دسته ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ویژگی افرادی که مناسب دوستی نیستند

  • زهره امامی
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

چه تعداد دوست دارید؟ 50 تا؟ آیا فکر می کنید همه افرادی که با آن ها معاشرت می کنید دوستان واقعی شما هستند؟ متاسفانه باید بگویم سخت در اشتباهید.

در زندگی های پر مشغله امروزی با وجود کار زیاد و وقت کم واقعا حیف است که زمانتان را صرف آدم هایی کنید که ویژگی های منفی در آن ها موج می زند. در این مقاله برای شما از خصوصیات منفی افراد دوست نما را برایتان خواهیم گفت. با ما همراه باشید و امیدورام سعی کنید زین پس از این گونه افراد دوری کنید.

۱.افراد بیش‌‌ ازحد رقابت‌ جو

آگاه باشید. با کسی که مدام در حال رقابت با شماست و چشم دیدن پیشرفت شما را ندارد ادامه دوستی اصلا کار عاقلانه ای نخواهد بود.

۲.افراد منفی‌ باف و بدبین

این گونه افراد مدام تو دل شما را خالی می کنند و موجب می شوند انگیزه و انرژی خود را برای رسیدن به اهدافتان از دست بدهید.

۳.افراد پنهان‌ کار

پنهان کاری پی در پی و آشکارای کسی به این معنی است که نمی خواهد با شما در مورد مسایل شخصی اش و یا هر چیزی صحبت کند. بنابراین بهتر است قبل از این که وی از شما بخواهد با او قطع رابطه کنید خودتان این کار را انجام دهید.

دوستی های ناپایدار

۴.مشوقان عادات بد

اگر دوستی دارید که مدام شما را به کارهای منفی و کارهایی که مانع از پیشرفت شما می شوند تشویق می کند برای همیشه با او خداحافظی کنید.

  •  آرون گروپس

۵.افراد اهل غیبت و بدگویی

چنین افرادی حتما روزی پشت سر شما نیز بدگویی خواهند کرد.

۶.افراد دمدمی‌ مزاج

افرادی هستند که یک روز کاملا به شما ابراز محبت می نند و روز دیگر ممکن است حتی جواب سلام شما را ندهند. برای آرامش خودتان هم که شده دور این افراد را برای همیشه خط بکشید چرا که رفتارشان واقعا آزار دهنده است.

۷.افراد خودخواه

این گونه افراد فقط به دنبال سواستفاده کردن از وقت و احساس و یا حتی پول هایتان هستند و هرگز حاضر نیستند به شما نفعی برسانند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *