دسته ها
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

شرایط مهاجرت به نیوزلند و زندگی، کار و تحصیل در نیوزلند

  • سمیه نیک فرجام
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
  • ۰

نیوزلند کشوری با کوه های ناهموار و مراتع سر سبز است در این کشور چشم انداز زیبایی از سواحل و رودخانه ها وجود دارد که برای طبیعت گردی بسیار مناسب است و به همین دلیل مهاجرت به نیوزلند رو به افزایش است علاوه بر ویژگی های طبیعی این کشور دارای امکانات خوبی برای مهاجران است.

برای مهاجرت به نیوزلند راه های مختلفی وجود دارد که از طریق آن می توان تابعیت خود را در این کشور گرفت و با توجه به اینکه شرایط مختلفی برای این پذیرش وجود دارد شما باید شرایط فعلی خود را بسنجید و با استفاده از یک مشاوره حقوقی درست بهترین شرایط را برای اقامت خود انتخاب کنید تا از این طریق راحت تر ویزای خود را دریافت نمایید. در ادامه بیشتر در رابطه با روش ها و نحوه دریافت ویزا و تابعیت کشور نیوزلند برای مهاجران توضیح خواهیم داد.

مهاجرت کردن به نیوزلند

 شرایط مهاجرت به نیوزلند:

شرایطی که برای گرفتن تابعیت نیوزلند وجود دارد شرایطی گسترده است فرد مهاجر باید دارای ویژگی هایی همچون سلامت کامل جسمی و روحی، تسلط به زبان انگلیسی، دارای مشکلات قانونی نباشید، از محدوده سنی ۵۶ سال برخوردار باشید و در سنجش ها نمره ای نزدیک به ۱۰۰ را دریافت نمایید.

با توجه به دارا بودن این شرایط می توان از روش های مختلف برای دریافت ویزای اقامت استفاده کرد این روش ها شامل مهاجرت از طریق تحصیل، کار، ازدواج و سرمایه گذاری است که برای مهاجرت به نیوزلند در نظر گرفته شده است.

مهاجرت از طریق تحصیل:

مهاجرانی که قصد ادامه تحصیل در نیوزلند را دارد می توان با در نظر گرفتن شرایط پذیرش در موسسه های آموزشی نیوزلند در این موسسه ها به تحصیل و آموزش بپردازند. از شرایط مهم برای پذیرش در موسسه های آموزشی نیوزلند و دریافت اقامت آن پذیرش در موسسه آموزشی تمام وقت، تعهد شما و والدین، تعهد برای بازگشت به کشور خود بعد از اتمام دوره، نداشتن سابقه کیفری، نداشتن بیماری لاعلاج و نداشتن مشکلات ویزا می باشند که با داشتن این شرایط می توانید ادامه تحصیل داشته باشید.

شرایط مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت از طریق کار:

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یکی دیگر از روش های پذیرش تابعیت است که باید یک پیشنهاد کاری از شرکت های نیوزلندی داشته باشید و در این نوع از پذیرش مهارت شما باید به عنوان مهارت هایی که در لیست مورد نیاز کار در نیوزلند است باشد و از این طریق می توانید ویزا دریافت نمایید. افرادی که دارای سن پایین ۵۶ سال، شخصیت سالم، مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال، داشتن صلاحیت کاری و سابقه کاری ۳ سال واجد شرایط می باشند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

افرادی که در شرکت های نیوزلندی یا بانک های نیوزلند با ارز این کشور سرمایه گذاری می کنند می توانند از این طریق تابعیت این کشور را دریافت کنند. این سرمایه گذاری ها می تواند به شکل های مختلفی مانند سرمایه گذاری مسکونی و خرید اوراق قرضه باشد.

تابعیت نیوزلند

مهاجرت از طریق ازدواج:

یکی دیگر از شرایط مهاجرت به نیوزلند ازدواج با اتباع نیوزلندی است که از این طریق به دلیل تابعیت همسرتان می توانید ویزای آن ر ا دریافت نمایید. شرایط پذیرش این ویزا داشتن سن بالای ۱۸ سال همسر و با پر کردن فرم درخواستی و تکمیل مدارک درخواست شما بررسی و پیگیری خواهد شد.

اگر شما دارای شرایط خاص برای مهاجرت کردن به نیوزلند هستید می توانید با دفاتر حقوقی ماهر در این زمینه مشورت کنید و با توجه به شرایط خاص خود راه حل های اصولی و درستی را انتخاب کنید که به راحتی ویزای اقامت و تابعیت خود را دریافت نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.