا خانی مقابل دوربین قرار گرفت.

ازدواج جواد عزتی

این بازیگر پرطرفدار با خانم مه لقا باقری در سال ۱۳۸۵ ازدواج کرد، مه لقا باقری که ایشان هم در دانشگاه سوره مشغول به تحصیل بود بعد از آشنایی با آقای عزتی از ایشان برای بازی در پایان نامه خود دعوت کرد که در آخر این دو بازیگر با هم ازدواج کردند.

زندگی نوشته جواد عزتی

خاطره ای جالب از جواد عزتی

چند وقت پیش تو یه ماشینم یه چیز من جا موند و در قفل شد همه ریختن یه کمکی بکنن منم بخاطر اینکه زود تر به تئاترم برسم خیلی استرس داشتم بگم باورتون نمیشه ۱۵ نفر با کلی ادعا داشتن بازش میکردن یهو یه آقایی اومد گفت آقا عزتی بزار من درو باز کنم! گفتم آقا ۱۵ نفر دارن درستش میکنن!!! باز گفت:آقا بزار من درستش کنم! گفتم:عزیز من اینا همه دارن تلاش میکنن تا بازش کنن باز برگشت گفت:آقا عزتی من دزدم!!! اگه اجازه بدی من ایکی ثانیه برات بازش میکنم.

خلاصه ما هر چی خواهش کردیم مردم کنار نرفتن و اون مجبور شد محکم داد بزنه بگه آقایون من دزدم اجازه بدین من درو بازش میکنم کار آقای عزتی راه بیوفته.

فعالیت در زمینه های کاری دیگر

وی صاحب یک شعب رستوران می باشد و کارگاه تجاری داشته و علاقه زیادی به کارهای فنی مثل کار با چوب با جوشکاری دارد اما به مسافر کشی هم علاقه زیادی دارد، همچنین دیدن فیلم از تفریحات مورد علاقه وی می باشد.

عکس جدید جواد عزتی

عکس زیبای جواد عزتی و همسرش

تصویر جالب جواد عزتی

زندگینامه جواد عزتی

عکس زیبای جواد عزتی و همسرش

جواد عزتی و مه لقا باقری

جواد عزتی در کنار همسرش

عکس متفاوت جواد عزتی و همسرش

تصویر و بیوگرافی جواد عزتی

بیوگرافی جواد عزتی به همراه تصاویر

عکس جدید جواد عزتی

در پایان ضمن سپاس از همراهی شما دوستان همیشگی، امیدواریم این مطلب مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل بر روی عکس بازیگران کلیک کنید و با بیوگرافی بازیگر مورد علاقه تان آشنا شوید. نیز دیدن نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *