دسته ها
سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

مدل تخت خواب چوبی شیک و زیبای یک نفره و دونفره

  • مرضیه نوروزیان
  • ۶ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

تخت خواب یکی از لوازمی است که به طور متوسط ۷ الی ۸ ساعت از شبانه روز را با آن سروکار داریم. از این رو در انتخاب یک تخت خواب باید نکاتی را در نظر بگیریم. مجموعه ای از تصاویر مدل تخت خواب چوبی یکی از پیشنهادهای فوق العاده ما به شماست.

چوب یکی از بادوام ترین مصالح و موادی است که در بسیاری از امور منزل مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب قصد داریم طرح های زیبا و شیکی از مدل تخت خواب چوبی یک نفره و دو نفره را به شما ارائه دهیم.

همانطور که می دانید چوب ها به دلیل سطح صاف و بافت نرم و همچنین صیقل خوردگی، بسیار مورد استفاده و تایید قرار می گیرند. هم اکنون کف پوش چوبی، پانل چوبی، سرویس خواب چوبی، مبلمان چوبی و بسیاری از این موارد در دکوراسیون منزل مورد توجه قرار می گیرند. سطح صاف چوب در دکوراسیون منزل بسیار زیبا و متفاوت جلوه می کند و محیط منزل شما را مدرن و شیک می سازد. طراحی چوبی در هر ناحیه از منزل سبکی گرم و صمیمی ایجاد می کند. یکی از علت هایی علاقه مندی به بافت چوب این است که چنین چیدمانی به سرعت با بقیه دکوراسیون هماهنگ می شود و جزء طرح های ترکیب پذیر است. استفاده از چوب در ساخت انواع مدل تخت خواب محبوبیت زیاید پیدا کرده است و شاهد استفاده از چوب در انواع مدل تخت خواب سلطنتی و مدرن هستیم.

مدل تخت خواب چوبی شیک و زیبا

تخت خواب از ضروری ترین لوازم اتاق خواب است. انتخاب نوع تخت خواب تا حدود زیادی دکوراسیون اتاق خواب را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال طرح های سلطنتی تخت خواب، فضای زیادی را در  اتاق خواب اشغال می کند و از این رو در اتاق خواب های کوچک توصیه نمی شود. مدل تخت خواب ظریف از گزینه هایی است که برای اتاق خواب های کوچک پیشنهاد می شود. این نوع تخت خواب در عین زیبایی بسیار ظریف و مدرن است و مهارت لازم در طراحی آن به کار گرفته شده است. ساخت انواع تخت خوب با چوب با ابعاد مختلف تنوع را برای انتخاب تخت خواب چوبی افزایش داده است.

مدل تخت خواب چوبیمدل شیک تخت خواب دو نفره

تخت خواب چوبی زیبامدل متفاوت تخت خواب دو نفره

طراحی لاکچری تخت خواب دو نفرهمدل تخت خواب زیبای چوبی

تخت خواب چوبیمدل تخت چوبی دو نفره

طراحی ایده آل تخت خواب چوبیتخت خواب ظریف چوبی

مدل لاکچری تخت خواب چوبیمدل تخت خواب چوبی دو نفره

مدل متفاوت تخت خواب چوبیمدل تخت خواب لاکچری دو نفره

مدل تخت خواب چوبی لاکچریمدل تخت خواب شیک دو نفره

دیزاین زیبا و عالی تخت خوابمدل تخت خواب مدرن یک نفره

طراحی عالی تخت خواب چوبیتخت خواب شیک دو نفره

طراحی مدرن تخت خواب چوبیتخت چوبی دو نفره

مدل عالی تخت خواب چوبیتخت خواب شیک و مدرن چوبی

مدل متفاوت تخت خواب چوبیطراحی ظریف تخت خواب با چوب

مدل زیبای تخت خواب چوبیمدل تخت خواب جدید چوبی دو نفره

تخت خواب سلطنتیتخت خواب سلطنتی

تخت خواب مدرن دو نفرهتخت خواب مدرن و ظریف دو نفره

طراحی شیک تخت خواب دو نفرهتخت چوبی ظریف

تخت خواب چوبی تک نفره مدل تخت خواب چوبی تک نفره

مدل تخت خواب زیبا

سعی کنید چوب محکم و بادوامی را برای تخت خواب انتخاب کنید. چون این چوب باید توانایی تحمل سنگینی شما و تشک را داشته باشد. در حال حاضر مدل های زیبایی از تخت خواب های چوبی در بازار وجود دارد. این تنوع طرح به شما کمک می کند متناسب با ابعاد و فضای اتاق خواب، مدل تخت خواب مورد نظر خود را پیدا کنید. امیدواریم مطالب ارائه شده به شما در انتخاب یک تخت خواب چوبی فوق العاده یاری رسانده باشد و با این تخت خواب بتوانید یک دکوراسیون شیک و جذاب در محیط اتاق خواب منزل داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.