دسته ها
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

ایده های طراحی فضای سبز حیاط بسیار شیک و لاکچری

  • مرضیه نوروزیان
  • ۶ آذر ۱۴۰۰
  • ۰

اگر تمایل به ایجاد فضای سبز در منزل دارید، بهتر است از خانه های ویلایی بهره مند شوید. این محوطه محیط کافی را برای ایجاد فضای سبز فراهم می کند. در این مطلب ایده های طراحی فوق العاده فضای سبز حیاط را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

در زندگی های صنعتی جوامع امروزی حیاط منازل بسیار کوچک و محدود شده و گاهی از نقشه ساختمانی حذف می شوند. تقریبا اکثر افراد تمایل به ایجاد فضای سبز حیاط منزل دارند و برای طراحی این فضا به دنبال ایده های شیک و فوق العاده هستند.

ایده های طراحی فضای سبز حیاط شیک و لاکچری

اگر شما در محیط مسکونی خود از نعمت حیاط بهره مند هستید، باید فرد بسیار خوش شانسی باشید. در منازل مسکونی کمبود فضا حرف اول را می زند و شما برای هر کاری که می خواهید انجام دهید باید ابعاد و محیط فضای مسکونی را در نظر داشته باشید.

ما انسان ها تمایلات خاصی داریم و اغلب به دنبال رفع و پاسخ به این تمایلات هستیم. یکی از این تمایلات زندگی کردن در فضای سبز و متفاوت است. اگر شرایط اقتصادی و مالی به ما اجازه دهد قطعاً هیچ کدام از ما خانه های ویلایی با طراحی فوق العاده و فضای کافی را پس نخواهیم زد.

دیزاین شیک محیط بیرونی منزلطراحی فضای سبز منزل

طراحی عالی محیط بیرونی منزلطراحی لاکچری فضای سبز منزل

فضای سبز فوق العاده حیاططراحی عالی فضای سبز منزل

فضای سبز حیاططراحی ایده آل فضای سبز منزل

  •  آرون گروپس

دکوراسیون زیبا فضای سبزطراحی متفاوت فضای سبز منزل

فضای سبز عالی حیاططراحی جذاب فضای بیرونی منزل

فضای سبز شیک حیاططراحیی زیبای فضای سبز بیرونی منزل

چیدمان عالی فضای بیرونی منزلطراحی بی نظیر فضای سبز خانه

سبک طراحی متفاوت در فضای سبزطراحی جالب فضای سبز بیرونی منزل

طراحی مناسب فضا سبزطراحی فوق العاده فضای سبز بیرونی منزل

فضای سبز لاکچری حیاططراحی شیک و لاکچری فضای سبز

فضای سبز محوطه با طراحی ایده آلطراحی ایده آل فضای سبز

دیزاین جذاب فضای بیرونی منزلطراحی عالی فضای سبز

دیزاین شیک و متفاوت فضای بیرونی منزل

امروزه محیط های مناسبی برای رشد گیاهان در محیط داخلی آپارتمان ایجاد کرده اند. تاثیر فضای سبز در روحیه ما غیر قابل انکار است. آن هایی که در یک خانه با تم تیره زندگی می کنند و هیچ گل و گلدانی در منزل نگه داری می کنند، قطعاً آخر هفته جبران می کنند و به منطقه بکری برای استفاده از فضای سبز خواهند رفت.

برای فضای سبز منزل باید باغچه را به شکل زیبایی طراحی کنید. چند صندلی فضای باز در این محوطه قرار دهید و عصرانه را در این محیط میل کنید. با این ویژگی فضای باز علت اشتیاق و تمایل افراد به آن نیز کاملاً روشن است. البته این طراحی مختص کاشت چمن یا علفزار نیست. بلکه می توانید سبزی های خوردنی در فضای حیاط بکارید و دو چندان لذت ببرید.

