دسته ها
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

با فرمول ترکیب رنگ موی رز گلد آشنا شوید

 • ندا خوشرو
 • ۲۲ مهر ۱۳۹۹
 • ۰

در این مطلب چهار فرمول ترکیبی رنگ موی رز گلد به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ موی خاص مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی رز گلد از انواع رنگ موهای برتر و معروف است و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی زیبا و خاص داشته باشید بهتر است از این رنگ مو زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ مو رز گلد، رنگ موی طلایی و رنگ موی شرابی از انواع رنگ موهای زیبا و خاص هستند و شما می توانید با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید.

مدل رنگ مو رز گلد

فرمول های ترکیبی رنگ موی رز گلد

رنگ مو رز گلد از انواع رنگ موهای ترکیبی است و برای زدن این رنگ مو روی موها باید پایه دکلره موهایتان ۸ و یا بالاتر باشد همچنین می توانید برای قرمزی بیشتر موها رنگ مو آلبالویی را اضافه کنید و برای افزایش تناژ بنفش روی موها می توانید واریاسیون بنفش را به ترکیب رنگ مو بیفزایید.

رنگ موی زیبا و شیک رز گلد

 • قاصدک 24

فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد شماره ۱

 • ۲/۳ تیوپ از رنگ موی سری طبیعی ۸ پرستیژ
 • ۱/۴ تیوپ از رنگ موی قرمز ۶.۴۶ پرستیژ
 • ۲ بند انگشت  از واریاسیون ۰۰۵ پرستیژ
 • ۱ بند انگشت از واریاسیون ۰۰۳ پرستیژ
 • ۳ نخود از واریاسیون ۰۰۱ پرستیژ
 • پایه دکلره ۸ و یا بیشتر

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون ها را با یکدیگر به خوبی ترکیب کنید سپس ۱.۵ برابر حجم رنگ مو اکسیدان شماره ۶ به آن اضافه کنید و رنگ مو را به خوبی با اکسیدان ترکیب کنید سپس موهایتان را رنگ بزنید و بعد از گذشت ۱۰ دقیقه موهایتان را با کمک نرم کننده بشویید. اگر تمایل دارید تناژ قرمز روی موهایتان بیشتر باشد از رنگ مو آلبالویی استفاده کنید.

رنگ موی رز گلد زیبا

رنگ مو ترکیبی رز گلد شماره ۲

 • رنگ موی طبیعی شماره ۸ مدیا : نصف بیشتر از یک تیوپ
 • رنگ موی آلبالویی شماره ۷.۵۵ مدیا : ۱/۳ تیوپ
 • رنگ موی طلایی شماره ۱۰.۵ مدیا : ۱ بند انگشت
 • واریاسیون ۰۰۵ مدیا : مقداری بیشتر از ۲ بند انگشت

روش استفاده از رنگ مو رز گلد 

ابتدا رنگ مو و واریاسیون را با یکدیگر ترکیب کنید سپس به اندازه ۱.۵ برابر از رنگ مو اکسیدان شماره ۶ اضافه کنید و رنگ مو را روی موهای خود بزنید و بعد از ۱۰ دقیقه رنگ مو را با کمک نرم کننده از روی موهای خود بشویید. می توانید برای افزایش تناژ قرمز از رنگ آلبالویی استفاده کنید.

رنگ مو رز گلد زیبا و جدید

دو فرمول دیگر از رنگ موی رزگلد

رنگ مو رز گلد، از جمله رنگ موهای خاص و فانتزی می باشد که اخیرا ترند شده و طرفدارن زیادی دارد، ترکیب رزگلد از ترکیب رنگهای نارنجی، صورتی با طلایی روی پایه های مختلف مو به وجود می آید، تناژ های رنگ مو رزگلد و مرجانی اغلب شبیه هم می باشند، اما ترکیب رزگلد روشن تر از رنگ موی مرجانی است. در ادامه می توانید با چند فرمول ترکیبی دیگر از رنگ موی رزگلد آشنا شوید.

رنگ مو رز گلد فانتزی

استفاده از رنگ مو تاثیر زیادی در تغیر چهره می گذارد، از این رو استفاده از آن می تواند موجب جذاب تر شدن چهره شما شود، حال در صورتی که علاقمند به استفاده از رنگ مویی فانتزی و جذاب هستید، رنگ موی رزگلد، انتخاب خوبی برای خانوم های جوان و به روز می باشد، در اینجا می توانید با چند فرمول ترکیبی از رنگ موی رزگلد آشنا شوید و با استفاده از این نوع رنگ موی جذاب در کنار آرایش چشم و خط چشم گربه ای جذاب تر و زیباتر به نظر آیید.

فرمول اول رنگ مو رز گلد

رنگ موی مسی صورتی + رنگ موی عسلی شماره ۷ + پودر صورتی به اندازه یک قاشق غذا خوری + اکسیدان به میزان لازم

حدود ۴۵ دقیقه زمان صبر کردن، برای تثبیت این رنگ مو لازم است اما با توجه به حجم مو ها و بلندی و کوتاه بودن مو نیز مقدار زمان مورد نظر می تواند کمتر یا بیشتر شود.

رنگ مو رز گلد

نکته : میزان استفاده از رنگهای بالا، سلیقه ای می باشد و می توانید با کم یا زیاد کردن هر کدام از آنها به تناژی متفاوت و زیبا به دلخواهتان دست پیدا کنید، ضمن اینکه هر چقدر پودر صورتی زیادتر باشد، رنگ مو بیشتر به سمت تناژ صورتی خواهد رفت.

فرمول دوم رنگ مو رز گلد

رنگ موی مسی شماره ۸ به اندازه ۶۰ میل + رنگ وی بژ شماره ۸ به اندازه ۲۰ میل + یک سانت واریاسیون قرمز بسته به حجم مو + یک و نیم برابر اکسیدان ۶ درصد

رنگ موی رز گلد

اجازه دهید، این ترکیب از رنگ مو به مدت ۴۵ دقیقه روی مو های شما بماند، سپس موهای خود را با آب ولرم شست و شو دهید.

مدل های رنگ مو رز گلد زیبا و شیک

رنگ مو رز گلد ترکیبی از رنگ موهای طلایی و صورتی است و این رنگ مو درخششی زیبا روی موهای شما ایجاد می کند. رنگ مو رز گلد برای خانم ها با رنگ پوست های مختلف مناسب است. توجه داشته باشید که اگر تن پوست شما سرد است باید سایه های صورتی این رنگ مو را انتخاب کنید و اگر تن پوست شما گرم است می توانید سایه هایی به رنگ هلویی را انتخاب کنید. رنگ مو رز گلد را می توانید به صورت هایلایت و بالیاژ و یا به صورت رنگ موی آمبره و … روی موهای خود بزنید.

رنگ موی شیک و جذاب رز گلد رنگ مو رز گلد زنانه فرمول ترکیبی رنگ مو رز گلد رنگ مو زنانه رز گلد رنگ موی زیبا و جذاب رز گلد رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی زیبا و خاص رز گلد رنگ موی هایلایت رز گلد رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی جدید و زیبا رز گلد رنگ موی شیک و جذاب رز گلد رنگ مو رز گلد رنگ مو دخترانه رز گلد رنگ مو روشن رز گلد رنگ موی رز گلد روشن رنگ مو رز گلد روشن و جذاب رنگ موی زنانه رز گلد رنگ موی رز گلد

در این مطلب با دو فرمول ترکیبی رنگ موی رز گلد و مدل های متنوع از این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این فرمول های رنگ مو بتوانید موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید و چهره ای جذاب و متفاوت تر پیدا کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.