دسته ها
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

مدل های لباس مجلسی مشکی با طرح های جدید و شیک

 • مرضیه شاکری
 • ۱۱ مهر ۱۳۹۴
 • ۰

رنگ مشکی، رنگی خنثی و کلاسیک است که هنگامی که در لباس ها به کار برده می شود باید ظرافت دوخت را نمایان سازد. این ظرافت و زیبایی را در مجموعه لباس مجلسی مشکی ببینید.

مشکی از جمله رنگ هایی است که هر کسی آن را نمی پسندد و اغلب دوست دارند که از رنگ های شاد به خصوص در مجالس استفاده کنند. بر این اساس، در این مقاله مدل های جذاب از لباس شب مشکی را برای افرادی که علاقه به رنگ مشکی دارند، جمع آوری کرده ایم.

انواع مدل لباس مجلسی مشکی زیبا و با وقار:

لباس های مجلسی، که از رنگ مشکی تهیه می شوند را باید به دقت و با ظرافت های ماهرانه، دوخت و آماده کرد، چرا که رنگ های تیره ای مثل مشکی نمی توانند دوخت ها را نشان دهند. البته این ویژگی در بعضی مواقع و برای برخی افراد بسیار خوب است، چرا که عده ای دوست ندارند که دوخت های لباسشان به چشم بخورد، و تنها دوست دارند که مدل لباسشان به دور از نمایان شدن دوخت آن دیده شود.

یکی دیگر از ویژگی های رنگ مشکی این است که، افرادی که از اندام درشت تری برخوردارند می توانند از مدل های لباس مجلسی تیره استفاده کنند، زیرا این رنگ در لاغر نشان دادن افراد بسیار موثر است. اگر بخواهیم از ویژگی های دیگر رنگ سیاه بگوییم، می توانیم به چرک تاب بودن آن نیز اشاره کنیم. لباس هایی که رنگی روشن دارند، به محض کثیف شدن، کثیفی و چرک را نشان می دهند و این در مجالس زیاد جالب نیست، اما رنگ رنگ های تیره این خاصیت را دارد که لکه ها و کثیفی هایی که ناخواسته ممکن است در مجالس بر روی لباس شما ظاهر شود را نمایان نکند.

انواع زیبای پیراهن مجلسی بلند:

انتخاب لباس مجلسی بلند نسبت به سلیقه و اندام شما و نیز نوع مراسمی که در آن حضور خواهید یافت صورت می گیرد. در ادامه مدل های لباس مجلسی بلند تیره را با هم مشاهده خواهیم کرد.

 • بلیط کیش
 • پرنس

  لباس مجلسی جذابلباس مجلسی شیکلباس مجلسی زیبا لباس جذاب مجلسی مشکی لباس مدرن مجلسی مشکی لباس شیک مجلسی مشکی لباس جدید مجلسی مشکی لباس مجلسی مشکی جدیدلباس مجلسی مشکی زیبا

انواع زیبای لباس مجلسی کوتاه:

لباس مجلسی های کوتاه کاربرد زیادی در انواع مهمانی ها دارند در ادامه انواع لباس مجلسی کوتاه مناسب انواع مهمانی را مشاهده خواهید کرد.

لباس مجلسی مشکی شیکلباس مجلسی مشکی مدرنلباس مجلسی مشکی جذاب لباس مجلسی زیبا مشکی لباس مجلسی جدید مشکی لباس مجلسی شیک مشکی لباس مجلسی مدرن مشکی لباس مجلسی جذاب مشکی لباس زیبا مجلسی مشکی لباس مجلسی جدیدلباس مجلسی مدرن

لباس مجلسی را پس از اینکه مطمئن شدید که قصد دارید از لباس تیره در مجلستان استفاده کنید، تهیه کنید، چرا که اغلب افرادی هستند که در ابتدا دوست دارند از رنگ تیره استفاده کنند اما در نهایت پس از تهیه لباس مورد نظرشان، پشیمان می شوند، پس دقت کنید که اگر واقعا رنگ تیره با روحیه شما سازگاری دارد، آنگاه می توانید از مدل های لباس مجلسی های این مجموعه برای الگو برداری استفاده کنید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.