دیزاین لاکچری فضای سبزدیزاین جذاب فضای سبز

فضای سبز حیاطدیزاین ایده آل فضای سبز

دیزاین عالی فضای بیرونی منزلفضای سبز بیرونی منزل

فضای سبز حیاطدیزاین متفاوت فضای سبز

دکوراسیون فضای بیرونیدیزاین شیک فضای سبز بیرونی منزل

طراحی جالب محیط بیرونی منزلدیزاین لاکچری فضای سبز بیرونی منزل

طراحی متفاوت فضای سبز دیزاین فوق العاده فضای سبز بیرونی منزل

طراحی جذاب فضای سبز محوطه خانهدیزاین متفاوت فضای سبز

طراحی زیبای فضای سبز دیزاین عالی فضای سبز محوطه منزل

طراحی ایده آل فضای سبز حیاطدیزاین زیبای محوطه خانه

طراحی فضای سبز عالیدیزاین شیک محوطه فضای منزل

طراحی فوق العاده فضای سبزطراحی فضای سبز ایده آل حیاط کوچک

طراحی شیک فضای سبز برای حیاططراحی شیک محوطه بیرونی منزل

طراحی لاکچری فضای سبز

معمولا به همراه این چمن کاری چند یا چندین درخت نیز در فضا پدیدار می شود. گاهی نیز علاوه بر همه این ها منظره های زیبا از گل های رنگارنگ را فراهم می کنیم. فضای سبز منزل محیط مسکونی شما را در فصل تابستان بسیار خنک و عالی می سازد. می توان اثبات کرد که با چنین فضای سبزی محیط پیرامون شما روزانه تصفیه و پاکیزه می شود.

فضای سبز منزل ویلایی با طراحی های شیک

همانطور که می دانید فضای سبز منزل نقش مهمی در زیبایی منزل ایفا می کند زیرا، باعث ایجاد حس آرامش بخشی خواهد شد فقط باید کمی خلاقیت و ابتکار جهت طراحی فضای سبز منزل تان به خرج دهید تا فضای زیبا و دلنشین در منزل تان به وجود آورید، اکثر افراد جهت اقامت تابستانه خود ترجیح می دهند در ویلا زندگی کنند اگرچه ویلا فقط مربوط به فصل تابستان نمی باشد  اما مردم در  فصل تابستان علاقه زیادی به خارج شدن از آپارتمان های کوچک و رفتن به ویلا ها را دارند از رو فضای سبز ویلا ها در فصل تابستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دیزاین شیک فضای سبز منزل

اگر شما نیز اکثر وقت تان را در فضای خارج از منزل سپری می کنید طراحی فضای سبز منزل جزو مهم ترین کارها محسوب می شود تا علاوه بر افزایش روحیه حس امید به زندگی نیز برای شما ایجاد شود و هر فردی با وارد شدن به منزل تان شگفت زده می شود، در ادامه مطلب جدیدترین مدل های فضای سبز منزل ویلایی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا با ایده گرفتن از آن ها بتوانید فضای سبز منزل تان را با ایده های شیک و خاص طراحی کنید.

 دیزاین فضای سبز با ایده منحصر به فردطراحی فضای سبز حیاط با ایده های جالبشیک ترین طراحی فضای سبز حیاطجدیدترین طراحی فضای سبز حیاطمحوطه سازی فضای سبز با چند ایده شیک و متفاوت طراحی فضای سبز منزل با ایده های خلاقانهطراحی فضای سبز خانه های ویلاییفضای سبز منزل با طراحی جالبفضای سبز منزل با طراحی فوق العادهفضای سبز منزل با دیزاین لاکچریفضای سبز بیرونی منزلفضای سبز منزل با طراحی ایده آلفضای سبز منزل با طراحی بی نظیرطراحی ایده آل فضای سبز منزلفضای سبز منزل با ایده خلاقانه

اگر منزل شما حیاط ندارد، می توانید در محیط منزل از جاگلدانی های ایستاده استفاده کنید. این جاگلدانی ها باید به قدر کافی بزرگ باشد تا فضای سبزی را در محیط منزل به وجود آورد. تزیین گلدان نیز در این چشم انداز بسیار مهم است.

در این مطلب با ایده های متفاوتی از فضای سبز منزل آشنا شدید. امیدواریم بتوانید از این ایده های کاربردی نهایت استفاده را ببرید و فضای سبز بی نظیری را در محیط منزل خلق کنید، در صورت تمایل جهت آشنایی با طراحی فضای سبز، طراحی فضای سبز شهری و محوطه سازی فضای سبز  می توانید بر روی لینک کلیک نمایید.

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *