دسته ها
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

عکس حرم امام علی (ع) و عکس نوشته های حرم امام علی

  • فاطمه میرزایی
  • 27 فوریه 2019
  • ۰

در این بخش از مجله آرگا مجموعه ای زیبا از عکس حرم امام علی (ع) را گردآوری کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد.

در گذشته حرم حضرت علی (ع)، به گونه ای که اکنون می بینیم نبوده، این مکان مقدس در عصر حاضر به صورت یک بنای بزگ و باشکوه است که شامل ۵ ایوان، چهار در و یک روضه و ضریح می باشد. در چند سال اخیر، صحن بزرگی به نام صحن حضرت فاطمه (س) واقع در قسمت غربی حرم، فضای کلی حرم را گسترش داده است. علمای شیعی و بسیاری از فقها در این مکان روحانی و مقدس دفن شده اند. در ادامه می توانید تعدادی از انواع عکس حرم امام علی (ع) را ملاحظه نمایید.

عکس جالب حرم امام علی (ع)نمایی زیبا از حرم حضرت علی (ع)

عکس حرم امام علی (ع)

حرم امام علی (ع) در شهر نجف اشرف و در کشور عراق واقع شده است، در طول سال میلیون ها زائر دلسوخته از داخل و خارج عراق به قصد زیارت به این مکان مقدس می آیند. در مطالب قبلی آرگا، عکس نوشته هایی در مورد امام علی (ع) و همچنین تبریک عید غدیر با شما به اشتراک گذاشتیم. اکنون مجموعه ای زیبا از عکس حرم امام علی (ع) را گردآوری کرده ایم. در ادامه می توانید تعدادی از این عکس های با کیفیت و جدید را مشاهده نمایید، ضمن اینکه می توانید در مناسبت های مذهبی خاص، از آنها برای پروفایل تلگرام و اینستاگرام نیز استفاده کنید.

عکس حرم حضرت علی (ع)عکس زیبایی از گنبد حرم حضرت امیر المؤمنین (ع)

عکس حرم حضرت علی عکس حرم امیر المرمنین (ع) در شب میلاد

عکس خاص حرم امام علییا علی ابن ابی طالب (ع)

عکس بسیار زیبا از حرم امام علی عکس حرم امام علی (ع)

پروفایل حرم امام علی (ع)  تصویر حرم امیرالمؤمنین (ع)

عکس جدید حرم امام علی (ع)عکسی از زیارت زائران امام علی (ع)

عکس جدید حرم امیر المؤمنین (ع)تصویری زیبا از حرم حضرت علی (ع)

تصویر جدید و خاص حرم امام علی (ع)عکس حرم حضرت علی (ع)

عکس زیبایی از حرم امیر المؤمنینحرم حضرت علی ابن ابی طالب (ع)  عکس جدید حرم امام علی (ع)تصویر زیبایی از ضریح حرم امام علی (ع)

عکس حرم مولا علی (ع) عکسی از حرم در روز عید مبعث

عکس حرم مولا علی

فضیلتهای بی شماری برای زیارت قبر حضرت علی (ع) ذکر شده است، امام صادق (ع) در مورد برکات زیارت حضرت علی (ع) می فرمایند: هنگام دعای زائر امیرالمؤمنین(ع)، درهای آسمان باز می‌شود؛ همچنین روایات زیادی از پیامبر گرامی اسلام (ص) در این رابطه وجود دارد که در ادامه می توانید سخنان ارزشمند ایشان را به همراه تصاویر دیگری از حرم مشاهده کنید.

تصویر حرم امام علیحرم حضرت علی (ع) در آستانه عید غدیر

عکس نوشته حرم امام (ع)عکس جدید حرم امام علی (ع)

پیامبر اسلام (ص): کسی که من و علی(ع) و فرزندانش را در حیات یا بعد از از دنیا رفتن زیارت کند، ضمانت می‌کنم که روز قیامت او را از سختی‌ها و مشکلات رها کنم و او را همراه خود و در مقام خود قرار خواهم داد.

عکس حرم حضرت علی (ع)السلام علیک یا امیر المؤمنین (ع)

پیامبر اسلام (ص) در جای دیگری می فرمایند: کسی که من یا علی(ع) را زنده یا مرده، زیارت کند، خداوند نیز او را در روز قیامت، ملاقات می‌کند و گناهانش را می‌آمرزد.

عکس نوشته حرم امام علی

ضمن تشکر از شما دوستان و همراهان همیشگی مطالب مجله آرگا، دعوت می کنم در صورت تمایل با مراجعه به قسمت عکس از دیگر تصاویر و عکس نوشته های مذهبی مرتبط دیدن نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.