دسته ها
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تزیین کادو ولنتاین با خلاقیت های بسیار زیبا

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
  • ۰

تزیین کادو ولنتاین به خاطر اینکه بر محوریت عشق تاکید دارد و با ابراز عشق همراه است، بسیار اهمیت می یابد. برای کادوی این روز معمولا یک تزیین رمانتیک به شما پیشنهاد می شود. این تزیینات رمانتیک و ظریف تبدیل به خاطره ای ماندگار و زیبا در ذهن شما و طرف مقابلتان خواهد شد.

قبل از ارائه تزیین کادو ولنتاین بهتر است کمی با روز عشق و عشاق آشنا شویم. روز ولنتاین یا روز عشق یا همان روز عشاق در فرهنگ مسیحی سده های میانه و آن گاه در فرهنگ مدرن غربی به عنوان روز ابراز عشق نام گذاری شده و به صورت سالانه برگزار می شود. این مناسب در روز ۱۴ فوریه (۲۵ و یا ۲۶ بهمن) برگزار می شود.

برای هدیه دادن نیز مانند سایر امور و کارها نیاز به رعایت اصولی است که برای جذابیت کار و به یاد ماندنی تری شدن هدیه بهتر است این اصول رعایت شود. برای تزیینات هدیه روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال برای تزیین کادو عروس و داماد معمولا از روبان و یک تزیین زمان بر استفاده می کنند اما در تزیین کادو تولد از جعبه های ساده تری استفاده می شود. معمولا جعبه کادو با یک روبان قرمز زیبا تزیین می شود. در این مطلب قصد داریم راه های خلاقانه تزیینات کادو ولنتاین را به شما معرفی کنیم.

ایده های جالب تزیین کادو ولنتاین

سابقه تاریخی روز والنتاین به جشنی که به افتخار قدیس والنتین در کلیساهای کاتولیک برگزار می شد، باز می گردد. البته این جشن مختص کشورهای غربی نیست. چون مشابه همین روز در کشور چین با نام «شب هفت ها» برگزار می شده و در ایران نیز در روز ۱۶ مهر ماه جشن مهرگان (روزی که در آن مردم به یکدیگر هدیه می دادند) و جشن اسفندگان نیز در پنجم اسفند برگزار می شده که در این روز مردان به همسران خود هدیه می دادند و از آن ها قدر دانی می کردند.

تزیین حلقه ولنتاین

تزیین حلقه ولنتاین

تزیین جالب کادو ولنتاین

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

تزیین ایده آل و متفاوت هدیه ولنتاین

تزیین ایده آل کادو ولنتاینتزیین جالب هدیه ولنتاین

تزیین کلاسیک کادو ولنتاینتزیینات کلاسیک کادو ولنتاین

تزیین کادو روز عشق

تزیین زیبا و ظریف هدیه ولنتاین

 

تزیین جالب کادو روز عشق

تزیین زیبا و شیک کادو روز عشق

تزیین هدیه ولنتاین

تزیینات شیک کادو ولنتاینتزیین شیک کادو ولنتاین

تزیین رومانتیک کادو ولنتاین

تزیین رمانتیک کادو ولنتاین

تزیینات ظریف کادو ولنتاین با قلب نمدی

تزیین کادو ولنتاین

تزیین متفاوت هدیه ولنتاین

تزیین هدایای ولنتاین

تزیین ایده آل هدایای ولنتاین

تزیین ایده آل کادو مناسبتی ولنتاین

در این روز مقدس عشاق به یکدیگر هدیه می دهند و مدت زمان بیشتری را با هم سپری می کنند. یک شاخه گل سرخ در این روز به عنوان کادو اصلی مورد توجه و اهمیت قرار می گیرد. معمولا برای هدیه دادن بیشتر از کارت ولنتاین و یک شاخه رز قرمز استفاده می کنند.

تزیین هدیه ولنتاین با روبان قرمز

تزیین رومانتیک جعبه هدیه ولنتاین با روبان قرمز

تزیین مختصر هدیه ولنتاین

تزیین مختصر هدیه ولنتاین

تزیین زیبای ولنتاینتزیین جالب کادو ولنتاین با روبان

تزیین هدیه ولنتاین با طرح قلب

تزیین کادو روز عشق با طرح قلب

تزیین حلقه روز عشق

تزیین رمانتیک حلقه ولنتاین

تزیین رمانتیک و زیبا هدیه ولنتاین

تزیین ظریف و رمانتیک ولنتاین

تزیین زیبای هدایای ولنتاین

معمولا عشاق هر هدیه ای را که برای طرف مقابل انتخاب کنند، آن را به همراه شاخه گلی تقدیم می کنند. این گل سرخ به معنای دوست داشتنی عمیق و پایدار است. از آن جایی که این روز، روز عشق و روز ابراز عشق است، بنابراین یکی از روش های ابراز عشق انتخاب کادو مناسب و تزیینات کادو ولنتاین است.

