دسته ها
جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

رونمایی از خودرو سریع السیر فولکس واگن برق

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۰

بالا رفتن میزان آلایندگی خودروها موجب شده است تا فولکس واگن به دنبال طراحی و ارائه خورویی پرشتاب و بدون آلاینده های مضر باشد و به همین منظور از خودروهای برقی در طراحی خود استفاده کرده است.

در حال حاضر تولید خودروهای برقی از اولویت های هر شرکت خودروسازی در حهان محسوب می شود lD از نسل خودروهای بروزی است که از این قابلیت ویژه برخوردار است.

خودرو سریع السیر فولکس واگن برق

خودرو جدید lD از طراحی ویژه و فوق العاده ای برخوردار است سیستم جریان هوا، نیروی مخصوص پایین برنده خودرو و باله بزرگ در قسمت عقب خودرو از سیستم هایی است که بر روی خودرو تعبیه شده است.

خودرو سریع السیر فولکس واگن برق

این خودروی سرعتی انرژی خود را از طریق پیشرانه ای که به صورت الکتریکی در آن کار گذاشته شده است تأمین می گردد پیشرانه ای که از دو موتور برقی در قسمت های جلویی و عقبی محور آن قرار دارد. 680 اسب بخار قدرتی و گشتاور 650 نیوتنی از دیگر قابلیت های این خودرو محسوب می شود.

خودرو سریع السیر فولکس واگن برق

این خودور می تواند مسافت 100 کیلومتری را در 2.25 ثانیه طی می کند و به دلیل بالا بودن میزان سرعت یک خودرو فرمول یک مسابقاتی محسوب می شود. مهندسین طراحی این خودرو علاوه بر توجه به بالا بردن میزان سرعت خودرو بر روی بالا بردن عملکرد آن نیز تمرکز کرده اند.

  •  آرون گروپس

خودرو سریع السیر فولکس واگن برق

باتری های به کار رفته شده در خودرو فرمول یک لیتیوم یونی است این خودرو قابلیت بازیابی انرژی دارد که این موضوع در رند مسابقات قابل اهمیت خواهد بود.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *