دسته ها
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

تست خودروی چینی آریزو ۶ در شرایط آب وهوایی ایران

  • مرضیه نوروزیان
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

اخیراً خودروسازان چینی در حال ارتقای محصولات خود برای ورود به بازار جهانی و پیروزی بر رقبا هستند. در ادامه با محصولی جدیدی از دست آوردهای این کشور آشنا می شویم.

چینی ها در حال حاضر به سرعت به دنبال رقیب تراشی برای بزرگان بازار هستند. چند ماه قبل در پی برگزاری نمایشگاه خودروی پکن چری مدل تازه آریزو ۶ به عنوان یک سدان متوسط رونمایی شد. این روزها خبری مبنی بر معرفی یک سدان لوکس و خانوادگی توسط چری منتشر شده است. 

این خودروی تولیدی همزمان با تولید در چین توسط شرکت مدیران خودرو نیز وارد بازار می شود تا به تقاضای لوکس سواران بازار ایران پاسخ دهد. این خودرو چینی در نوع خود بسیار قدرتمند است و از این رو می تواند رقیب بسیاری از خودروها باشد.

تست خودروی چینی آریزو 6

این خودرو با توجه به شرایط خودرو در ایران، توقف واردات خودرو و قیمت های نامعقول خودرو در ایران می تواند سهم بالایی در بازار ایران به دست آورد. آریزو ۶ می تواند به جنگ خودروهایی چون سوناتا کیا سراتو، اپتیما، رنو تالیسمان و هیوندای النترا برود. این خودرو از نظر طراحی، آپشن های اصلی و جزئی چیزی از رقبای خود کم ندارد.

تست خودروی چینی آریزو 6

این خودرو برای طراحی داخلی از خودروهایی چون آئودی A6 و محصولات لندرور-رنجرور الگو برداری کرده و یک خودروی لوکس را به شما القاء می کند. نورپردازی داخل کابین نیز شباهت زیادی به محصولات مرسدس بنز دارد.

تست خودروی چینی آریزو 6

طراحی داشبورد شبیه به آئودی است و برای پوشش سفید رنگ روی داشبورد از محصولات لندرور-رنجرور کپی برداری شده است. دارای موتور توربو ۱.۵ لیتری با گیربکس CVT 9 می باشد. شتاب این خودرو ۹ ثانیه است. تست خودروی چینی آریزو 6

واحد مهندسی و تحقیقی مدیران خودرو در حال تست خودروی آریزون ۶ در شرایط مختلف آب و هوایی کشور است. نخستین شهر انتخابی برای تست اهواز با شرایط گرمسیری است. قرار است در این شرایط آب و هوایی عملکرد موتور و گیربکس بررسی و ارزیابی شود.

این خودرو دارای امکاناتی چون سیستم پایداری الکترونیکی، سیستم کنترل ضد لغزش، دوربین ۳۶۰ درجه، اتو هلد، ۶ عدد ایربگ و … می باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.