تزیین گل و هدیه روز ولنتاینتزیین متفاوت هدیه روز عشق

تزیین رمانتیک گل ولنتاینتزیین رومانتیک گل ولنتاین

تزیین زیبا و رمانتیک هدیه ولنتاین

تزیینات هدیه ولنتاین با ایده های جدید

مشاهده جدیدترین روشهای تزیینات هدیه می تواند به شما کمک کند تا زیباترین مدلهای تزیین هدایا برای مناسبتهای مختلف را داشته باشید، اگرچه هدیه دادن خود عمل شایسته و ارزشمندی بوده و نشان دهنده اهمیت دادن به طرف مقابل می باشد، اما تزیین هدیه و زیبایی ظاهر کادوها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند نمایانگر سلیقه شما و ارزشی که برای هدیه گیرنده قائل هستید, باشد، حال ایده های جذاب و متنوعی برای دیزاین و تزیین هدیه روز ولنتاین یا روز عشق وجود دارد، در ادامه با مدلهای جدیدتری از این تزیینات آشنا شده و الهام بگیرید.

مدلی از تزیینات هدیه ولنتاین

هدایای روز عشق اغلب شامل باکس های شیک از شکلات های فانتزی و زیبا، کیک ولنتاین قلبی، عروسک های خرس بامزه و … می باشند که دیزاین و تزیینات رمانتیک این کادوها از اهمیت زیادی برخوردار است، استفاده از تزییناتی همچون روبان، پوشال های رنگی، قلب های نمدی، تزیینات گل و شمع می توانند نقش زیادی در زیبایی هدایای شما برای مناسبت های عاشقانه داشته باشند، حال برای اینکه در هزینه هایتان صرفه جویی کنید، می توانید با ایده گرفتن از مدلهای مختلف بهترین و ارزان ترین تزیینات هدایا برای روز ولنتاین را داشته باشید، در اینجا نمونه های دیگری از مدل تزیین هدیه روز عشق یا ولنتاین را می توانید ببینید و الگو بگیرید.

تزیینات برای هدیه ولنتاین

تزیینات جذاب هدیه ولنتاین

تصاویری از تزیینات هدیه ولنتاینتزیین شکلات روز عشق با ایده های جدید و زیبا

تزیین زیبای هدیه ولنتاین

تزیین هدیه ولنتاین

انواع تزیینات هدیه ولنتاین

ایده تزیینات هدیه ولنتاین

مدل تزیینات هدیه ولنتاین

تزیین کادو ولنتاین با روبان

تزیینات عاشقانه هدیه ولنتاین

تزیینات رمانتیک هدیه ولنتاین

خلاقیت در تزیین کادو ولنتاین

تزیینات شیک هدیه ولنتاین

تزیینات زیبای هدیه ولنتاین

تزیینات هدیه ولنتاین

تزیینات کادو ولنتاین

ایده های جذاب گیفت روز ولنتاین

در چند سال اخیر جشن ولنتاین رواج زیادی در بین ایرانیان پیدا کرده است و عشاق سعی دارند با دادن هدایای زیبای مخصوص این مناسب و گفتن جملات زیبا, میزان عشق و محبت خود را به یکدیگر ابراز کنند، در واقع هر ساله در روزهای نزدیک به جشن ولنتاین بازار خرید کادوهای ولنتاین بسیار داغ بوده و این هدایای مخصوص با بسته بندی های شکیل و زیبای خود در پشت ویترین ها جلب توجه زیادی می کنند.

تزئینی از کادو ولنتاین

 البته خیلی از افراد خوش سلیقه سعی می کنند تزئینات و گیفت روز ولنتاین را با ذوق و سلیقه خود در منزل بسازند و با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از هدایای دست ساز و منحصر به فرد خود که با عشق و علاقه درست کرده اند، می توانند طرف مقابل شان را سورپرایز و شگفت زده کنند، ساخت کارت پستال ها، گلدان ها و جعبه های عاشقانه شیک نمونه هایی از این دست هدایا هستند، در اینجا می توانید ایده های جذاب و زیبایی از این هدایا و تزئینات جذاب را ببینید و الگو بگیرید.

تصاویر تزئینات گیفت ولنتاینتزئینی از گیفت ولنتاینتزئین گیفت ولنتاین دست سازانوئاع تزئینات گیفت ولنتاینتزئین گیفت ولنتاین شیکتزئین جذاب گیفت ولنتاینزیباترین تزیین کادو ولنتاینتزئین شکیل گیفت ولنتاینتزئین زیبای گیفت ولنتاینتزئین جدید گیفت ولنتاینتزئین گیفت ولنتاینجدیدترین تزیین کادو ولنتاین

همان طور که در تصاویر مشاهده کردید، در بیشتر تزیینات از الگو و طرح قلب برای تزیین کادو استفاده شده است. در واقع انتخاب طرح قلب نیز نمادی از ابراز علاقه به طرف مقابل است. امیدواریم ایده های تزیین کادو روز ولنتاین مورد توجه شما علاقه مندان به هنر تزیین متفاوت قرار گرفته باشد و بتوانید با این ایده ها هدایای خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کنید و به طرف مقابل هدیه دهید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *