دسته ها
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

عکس نوشته برای شب یلدا با متن های زیبا و دلنشین

 • نرگس بستگان
 • ۲۱ آذر ۱۴۰۰
 • ۰

در این روز های سال که آخر پاییز است همه در تکاپو هستند تا جشنی برای شب یلدا داشته باشند ما نیز در این پست عکس نوشته برای شب یلدا را برای شما دوستان عزیز به اشتراک گذاشته ایم تا بااستفاده از این عکس نوشته های زیبا صفحه های مجازی خود را به روز کنید.

شب یلدا و یا شب چله یکی از کهن ترین جشن های ایران است. در این شب طولانی ترین شب سال را جشن می گیرند، در این مطلب برای شما دوستان عزیز عکس نوشته برای شب چله را قرار داده ایم تا از این عکس نوشته برای شب یلدا برای تبریک به عزیزانتان استفاده کنید.

مجموعه عکس نوشته برای شب یلدا

شب یلدا یکی از جشن ها مهم برای ایرانی هاست در این شب خانواده های ایرانی اغلب  دور هم جمع می شوند شامی فاخر می خوردند، فال حافظ می گیرند، قصه های قدیمی می خوانند و از انواع میوه جات و تنقلات میل می نمایند.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

“یلدا” برگرفته از واژه سریانی به معنای زایش است. شب چله نیز مترادف شب یلداست از این رو که چهل روز اول فصل زمستان را “چله بزرگه” و بیست روز آخر را “چله کوچیکه”  می نامند.

در دوران کهن فرهنگ اوستایی، سال با فصل سرد شروع می شد و در اوستا واژه “سَرِدَ” مفهوم سال را تداعی می کند و خود به معنی سرد است که به معنی بشارت و پیروزی “اورمزد” بر “اهرین” و روسنی بر تاریکی است.

در ادامه این مطلب برای شما دوستان عزیز گالری از تصویر پروفایل برای شب یلدا را به اشتراک گذاشته ایم که می توانید با استفاده از این تصویر های زیبا به عزیزان خود تبریک بگویید و یا در صفحه های مجازی خود از این جملات زیبا بعنوان عکس پروفایل شب یلدا استفاده کنید.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

عکس نوشته برای شب یلدا

عکس پروفایل برای شب یلدا

تصویر نوشته تبریک شب یلدا

عکس نوشته

عکس نوشته زمستانی زیبا

تصویر پروفایل تبریک یلدا

عکس نوشته شب چله

عکس نوشته زیبا برای یلدا

تصویر نوشته زیبا تبریک یلدا

عکس نوشته دلتنگی برای بلندترین شب سال

تبریک یلدا با تصویر نوشته

عکس زیبای تبریک شب چله

تصویر نوشته تبریک یلدا

عکس نوشته غمگین برای یلدا

تصویر نوشته برای شب یلدا

عکس پروفایل دعا برای یلدا

عکس نوشته یلدایی

عکس نوشته تبریک شب چله

عکس نوشته هنری برای شب چله

عکس نوشته دخترانه برای یلدا

تصویر نوشته مفهومی شب یلدا

عکس تبریک یلدا برای پروفایل

عکس نوشته طنز برای شب یلدا

عکس نوشته طنز درباره شب چله

متاسفانه خیلی وقت است که سنت های قدیمی کنار رفته و امروزه خانواده ها کمتر دور هم جمع می شوند و اگر هم جمع شوند بیشتر افراد زندگی حقیقی را کنار گذاشته و در دنیای مجازی وقت خود را سپری می کنند و چه حیف که اگر یلدای امسال را نیز به همین منوال بگذرد

جدیدترین عکس نوشته های شب چله با مفهوم دلنشین

امروزه استفاده از عکس پروفایل زیبا و خاص در شبکه های اجتماعی با موضوعات مختلف به یک امر ضروری تبدیل شدذه است و اکثر افراد به گذاشتن پروفایل علاقه دارند، عکس پروفایل زیادی با موضوعات مختلفی وجود دارد که بسته به سلیفه تان می توانید آن ها را انتخاب کنید و به عنوان پروفایل در شبکه های اجتماعی تان از آن استفاده کنید تا مخاطبان تان از دیدن آن لذت ببرند.

عکس متن دار زیبا برای شب یلدا

با نزدیک شدن به شب چله بیشتر افراد علاوه بر استفاده از متن تیریک عاشقانه شب یلدا، اس ام اس تبریک شب یلدا و …به دنبال تصویر نوشته زیبا و خاص برای پروفایل شبکه های اجتماعی هستند، به همین خاطر در ادامه مطلب جدیدترین تصویر نوشته برای شب چله را در اختیار شما عزیزان قرار داده ام تا تصویر نوشته زیبا و خاصی را با مفهوم دلنشین انتخاب کنید، بنابراین اگر شما عزیزان نیز به دنبال تصویر نوشته منحصر به فردی برای شب چله هستید که از آن برای پروفایل استفاده کنید پیشنهاد می کنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

 عکس نوشته تبریک شب یلداتصویر پروفایل تبریک یلداعکس نوشته برای بلند ترین شب سالعکس پروفایل زیبا با مفهوم خاصعکس زیبای تبریک شب یلداعکس نوشته زیبا برای شب چلهعکس پروفایل زیبای شب یلداعکس نوشته برای شب چلهعکس پروفایل خاص و زیباجدیدترین عکس نوشته برای شب یلداعکس نوشته برای شب یلدا با مفهوم زیباخاص ترین عکس نوشته برای شب یلدا عکس پروفایل برای طولانی ترین شب سالتصویر نوشته خاص برای تبریک شب چله

امیدواریم از تماشای گالری تصویر نوشته برای شب چله نهایت لذت و استفاده را برده باشید و همچنین امیدواریم یلدای امسال یکی از بهترین و بلند ترین شب های زندگیتان باشد. بیاید یلدای امسال را بیشتر کنار هم باشیم، یلدایتان مبارک، در پایان به شما همراهان عزیز پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با عکس نوشته و همچنین شب یلدا می توانید بر روی لینک مورد نطر کلیک نمایید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.