دسته ها
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تصاویر مدل شینیون باز جدید و زیبا با متد های روز

  • پرستو محمدی
  • 27 اکتبر 2015
  • ۰

مدل هایی متنوع و زیبا از شینیون باز مناسب برای هر سن و سلیقه را در این مقاله در اختیار تان قرار داده ایم که میتوانید با مشاهده آنها بهترین مدل ها را برای خود انتخاب کنید.

مدل آرایش مو باز برای هر سنی مناسب اسب است و فقط نوع آرایش مو هاست که برای هر سن و سلیقه ای متفاوت است. در این مقاله با زیباترین مدل مو های سشوار کشیده و مدل های زیبای موی فر اشنا خواهید شد. امیدواریم عکس ها و مطالب این بخش برایتان مفید واقع شوند.

تصاویری از زیباترین مدل شینیون باز :

مو های باز را بیشتر افراد می پسند و زیبایی و جذابیت خاصی دارد. موهای کوتاه و موهای بلند هرکدام را میتوان با روش های ساده و خاصی به زیبا ترین مدل های آرایش مو باز تبدیل کرد.

آرایش مو باز برای مو های کوتاه و متوسط :

مو های کوتاه و متوسط را میتوان با استفاده از اتو مو به حالت های زیبایی در آورد و با کمی اسپری مو و یا ژل مو آنها ثابت کرد. برای آرایش موهای کوتاه نیز استفاده از تل مو و یا وسایل و گل های تزیینی جذابیت ویژه ای دارد. همانطور که در مدل های زیر مشاهده میکنید موهای کوتاه را با استفاده از بیگودی یا بابلیس و دستگاه های فر کمی موج داده اند و با چند گیره زیر آنها را حالت داده اند تا جلوه ی زیبا تری داشته باشند. در ادامه نمونه های زیبایی از آرایش موی کوتاه را مشاهده میکنید.

شینیون باز برای مو های کوتاه و متوسط

شینیون باز برای مو های کوتاه و متوسط آرایش موی کوتاه و بازشینیون باز برای مو های کوتاه و متوسط شینیون باز برای مو های کوتاه و متوسط

مدل آرایش مو باز برای مو های بلند :

مو های بلند را میتوان با استفاده ار اتو مو و سشوار و همچنین دستگاه های فر مو حالت های مختلف بخشید. اما قبل از انتخاب مدل مو باید به فرم چهره ی خود دقت کنید و مدلی را انتخاب کنید که با صورتتان هماهنگی لازم را داشته باشد. برای بعضی از چهره ها لازم است که مو ها را کملا بالا جمع کرد و برای برخی دیگر مو هایی که روی پیشانی ریخته شود مناسب تر ست. بالای موها را حتما با استفاده از یک شانه ساده کمی پف دهید تا زیبایی چهره و موها دوچندان شود. مدل های زیر نمونه های زیبایی از آرایش موی فر و موهای صاف هستند.

مدل شینیون باز مدل شینیون باز مدل شینیون باز برای مو های بلند آرایش موی باز آرایش موی باز مدل های شینیون باز مدل مو های باز برای مو های کوتاه و متوسط مدل های شینیون باز موی بلند مدل موی باز و بلند مدل موی باز و شینیون زیبا نمونه های آرایش موی باز مدل آرایش موی فر و باز مدل آرایش مو باز و زیبا

با مدل های شیک و زیبای آرایش موی باز آشنا شدید امیدواریم بتوانید از مدل آرایش مو باز نهایت استفاده را ببرید و در مهمانی ها و مجالس بدرخشید. برای آشنایی با مدل های شیک شینیون موی دخترانه جدید کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.