دسته ها
چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰

عکس نوشته برای شب یلدا با متن های زیبا و دلنشین

  • نرگس بستگان
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۶
  • ۰

در این روز های سال که آخر پاییز است همه در تکاپو هستند تا جشنی برای شب یلدا داشته باشند ما نیز در این پست عکس نوشته برای شب یلدا را برای شما دوستان عزیز به اشتراک گذاشته ایم تا بااستفاده از این عکس نوشته های زیبا صفحه های مجازی خود را به روز کنید.

شب یلدا و یا شب چله یکی از کهن ترین جشن های ایران است. در این شب طولانی ترین شب سال را جشن می گیرند، در این مطلب برای شما دوستان عزیز عکس نوشته برای شب یلدا را قرار داده ایم تا از این عکس نوشته های زیبا برای تبریک به عزیزانتان استفاده کنید.

عکس نوشته برای شب یلدا

شب یلدا یکی از جشن ها مهم برای ایرانی هاست در این شب خانواده های ایرانی اغلب  دور هم جمع می شوند شامی فاخر می خوردند، فال حافظ می گیرند، قصه های قدیمی می خوانند و از انواع میوه جات و تنقلات میل می نمایند.

“یلدا” برگرفته از واژه سریانی به معنای زایش است. شب چله نیز مترادف شب یلداست از این رو که چهل روز اول فصل زمستان را “چله بزرگه” و بیست روز آخر را “چله کوچیکه”  می نامند.

  • کالا چیو

در دوران کهن فرهنگ اوستایی، سال با فصل سرد شروع می شد و در اوستا واژه “سَرِدَ” مفهوم سال را تداعی می کند و خود به معنی سرد است که به معنی بشارت و پیروزی “اورمزد” بر “اهرین” و روسنی بر تاریکی است.

در ادامه این مطلب برای شما دوستان عزیز گالری از عکس نوشته برای شب یلدا را به اشتراک گذاشته ایم که می توانید با استفاده از این عکس نوشته های زیبا به عزیزان خود تبریک بگویید و یا در صفحه های مجازی خود از این جملات زیبا بعنوان عکس پروفایل شب یلدا استفاده کنید.

عکس نوشته برای شب یلدا

عکس پروفایل برای شب یلدا

عکس نوشته تبریک شب یلدا

عکس نوشته

عکس نوشته زمستانی زیبا

تصویر پروفایل تبریک یلدا

عکس نوشته شب چله

عکس نوشته زیبا برای یلدا

عکس نوشته زیبا تبریک یلدا

عکس نوشته دلتنگی برای بلندترین شب سال

تبریک یلدا با عکس نوشته

عکس زیبای تبریک شب چله

عکس نوشته تبریک یلدا

عکس نوشته غمگین برای یلدا

عکس نوشته برای شب یلدا

عکس پروفایل دعا برای یلدا

عکس نوشته یلدایی

عکس نوشته تبریک شب یلدا

عکس نوشته هنری برای شب یلدا

عکس نوشته دخترانه برای یلدا

عکس نوشته مفهومی شب یلدا

عکس تبریک یلدا برای پروفایل

عکس نوشته طنز برای شب یلدا

عکس نوشته طنز درباره شب یلدا

متاسفانه خیلی وقت است که سنت های قدیمی کنار رفته و امروزه خانواده ها کمتر دور هم جمع می شوند و اگر هم جمع شوند بیشتر افراد زندگی حقیقی را کنار گذاشته و در دنیای مجازی وقت خود را سپری می کنند و چه حیف که اگر یلدای امسال را نیز به همین منوال بگذرد.

امیدواریم از تماشای گالری عکس نوشته برای یلدا نهایت لذت و استفاده را برده باشید و همچنین امیدواریم یلدای امسال یکی از بهترین و بلند ترین شب های زندگیتان باشد. بیاید یلدای امسال را بیشتر کنار هم باشیم، یلدایتان مبارک. برای تماشای انواع عکس نوشته کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.